Європейська Комісія оголошує конкурс малюнків для дітей, віком від 8 до 10 років, на тему ґендерної рівності. Учасникам пропонується зобразити своє бачення рівності між чоловіками та жінками і придумати заголовок до малюнку.
Усі малюнки необхідно надіслати до 1 травня 2007 року у конверті з позначкою "конкурс малюнків" до Представництва Європейської Комісії в Україні за адресою, що вказана у контактах.
Згідно з правилами конкурсу малюнок потрібно розмістити на одній стороні аркушу паперу не більше формату А4. Малюнок повинен супроводжуватися заголовком англійською, французькою, португальською або іспанською мовами та не бути довшим, ніж п'ять рядків.
Перший тур конкурсу відбудеться в Києві, де буде відібрано 10 найкращих робіт, які візьмуть участь у фінальному міжнародному турі конкурсу у Брюсселі.
Переможець дитячого конкурсу малюнку та його школа від країн кожного з регіонів (Африка, Азія, Латинська Америка і т ін.) отримає грошову премію розміром у 1000 євро. Малюнки лауреатів та учасників, які займуть другі місця, буде опубліковано в ілюстрованій брошурі, що планується розповсюдити в школах країн, які належать до регіонів співробітництва Європейської Комісії.
Тема ґендерної рівності була обрана для цього конкурсу невипадково. 8 березня щороку відзначається як Міжнародний жіночий день. Ця дата бере свій початок від демонстрацій, які пройшли на початку ХХ століття у Європі та США з закликом до покращення умов праці для жінок та надання їм права голосування. У 1977 році ООН офіційно затвердила його як день прав жінок. Нині 8 березня святкують в усьому світі. Це нагода закріпити рівність чоловіків та жінок, здійснити оцінку становища жінок, відзначити перемоги та досягнення цілей. Сьогодні рівність чоловіків та жінок є частиною політики Європейського Союзу.
За додатковою інформацією звертайтеся до контактів.
Ірина Стаднійчук Представництво Європейської Комісії в Україні та Бєларусі вул. Круглоуніверситетська, 10, м. Київ, 01024 Тел.: +38 (044) 390 8010 Ел. пошта: irina.stadniychuk@ec.europa.eu
Дуже хотіся б мати адрес такого підприємства яке проводить роботи по установці карток на ліфти.
...››› Василь| 04.09.2011, 18:19
В це важко повірити, але, схоже, що В. Янукович теж нібито читав інтерв’ю Бондаренка, бо в трансльованій сьогодні святковій промові в палаці „Україна” говорив майже тими ж словами про Київську Русь як державу міст, як шановану колись країну. Принаймні, може,...››› Наталі| 23.08.2011, 17:49
Там іще є про маму пронизливий ліричний вірш-паліднром в розділі „ПАЛІНДРоскоші”. Починається рядком „І то сива нива – ви на висоті...”.Він давніший, написаний, коли ще мама була жива. І пам’ятаю, що Ліна Костенко ще десь у 2002 році прийшла на презентацію...››› Подільський| 20.08.2011, 17:43
На виставці в Українському домі на стенді видавництва "Ярославів Вал" можна придбати книжку Станіслава Бондаренка "Кирилиця київських вулиць" за ціною видавництва 27 грн.
(у книгарнях дорожче) :)))
До речі, сьогодні, 17-го серпня, о...››› Іванченко Ірина| 17.08.2011, 15:12