Українське походження Владіміра Висоцкого - цій темі присвячена виставка світлин, документів та особистих речей класика авторської пісні. За їх допомогою організатори доводять - сім'я митця родом із Києва. У цьому плащі та капелюсі Владімір Висоцкій грав Глєба Жиглова у культовому радянському кіно "Место встречи изменить нельзя". В експозиції Музею однієї вулиці також представлені документи та фото, які свідчать про київське походження родини Висоцкого. Матеріали експозиції надав Музей кіно Одеської кіностудії, а також двоюрідна сестра барда Ірена Висоцкая, - каже науковий співробітник Музею однієї вулиці Владислава Осьмак. За її словами, у Києві ці матеріали демонструють уперше.
Владислава Осьмак, Музей однієї вулиці: - В експозиції є також досить цікаві інші матеріали: оригінальні малюнки, начерки для костюмів для деяких його ролей, крім того, цікаві фотографії, зокрема, епізоди з фільму "Місце зустрічі", які були зняті, але потім вирізані і на екрані телевізора їх ніхто не побачив.
Дізнатись про нові сторінки життя Висоцкого приходять до музею не лише представники покоління, які виросли на піснях Висоцького. А й молодь, яка народилися вже після його смерті.
Галина Крижановська, відвідувачка експозиції: - Я поклонник Высоцкого и как поэта замечательного, и как певца, и как композитора, и как артиста, и вот наши дети пришли сюда, передается действительно.
На власні очі побачити знаменитий плащ Глєба Жиглова та інші унікальні матеріали кияни можуть до десятого травня. Після цього більшу частину експонатів повернуть до Музею кіно в Одесі.
Дуже хотіся б мати адрес такого підприємства яке проводить роботи по установці карток на ліфти.
...››› Василь| 04.09.2011, 18:19
В це важко повірити, але, схоже, що В. Янукович теж нібито читав інтерв’ю Бондаренка, бо в трансльованій сьогодні святковій промові в палаці „Україна” говорив майже тими ж словами про Київську Русь як державу міст, як шановану колись країну. Принаймні, може,...››› Наталі| 23.08.2011, 17:49
Там іще є про маму пронизливий ліричний вірш-паліднром в розділі „ПАЛІНДРоскоші”. Починається рядком „І то сива нива – ви на висоті...”.Він давніший, написаний, коли ще мама була жива. І пам’ятаю, що Ліна Костенко ще десь у 2002 році прийшла на презентацію...››› Подільський| 20.08.2011, 17:43
На виставці в Українському домі на стенді видавництва "Ярославів Вал" можна придбати книжку Станіслава Бондаренка "Кирилиця київських вулиць" за ціною видавництва 27 грн.
(у книгарнях дорожче) :)))
До речі, сьогодні, 17-го серпня, о...››› Іванченко Ірина| 17.08.2011, 15:12