На головну На головну На головну
 
 
Google
Google
« Липень 2005 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів публікацій

 

381x600 | Переглядів: 569
Львів, Успенська церква[ Реклама ]
Реклама від "Порталу українця"
Запрошуємо до співпраці


 
 
 
 .. » КаZантіп: на старт, увага...
Держава, Політика, Суспільство (1355)   Історія, Філософія, Релігія (467)
Національна ідея, Мова, Народне (803)   Людина, Особистість (379)
Культура, Мистецтво (738)   Наука, Oсвіта (89)
Наші за кордоном (96)   Економіка, Бізнес (64)
Екологія, Здоров'я (111)   Техніка, Технології (35)


КаZантіп: на старт, увага...В цю суботу, 16 липня, відкриває двері для заселення щорічний фестиваль всього на світі «КаZантіп» (або «Республіка Z»). Офіційне ж відкриття відбудеться через неділю, 23 липня.

Кожний день фестивалю має власну назву - «День перемоги добра над розумом», «День космонавтики або братів по розуму», «День помаранчевого чогось», «Новий рік нашої ери», «День абсолютної незалежностіи», «День водяного Нептуна і пісочного чоловічка», «День загальногоо Щастя», «День нових технологій» і т.д. Закінчиться фестиваль 20 серпня.

Нагадаємо, что спочатку «КаZантіп» був спортивним заходом. В 1993 році близько 400 чоловік, в основному приближені до головного казантипівця Нікіти Маршунка (а нині президенту «Республіки Z»), прибули в селище Щьолкіно, яке розміщене на мисс Казантіп. На узбережжі Азовского моря був проведений перший «Кубок RFA» по віндсерфінгу. Через декілька років «КаZантіп» переріс в потужний рейв, який почав збирати тисячі любителів електронної музики і екстремальних видів спорту. Доречі, перша рейв-паті на закинутому реакторі Кримської АЕС прошла рівно 10 рків тому. Так що нинішня «Республіка Z» в певній мірі ювілейна.

В наступні роки «КаZантіп» набирав обороти - десятки кращих представників сучасної електронної сцени з ближнього и дальнього зарубіжжя вшанували своєю увагою фестиваль.

В 2000 році фестиваль перекочував на Чорне море в селище Веселе поруч с Судаком. В 2001 роц «КаZантіп» із Веселого переїзджає в село Поповка (за Євпаторією). Щоб попасти на фестиваль тепер потрібно було купити віZу, яка коштує 10 у.о. (раніше вхід був вільний). В 2003 році «КаZантіп» перейменовується в проект «Республіка Z». Така ідея з'явилась після того, як Верховна Рада Криму заборонила проводити на півострові фестиваль. В цьому ж році Нікіта Маршунок проголошує себе ПреZидентом Нікітою I, тоталітарність влади якого заключаєтся в нав'язуємій всім диктатурі тотального Щастя, а спадкоємність демократичної влади забезпечується щорічними перевиборами самого себе, проти чого великий народ традиційно нічего не має проти. Править Республікою ПреZиденту допомогают його помічники. В 2004 році у «Республіки Z» з'являється Парламент, народ вже має право голосу. Створюються партії, виносятся на розгляд і голосування законопроекти по покращенню Республіки.

Добиратися на фестиваль простіше з Євпаторії (або з Сімферополя, але все одно до Євпаторії). Далі - на автобуіе (автовокзал знаходится через площу від залізничного вокзалу) до Поповки або Мирного (Мирний и Поповка - «міста-побратими»).

Найпростіший и легальний спосіб попасти на територію республіки - це купити віZу. ВіZовый департамент розміщений на кордоні Республіки справа від митного терміналу. В минулому році віZа коштувала 50 американських «рублей». Але якщо у вас немає зайвих грошей, в Залізному занавісі є маленькая "лазейка", утішають організатори. Всі громадяни, які приїзджають с Жовтими Валізами отримують право безвіZового проходу на територію Республіки. З форматом валізки і способами її активації (вона обов'язкова!), так само як і з усіма іншими важливими моментами, можна ознайомитися на сайті «Республіки Z». Велкам.


Читати цю та інші публікації у своєму телефоні
на своєму сайті

charly | 15.07.2005, 10:21
Розділ: Культура, Мистецтво

Unable to safe captcha-image.