Портал Українця
http://vox.com.ua

12.02.2008, 01:31

США: майбутнє за українсько-фіно-угорським блоком

Американські діти віднедавна знають, що насправді не існує жодної Російської Федерації, об’єднаної Європи та Ізраїлю. А вся Євразія поділена на 20 супердержав.


Для перегляду в повному розмірі - клацати на картинці

Саме так виглядає карта Євразії однієї з американських стратегічних ігор для дітей. Примітно, що грає має на меті розвивати інтелект та знання географії.

Що хотіли показати розробники цієї гри: чи побажання США до майбутнього світового устрою чи розробки своїх експертів з геополітики? Яку б мету не переслідували американці, факт є фактом: на їх думку майбутнє за мегаблоками держав.

«Євразія» складається з таких геополітичних суб’єктів: Гренландія, Ісландія, Велика Британія, Західна Європа, Північна Європа, Південна Європа, Скандинавія, Україна, Близьких Схід, Афганістан, Урал, Сибір, Індія, Якутськ, Іркутськ, Монголія, Камчатка, Китай, Японія, Сіам.

Отже, Велика Британія знов «ковтнула» кельтів – ірландців, валлійців, шотландців, Західна Європа – Басконію, Галісію, Каталонію, Іспанію, Португалію, Бретонь та Францію, Північна Європа – Голландію, Данію, Німеччину, Польщу, Чехію, Словаччину та Угорщину.

Уявна «Скандинавія» – це блок Норвегії, Швеції , Фінляндії та більшої частини Саамії.

«Україна» має найбільше територій та вочевидь посідає центральну роль у майбутньому Євразії. До складу цього мегаблоку входять: Україна, Молдова, Білорусь, Східна Прусія, Литва, Латвія, Естонія, вся сучасна європейська частина Російської Федерації по Уральські гори, Грузія, Азербайджан та Вірменія. Очевидно, що такий блок слов’ян, фіно-угрів та кавказців з легкою домішкою германців, романів та тюрків матиме не тільки потужні енергетичні, людські, наукові, військові ресурси, але на рівних зможе конкурувати з американським та китайським світовими полюсами.

Фено-Сибір виявився поділеним між умовними «Афганістаном», «Уралом» та «Сибіром». Цікаво, що теперішній Афганістан увійшов до складу Індії. Зник з мапи й Ізраїль, розчинившись у арабо-персо-тюркській державі.


Джерело: Уграїна (текст)

Оригінал статті «США: майбутнє за українсько-фіно-угорським блоком» за адресою:
http://www.vox.com.ua/data/2008/02/12/ssha-maibutnye-za-ukrainsko-fino-ugorskym-blokom.html