IPB WARNING [2] mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50648 (Line: 131 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)
[ Росіянину Євгенію Бородіну з міста Новосибірськ банкомат "подарував" $745 тисяч - Форум українця ]
На головну На головну На головну
 
[ Форум українця ]

Вітаємо, Гість ( Вхід | Реєстрація )

Скрыть объявления

Оголошення

УВАГА! АКЦІЯ!
якщо в хочете отримати безкоштовну рекламу на головній сторінці...->

 
Reply to this topicStart new topic
 Росіянину Євгенію Бородіну з міста Новосибірськ банкомат "подарував" $745 тисяч
coolchevy
25.08.06 - 22:43
Пост #1


Адмін
Group Icon

Група: Адміністратори
Повідомлень: 242
З нами з: 17.07.05
З: Україна
Користувач №: 3



Приєднане зображенняРосіянину Євгенію Бородіну з міста Новосибірськ банкомат "подарував" $745 тисяч. Проте він виявився чесною людиною і повернув усі гроші банкові. Бородін вирішив зняти трохи грошей з банкомату в центрі міста. Зняв, отримав чек - а в залишку на його рахунку опинилася величезна сума замість $700.

Чоловік, який 30 років пропрацював у ГУВС області і колишнім заступником начальника відділу по боротьбі з економічними злочинами, одразу пішов у банк і показав чек.

- У мене перша думка була: через мій рахунок відмивають гроші, - так Бородін пояснив свій вчинок. - Приходжу я в банк, показую чек, а там якийсь молодий клерк каже, що такого не може бути. Це помилка в самому чекові, а на рахунку у вас, як і колись, $700.

Вранці Бородін повернувся до банкомату, вільно зняв $26 тисяч і знову в банк. Тоді з ним став розмовляти вже не клерк, а сам керівник банку.

- Ідемо, я покаджу, як це робиться, - сказав Бородін і очолив цілу процесію банківських службовців. Бородін набрав цифри на клавіатурі, - Будь ласка! На мій рахунок нараховано $745 тисяч. Тим часом на чеку вже була сума - $1,5 млн.

Колишній міліціонер ще раз набрав цифри, потім ще, поки на чеках не з'явилася сума в $746 млн. Банківські службовці подякували Бородіну, пообіцявши йому премію. - Одним натисканням кнопки я міг розпустити весь банк і привласнити собі гроші тисяч вкладників, - розповів чоловік. Банкомати цього банку одразу виключили. З'ясувалося, що стався найрідший комп'ютерний збій.

хотів би я бути тим Євгеном, навряд би хто про щось дізнався cray.gif


--------------------

"Найбільш гірка отрута нашого морального буття – безнадійність..." Т.Г.Шевченко


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

- Lo-Fi версія форуму Поточний час: 25.04.24 - 22:16

Умови використання та цитування матеріалів сайту
Авторські права
Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
IPS Driver Error  

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

We apologise for any inconvenience