Портал Українця
http://vox.com.ua

31.03.2008, 23:34

Гуморина-2008 і «Місце сміху змінити не можна».

1 Квітня в Одесі відбудеться Гуморина-2008

Гуморина-2008 в Одесі пройде під девізом «Місце сміху змінити не можна».

Святкування ювілейної 35-ої Гуморини розпочнеться о 10:00, в дворику Одеського літературного музею, з відкриття нового
пам'ятника Іллі Ільфу і Євгенію Петрову.

Опівдні на Думській площі вперше відбудеться урочисте відкриття родовища....сміху! Про родовище було відомо з незапам'ятних часів, але розробки велися в основному кустарним способом. Тільки завдяки групі талановитих одеських учених розробка родовища
була поставлена на промислову основу.

О 12:20 на Потьомкинських східцях пройде театралізований показ під назвою «Одеса забиває перший гол у чемпіонаті
Європи-2012», у ході якого зі сходів будуть скинуті 2 тис. 12 м'ячів – на знак того, що Україна готова прийняти в себе
футбольний форум.

Ізюминкою свята стане «Всесвітня прем'єра» пісні Гуморини, що відбудеться 1 квітня o 16:00 в Одесі на Дерибасівській. За
задумом організаторів карнавалу, пісню хором будуть співати одесити і гості міста, що перебуватимуть на центральній та
сусідніх вулицях. Одесити сподіваються, що хорове виконання задерикуватої пісеньки допоможе «Перлині біля моря» потрапити в Книгу рекордів Гіннесса.

Відразу після прем'єри пісні о 16.00 почнеться традиційний карнавальний хід. У ньому візьмуть участь не менше півтори тисяч чоловік. Колона буде розбита на 35-40 «коробок». І кожна буде в гумористичній формі висвітлювати одну з актуальних проблем сьогодення, приміром, у сферах охорони здоров'я, правосуддя, освіти.


Оригінал статті «Гуморина-2008 і «Місце сміху змінити не можна».» за адресою:
http://www.vox.com.ua/data/home