Портал Українця
http://vox.com.ua

02.01.2006, 18:31

Знову "Україна без матрьошок!" або "Протигаз!" Нам своє робить...

Другий Новий Рік поспіль українці зустрічають у доволі неспокійний час. Україна вкотре здобула незалежність. Цього разу енергетичну. Перемовини України із "Газпромом" нагадують приказку про бузину в городі та дядька у Києві.

Втім ми, даруйте таке припущення, маємо бути вдячні російським політичним стратегам за те, що вони примусили нас усвідомити, що війна проти України не припинялася ні на мить. Тепер кожен із нас може протистояти експансії РФ не тільки тому, що це - протест її нинішнім діям. А ще й тому, що нас знищують російськими попсою, російськими серіалами, російським матом (включно із російською мовою) врешті решт.

Сприйміть сьогоднішній конфлікт як привід відмовитися від наслідків російської культурної революції в Україні, заговорити українською в побуті. А краще думати українською. Також не забувайте, що ми вкладаємо свої кровні грошенята в російську економіку. Гарно подумайте перш ніж купувати російські продукти, горілчані вироби, пресу та книжки. Намагайтеся оминати загальновідомі торгівельні заклади, а також АЗС із російським капіталом, навіть незважаючи на те, що їх тепер більшість, принаймні у Києві. Хіба що від “UMC” відмовитися буде важкувато :). А оскільки ви читаєте цей текст, то наступним вашим кроком в інтернеті не повинний бути домен, розташований в Росії. Пошукайте - ви будете вражені, коли виявитися що УАнет теж багатий на знайомства, приколи та флеш-ігри. А що іще ви забули в РУнеті? Хіба що почитати російські стрічки новин та пересвідчитися у тому, як брутально засмічують мізки росіянам брехнею та імперською ідеологією.

Фрагмент однієї з найбільш нейтральних публікацій (lenta.ru):

"Конечно, у газового конфликта, а, вернее, у льготных российских предложений есть политическая подоплека. Они ставят украинскую сторону в положение, когда отказ от закупок газа ведет к окончательной потере электората накануне выборов, а согласие - к уничтожению избалованной льготными ценами на энергоносители экономике.

И то и другое, очевидно, летально для оранжевой революции и оранжевой экономики, чье здоровье уже серьезно подорвано популистским увеличением социальных расходов. Кроме всего прочего, начало отбора экспортного газа с большой вероятностью закрыло перед Украиной путь в большинство международных организаций.

Вполне вероятно, что и Европа не преминет воспользоваться патовой ситуацией, в которой оказалась Украина. Так, одним из наиболее выгодных для Евросоюза решений может стать предложение 4 января стране победившей демократии кредита со своей стороны. Отказаться от такого кредита Украине как европейской державе, стремящейся стать членом ЕС, было бы неудобно по целому ряду причин.

Впрочем, лучше не заглядывать в будущее. Последний подобный случай (газовый кризис в Белоруссии) закончился вполне ожидаемо - согласием на условия поставщика после месячного простоя. Зато потом было с чем поздравить покупателя.

С новым газом."


Знову нагадуємо вам способи перейти від спостерігання до протистояння газовому тероризму. Ось деякі наочні посібники:

1 та 2



Зкачай та використай сам або розповсюдь серед знайомих.

Вітаємо надходження інших матеріалів, які розташуємо на сайті для широкого загалу.

Також продовжуємо колядувати: "Весела коляда" для російських дипломатів і військових


Джерело: Портал українця

Оригінал статті «Знову "Україна без матрьошок!" або "Протигаз!" Нам своє робить...» за адресою:
http://www.vox.com.ua/data/home