На головну На головну На головну
 
 
Google
Google
« Лютий 2014 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728 
Архів публікацій

 

600x450 | Переглядів: 360
Французька весна у Києві[ Реклама ]
Реклама від "Порталу українця"
Запрошуємо до співпраці


 
 
 
 .. » Українці Польщі єдині із своїми побратимами
Держава, Політика, Суспільство (1355)   Історія, Філософія, Релігія (467)
Національна ідея, Мова, Народне (803)   Людина, Особистість (379)
Культура, Мистецтво (738)   Наука, Oсвіта (89)
Наші за кордоном (96)   Економіка, Бізнес (64)
Екологія, Здоров'я (111)   Техніка, Технології (35)


Українці Польщі єдині із своїми побратимамиМи, громадяни Польщі українського походження, не можемо бути байдужими до подій в України. Члени Відділу Об’єднання Українців в Польщі у місті Лігниця працюють у тісному контакті між собою а також із польською владою та польськими засобами інформації. Головою правління ОУП в Лігниці була організована прес- конференція для місцевих засобів інформації, підготовлено звернення до Прем’єр-міністра Республіки Польща Дональда Туска, до депутатів Європейського парламенту від Польщі із вимогою вплинути на лідерів Європарламенту та керівників Європейських держав. Наша громада вимагає швидких та рішучих дій по припиненню людиновбивчої політики Януковича, який фактично розпочав геноцид власного народу. Державні мужі Європи мають усвідомлювати, що зволікання із заходами по припиненню терору та вбивства мирних людей у в Україні кожної хвилини забирає декілька життів.

19 лютого нами було підготовлено та опубліковано звернення до усіх небайдужих громадян Польщі із проханням матеріально підтримати народ України у своїй боротьбі за право жити у демократичній вільній країні. Члени нашої організації розіслали сотні е-мейлів до фінансових, бізнесових, громадських організацій а також до приватних осіб з проханням поповнити рахунок Фундації Освіти та Демократії (Fundacja Edukacja dla Demokracji) адресованої на допомогу Майдану у Києві.

Сьогодні ми зв’язалися по телефону із начальником митної служби прикордонного переходу Крошьченко-Смільниця із запитанням: «Яка є можливість перевезення медикаментів, продуктів, одягу тобто гуманітарної допомоги для потреб Майдану від нашої української громади?». Начальник митної служби цього переїзду поінформував нас про те, що будь-який вантаж дуже прискіпливо оглядається. Отже, українські митні та пограничні служби України не пропускають гуманітарну допомогу, і не тільки гуманітарну на терен України.

Таким чином, нам довелося відмовитись від поїздки із гуманітарним вантажем для України. Натомість вирішено було зробити грошовий переказ для фінансової підтримки Майдану, зокрема для людей, постраждалих від насилля української влади.

Звертаємося до мешканців західних областей України. Шановні Краяни! Просимо Вас вплинути на керівників своїх прикордонних та митних служб. Українці не повинні залишатися в біді. Адже гуманітарна допомога, перш за все, спрямовується для життєзабезпечення простих громадян і не носить ознак політичного чи антидержавного характеру.
Українці Польщі із своїми побратимами серцем і думками разом у боротьбі за гідне майбутнє українського народу.
Слава Україні! Слава Героям Майдану!

Об’єднання Українців в Польщі, відділ в м. Лігниця


Читати цю та інші публікації у своєму телефоні
на своєму сайті


Unable to safe captcha-image.