На головну На головну На головну
 
 
Google
Google
« Лютий 2014 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728 
Архів публікацій

 

704x567 | Переглядів: 624
Спогади, спогади...[ Реклама ]
Реклама від "Порталу українця"
Запрошуємо до співпраці


[ Анонси, події ]
 
 
 

Запрошуємо на "ІРМОС. Світоявлення 2014"14 лютого о 19:00год.
У Театральному центрі "Словоі голос",( м. Львів. вул. Городоцька, 38., Lwów, Ukraine)
в рамках проекту "По рождеству", відбудеться подія "ІРМОС. Світоявлення".

Виконавці:
Наталія Половинка
Назар Романюк
Юлія Цвях

Чекаємона вас у тас - на вул. Городоцькій 38
Квитки можна придбати у kasa.in.ua f,j ; за годину до початку події у театральному центрі "Слово і голос".
За детальнішою інформацією звертайтеся за тел. : 096-23-222-37 Мирослава Клюс

«По Рождеству»– це щорічний мистецький проект, новітня художня форма, яка проявляє традиційне українське Свято: РІЗДВО – Новий Рік – Водохреща. Проект започаткований Мистецьким центром «Майстерня пісні» (художній керівник Наталія Половинка) у 2004 році, з 2010 року організатором проекту виступає Театральний центр «Слово і голос». На дорозі проекту до нього долучалися відомі художники України та світу: оркестр «INSO» (Швеція, Україна), «SсholaTeatruWegajty»(Польща), квартет «Classic Мodern», хорова капела «Дударик», «Дударик Forever», Львівський «Музей ідей», національний музей ім. А. Шептицького у Львові, Мистецьке обєднання «Дзиґа», перкусіоніст Клаус Кугель (Німеччина) і традиційні музиканти з Карпат Федір Копчук та Юрій Тафійчук.

«По Рождеству 2014» збудований на давніх духовних напівах Різдва та Богоявління - збірку напівів з рукописних Ірмолоїв 16ст. з бібліотеки Стефаника у Львові здійснив спільно з «Майстернею Пісні» ієромонах Лука (Михайлович).

«СВІТОЯВЛЕННЯ. Давні духовні напіви Різдва - Богоявління».


Художній керівник Театрального центру «Слово і голос» -
Лауреат національної премії ім. Т. Шевченка
Наталія Половинка


Читати цю та інші публікації у своєму телефоні
на своєму сайті

Оксана | 11.02.2014, 03:01
Розділ: Анонси, Події

Про створення культурно-мистецького та музейного комплексу „Мистецький арсенал”Розпорядженням Кабінету Міністрів України "Про створення культурно-мистецького та музейного комплексу „Мистецький арсенал” принято пропозицію Міністерства культури і мистецтв України та Київської міськдержадміністрації про передачу майнового комплексу військового містечка № 5 (державне підприємство „Київський ремонтний завод”) до сфери управління Київської міськдержадміністрації для створення культурно-мистецького та музейного комплексу „Мистецький арсенал”.

Даним розпорядженням скасовано розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 року № 858-р „Про будівництво сучасного багатофункціонального Культурно-мистецького центру м. Києві".

Київська міськдержадміністрація за погодженням з Міністерства культури і мистецтв України розробить проектно-кошторисну документацію та комплексний план створення культурно-мистецького та музейного комплексу „Мистецький арсенал” і подасть їх на розгляд Кабінету Міністрів України.
У складі проекту культурно-мистецького та музейного комплексу мають бути передбачені спеціалізовані зали для експонування культурної спадщини, зали сучасного мистецтва, художньо-виставкові зали, галереї народною декоративно-ужиткового мистецтва, театрально-концертний зал. зали для концертів органної та камерної .музики, кіно- і відеозали, приміщення Президентської бібліотеки імені Ярослава Мудрого та культурно-інформаційного центру „Шевченківський дім” з архівом. рукописів класиків української літератури, інших об'єктів, необхідних для його функціонування.
Міністерство культури і мистецтв України і Київська міськдержадміністрація мають внести пропозиції щодо надання Культурно-мистецькому та музейному комплексу „Мистецький арсенал” статусу національного та присвоєння йому імені Івана Мазепи.
Під час підготовки пропозицій про внесення змін до Закону України “Про державний бюджет України на 2005 рік” та складання проекту державною бюджету на наступні роки Мінекономіки разом з Мінфіном мають передбачити необхідні кошти, необхідні для передислокації виробництва державного підприємства „Київський ремонтний завод” та облаштування нових робочих місць на казенному підприємстві Міноборони „Київський ремонтно-механічний завод”, реалізації інвестиційного проекту робіт з ремонту та реставрації пам’ятки архітектури національного значення (охоронний номер 6) по вулиці Січневого повстання, 30 у м. Києві та будівництва інших об’єктів культурно-мистецького та музейного комплексу „Мистецький арсенал”, шляхом надання субвенції з державного бюджету бюджетові м. Києва.


Читати цю та інші публікації у своєму телефоні
на своєму сайті

Андрій | 04.03.2005, 18:21
Розділ: Культура, Мистецтво

Unable to safe captcha-image.