На головну На головну На головну
 
 
Google
Google
« Серпень 2010 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Архів публікацій
Логін:
Пароль:
Не зареєстровані?


 

600x450 | Переглядів: 224


[ Реклама ]
Реклама від "Порталу українця"
Запрошуємо до співпраці











[ Анонси, події ]
 
 
 

Відкриття виставки живопису львівського художника Ігоря Погребняка


10 вересня о 17 .00 год ,- за адресою , вул. Саксаганського, 93 - в музеї ВИДАТНИХ ДІЯЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ( в приміщенні музею Михайла Старицького) відбудеться відкриття виставки живопису “НЕСЕННЯ ХРЕСТА та декілька думок без чіткого приводу” від львівського художника Ігоря Погребняка.

Народився Ігор Погребняк у 1958 р. в м. Андіжан колишньої Узбекської РСР. В 1989 році закінчив Інститут декоративного та прикладного мистецтва, відділення художнього текстилю у Львові. Даний автор представляє живописні роботи, які є окремим відгалуженням в сучасному малярстві Львова. Їхнє тематично образне спрямування опирається на авангардні пошуки європейського м – ва 1930–1950 рр. Передусім це стосується ідей сюрреалізму, гіперреалізму, м – ва нової реальності, неофутуризм тощо. Однак перед нами творіння, які безперечно не просто копіюють здобутки минулого, а й є джерелом інспірацій для втілення своїх власних ідей.
Ігор Погребняк безперечно багатогранна творча особистість. В своїй діяльності має декілька напрямків: сценографія та моделювання театрального костюму, дизайн інтер’єрів, дизайн поліграфічної продукції, живопис та комп’ютерна графіка.

Як художник - постановник у театрах м. Львова:
театр ПрикВО: “Оревуар товариші”, “Гра тіней”, “Казка про ляльку”, “Чарівник смарагдового міста” , “Убоища или души прекрасные порывы”, “Жорж Данден или одураченный муж”, “День гніву”, "Вчитель російської”
театр ляльок : “Зачарована рукавичка”, “Лісовий цар Ох”, “ Лисичка-сестричка та Вовк - панібрат”, „Алібаба і розбійники”
театр-студія “Кімната 809” - “Соломія”, “Подвійні бздури”, “Гамлет – машина” .
Державний академічний драматичний театр ім. Марії Заньковецької: “Така любов”, “На межі”, “Медея” , “Сейлемські відьми”, “Літо в Ноані”, “А дощ все йде...”, “Кнок”.

Виставки:
1990 р. — групова виставка в м. Жешув, Польща (сценографія, театральна
скульптура, живопис); індивідуальна виставка в Будинку актора, м.Львів (сценографія, живопис).
1991 р. — групова виставка в м. Краків, Польща (живопис); індивідуальна виставка в Будинку актора, м.Львів (сценографія, театральний костюм, живопис).
1992 р. - персональні виставки: “Ноїв ковчег”, “Час козла” у Будинку актора,
м. Львів (живопис) та виставка - акція “Сарrа Sаріеns” в Природознавчому музеї, м. Львів (живопис) спільно зі Стасом Горським.
1994 р. - виставка-акція “Ноїв ковчег” у Київському Будинку актора під час міні-фестивалю від Сергія Проскурні.
1999 р. – “Міфи віддавна до недавна”, музей релігії, м. Львів.
2009 р. – “Жінки, птахи і звіри”, музей Ідей, м. Львів.

З 1994 р. працював дизайнером в рекламних агенціях, в тому числі „Бізнес-Контракти” та УРА „Галицькі Контракти”. З 2000 року – приватний підприємець. Основний напрямок роботи - дизайн приміщень, в тому числі 18 магазинів „Салон „Крез”, „Шок” Гіпермаркет електроніки”, по всій Україні, де займався проектуванням та виготовленням обладнання, меблів, зовнішньої реклами та навігації в магазині та розробляв концепцію реклами, рекламних компаній.

На виставку живопису Ігоря Погребняка запрошуються журналісти, мистецтвознавці та усі шанувальники сучасного мистецтва.


Читати цю та інші публікації у своєму телефоні
на своєму сайті

Андрій | 31.08.2010, 23:36
Розділ: Анонси, Події


Є що сказати? Говори на форумі або додай коментар:


(за бажанням)
Введіть код:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)   




Інші коментарі

... ›››
Oleg Pk | 23.09.2011, 19:36

Дуже хотіся б мати адрес такого підприємства яке проводить роботи по установці карток на ліфти. ... ›››
Василь | 04.09.2011, 18:19

В це важко повірити, але, схоже, що В. Янукович теж нібито читав інтерв’ю Бондаренка, бо в трансльованій сьогодні святковій промові в палаці „Україна” говорив майже тими ж словами про Київську Русь як державу міст, як шановану колись країну. Принаймні, може,... ›››
Наталі | 23.08.2011, 17:49

Там іще є про маму пронизливий ліричний вірш-паліднром в розділі „ПАЛІНДРоскоші”. Починається рядком „І то сива нива – ви на висоті...”.Він давніший, написаний, коли ще мама була жива. І пам’ятаю, що Ліна Костенко ще десь у 2002 році прийшла на презентацію... ›››
Подільський | 20.08.2011, 17:43

На виставці в Українському домі на стенді видавництва "Ярославів Вал" можна придбати книжку Станіслава Бондаренка "Кирилиця київських вулиць" за ціною видавництва 27 грн. (у книгарнях дорожче) :))) До речі, сьогодні, 17-го серпня, о... ›››
Іванченко Ірина | 17.08.2011, 15:12

Інші публікації на цю тему

У Львові джазуватимуть колядки і щедрівки на концерті «Щедрий вечір з добрим джазом»
12 січня у Львівській Філармонії відбудеться концерт «Щедрий вечір з...
Репертуар театру-студії "МІСТ" на січень 2012 р.
У приміщенні культурного центру видавництва «Смолоскип» вул. Межигірська,...
Концерт Marinita feat. Amir Perelman from New Song of Jerusalem Ensemble (Ukraine-Israel)
7 грудня, о 19:00 Книжкова кавя'рня "Бабуїн", вул. Симона Петлюри, 10....
Відкриття персональної виставки модерного сакрального живопису Дмитра Гордіци «Пришестя».
26 листопада 2011 року о 19:00 у виставковій залі Галереї ім. Олени...
Репертуар театру-студії "МІСТ" на грудень 2011р.
У приміщенні культурного центру видавництва «Смолоскип» та у приміщенні...
репертуар театру-студії "МІСТ" на листопад 2011р.
Репертуар на листопад, у приміщенні культурного центру видавництва...
Ірина Кліщевська: «Театр – це місце обміном позитивною енергією»
Нашою гостею є народна артистка України Ірина Кліщевська, засновник,...
"Радісний" відвідав Україну
Гіві Сіхарулідзе – це навіть щось більше, ніж ансамбль: видатний танцюрист...
Нові видання "Смолоскипа"
Поетичні збірки лауреатки "Смолоскипа" Юлії Мусаковської а також довідник...
Більше


Завантаження...

Стрічки публікацій   Мобільна версія сайту: PDA/WAP
Наш інформер на вашому сайті

  Умови використання та цитування матеріалів сайту
  Авторські права
  Застереження
hitua.net
© AnViSer 2004-2009.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
Hosting by hostBe.net