IPB WARNING [2] mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50648 (Line: 131 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)
[ бабусині пригоди - Форум українця ]
На головну На головну На головну
 
[ Форум українця ]

Вітаємо, Гість ( Вхід | Реєстрація )

Скрыть объявления

Оголошення

УВАГА! АКЦІЯ!
якщо в хочете отримати безкоштовну рекламу на головній сторінці...->

 
Reply to this topicStart new topic
 бабусині пригоди, зустріч однієї клієнтки
transfer
23.11.10 - 16:59
Пост #1


Відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 11
З нами з: 18.10.10
Користувач №: 977



Нещодавно зустрічав одну свою клієнтку в аеропорту ..... Але мандрівка, організована для неї виявилася для мене дуже зворушливою....
Ось такий відгук від неї маю наостанок read.gif
прочитайте і скажіть, як часто ви відправляєте своїх батьків в мандрівний відпочинок??????

Хочу поділитися з усіма тим, як мені вдалося побувати в рідних місцях на Україні.
Я вже довгий час проживаю в Ізраїлі і все ніяк не можу зібратися і поїхати на могили батьків. Просила доньку звозити (вона проживає також тут) або організувати для мене поїздку для мене.
Дочка поїхати зі мною не змогла, але вирішила все для мене організувати. Вона в інтернеті з усього розмаїття пропозицій вибрала ту транспортну службу, яка не вимагала передоплати за свої послуги і визначила попередню вартість за наміченим маршрутом.
У мене в Росії проживає брат і я домовилась зустрітися з ним уже в Сумах, (так як просити 65-річну людину їхати зустрічати мене до Борисполя я порахувала некоректним) і вже разом мандрувати далі.

І ось я приїхала!
Мене не було в Україні вже 19 років. Як же все змінилося!
У Борисполі на митниці я злякалася, а раптом мене не зустрінуть!!
ЗУСТРІЛИ!
З плакатом "TRANSFERUA для Ганни Семенівни". І треба сказати, так до самого відльоту вповноважений від компанії був поруч з нами і допомагав у всьому, починаючи з валіз і сумок і закінчуючи обміном грошей.
Та що там! Навіть з родичами допомогли зв'язатися, дешевше ніж через роумінг. Привезли мене до Сум. Готель правда знайшли не дешевий, але сказали, що в інших гірше.
Місць рідних я майже не впізнала і, якщо б не наш водій, і половини із запланованого не знайшла б.
Два дні ми їздили по селах, по страшному бездоріжжю, для того, щоб відвідати і вшанувати нарешті могилки (я все переживала, що зажадають з мене додаткових грошей, але це обійшлося).
Няньчилися зі мною і братом, як з дітьми малими - братові замовили квиток у Волгоград - додому, посадили на потяг. Мене ж привезли назад до Києва в аеропорт.
Платила я два рази в загальній складності - в кінці першого дня в Сумах і вже в Борисполі.
Вийшло не дешево, але я рада, що подібні послуги є й існують зараз. Адже у дітей часу на нас немає - у них свої роботи-турботи.
А так, якщо б не ця поїздка, то й не знаю побачилася б я з братом і побувала б на Батьківщині коли-небудь.
Так що, від усієї душі наставляю Вас не відкладати на завтра, те, що потрібно робити вже сьогодні!
thank_you.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

- Lo-Fi версія форуму Поточний час: 25.04.24 - 21:20

Умови використання та цитування матеріалів сайту
Авторські права
Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
IPS Driver Error  

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

We apologise for any inconvenience