|
16.03.2007, 00:16
Гурт "Мандри" б'є власні рекорди
Минулий рік став справді рекордним для відомого українського гурту "Мандри". Річ у тому, що музиканти встановили власний рекорд за кількістю зіграних концертів. Понад ста виступів протягом року - цифра, якою може похвалитися далеко не кожен виконавець.

"Минулий рік став для нас найбільш успішним" - Розповідає директор гурту Володимир Гергель. "Коли, після свят, прийшов час підводити підсумки, виявилося, що у 2006 році ми вперше відіграли понад 100 концертів. Така цифра, Мандри дуже тішить перед ювілейним для нас 2007 роком. Цього року нам виповнюється 10 років. З приводу чого ми плануємо подію, яка має приємно здивувати наших прихильників, і ще більше об'єднати усіх нас".

19 березня фронтмен відомого українського гурту «Мандри» Фома святкуватиме свій день народження. Йому виповнюєть 35 років.
«16 березня - день народження у директора нашого гурту Володимира Гергеля - каже Фома, - і в нас склалася така традиція, що кожного року ми святкуємо обидва дня народження разом. Цього року ми збираємося із друзями до лісу на шашлики».
Читайте також: Сергій Фоменко (“Мандри”): “Наша творчість є відбитком соціально-культурної ситуації в Україні”
Джерело: Прес-служба гурту «Мандри»
|