IPB WARNING [2] mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50648 (Line: 131 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)
[ До річниці інавгурації керманича - Форум українця ]
На головну На головну На головну
 
[ Форум українця ]

Вітаємо, Гість ( Вхід | Реєстрація )

Скрыть объявления

Оголошення

УВАГА! АКЦІЯ!
якщо в хочете отримати безкоштовну рекламу на головній сторінці...->

 
Reply to this topicStart new topic
 До річниці інавгурації керманича, Відгуки небайдужих
Varnak
21.05.20 - 18:46
Пост #1


Постійний відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 120
З нами з: 13.07.11
Користувач №: 1 226




"Чудные открытия" - Николай Ильинов
20 Мая 2020 14:46:00
spektrnews.in.ua

Сегодня годовщина «кенгурации» преЗедента. И сегодня, хотелось бы не вспоминать о провалах, а наоборот, о тех «чудных открытиях», которые я сделал только благодаря Зеленскому.
Если бы Зеленский, не стал президентом, я до сих пор бы верил в мудрость украинского народа. Ведь это был первый случай в истории страны, когда меняли президента при котором росла экономика в то время, когда снижалась коррупция.
Если бы не Зеленский, я до сих пор был бы уверен, что все артисты имеют отличную память и им не нужны суфлеры, т.к. они могут запоминать огромные объемы информации, по крайней мере, они могут логично высказывать свои мысли, если, конечно, не какие-то нарики или алкоголики.

Если бы не Зеленский, я до сих пор считал бы, что все евреи умные.

Если бы не Зеленский, я до сих пор бы думал, что «кто угодно только не Янык»

Если бы не Зеленский, у меня бы оставались сомнения, что «Роттердам+» был нормальной схемой

Если бы не Зеленский, я бы еще имел сомнения, что Гладковский не замешан в воровстве денег в Укроборонпроме.

То, что войну ведет путин, а не прошлая украинская власть, я тоже знал, но все-равно спасибо, что еще раз подтвердили это.

И отдельное спасибо за экономику, я в очередной раз убедился, что ею должны заниматься профессионалы, а не те, с кем крестили детей или строили бизнес.

Кстати, последние из этих «чудных открытий», разделяют далеко не все сторонники Зеленского. Те, кто разочаровался в нем, считают, что компромата на прошлых достаточно, но Зеленский продался Порошенко, и теперь они вдвоем грабят страну. Вторая часть, продолжает считать, что Порошенко - вор, но доказать это пока никто не может, потом что Порошенко умный вор :-)

Последнее изречение у меня всегда вызывает улыбку, т.к. каждый раз вспоминаю случай из собственной жизни, 15-ти летней давности. Дело было так. К нам в регион Головной банк назначил нового регионального директора. Так уж часто бывает, что новые руководители, большую часть времени уделяют не тому, чтобы сделать что-то хорошее а тому, чтобы доказать, что при ”прошлых” было еще хуже. Учитывая, что я руководил самым большим подразделением, меня проверяли особенно тщательно. Через некоторое время, я все-таки решил поинтересоваться у нового начальника: «А что вы всё ищете? Спросите меня, может я смогу Вам помочь»
- Николай Александрович, мы ищем, как Вы воруете деньги, - откровенно мне ответили
- А почему я должен воровать деньги? - удивленно переспросил я
- Говорят, что Вы умный человек
- И?
Мы смотрели друг на друга, а мое «И» зависло в воздухе. Оно висело между нами как Нео из «Матрицы», в ожидании решающего удара. В итоге, мой руководитель не выдержал: «Ну ВЫ же понимаете, что умный человек не будет жить на одну зарплату»
- У меня вполне нормальная зарплата, на нее можно жить
- Денег много не бывает, - продолжал мой новый шеф
- По вашей логике, получается, что Вы либо недостаточно умный, либо крадете деньги
- Почему Вы так решили? У меня хорошая зарплата, в несколько раз больше вашей
- Ну, Вы же сами сказали, что денег много не бывает
- Ладно, идите, - сказал шеф, улыбаясь
Когда я уже открывал дверь, чтобы выйти, вдогонку прозвучало: «И все-таки, мне сказали, что вы знаете, как украсть деньги, так, что никто никогда не найдет»
- Я Вам скажу больше, я их даже сам не смогу найти, - ответил я. Он снова улыбнулся и я вышел.

P.S. А схему, на которой Порох обогатился в 82 раза, я все-таки раскусил. Ну не зря же ходят слухи, что я умный :-) . Так что, ждите, завтра опубликую свое сенсационное расследование. Бигус со своими расследованиями просто отдыхает...

Николай Ильинов (facebook)
-------------------------------------

До річниці ЗЕнавгурації
Дмитро Вовнянко
tverezo.info
20.05.2020

НЕдорогий Володимире Олександровичу.

Рік тому я доклав максимум зусиль, аби ви не стали президентом України – і досі пишаюся цим. Ваша інавгурація рік тому для мене виглядала як фарс і як гіркий жарт. Це не вкладалося у голові! 5 років вкалувати на свою країну, освоїти бойову техніку, виконувати задачі на фронті, працювати з волонтерами, писати книжки, вести україномовний блог, відбивати навали Ольгіно та нашої власної вати… І в підсумку – президент-комік.

Пройшов рік за вашого президентства. І що я можу вам сказати сьогодні? Знаєте, я не розчарований. Я ніколи у вас не зачаровувався, і певно тому протягом року не відчував подиву, коли ви та ваша ЗЕкоманда влітали у черговий провал і потрапляли в новий скандал.

Але знаєте – я все ж таки мушу вам подякувати. Подякувати за те, за що вам не подякує ніхто. Подякувати за те, що ви умієте боятися. Я все ще намагаюся вірити, що ви НЕ мрієте простелитися під Москву і продати все, за що уже загинули тисячі українців – але вірити в це мені стає все важче. Ви просто самі переконуєте мене у своїх проросійських симпатіях. Спроба відмінити парад на День Незалежності. Блокування роботи Центру розвитку ЗСУ. Волонтер Кузьменко і співак Рифмастер, які сидять. Пацани на фронті, яких гине більше, ніж роком раніше за президента Порошенка. Консультаційна рада з терористами ДиРи. Посіпака окупантів Поклонська і терорист Гіркін на українських медіа. Я перелічувати можу до скону віку.

Проте, ви маєте дивовижну властивість – ви не фанатик. Ви умієте боятися. Тому ви змушені діяти дуже обережно і час від часу таки приймати рішення, потрібні для країни. Наприклад – не йти на поступки Москві бездумно. Наприклад – не повертати банк «Приват». Я не вірю, що це сталося з вашої доброї волі – ви самі не раз говорили, що готові замиритися з ким завгодно, аби лише не війна. Я переконаний, ви готові піти на такі шалені поступки, після яких слово «українець» в Європі стане синонімом слова «терпіла». Я можу навести десятки прикладів з історії, як укладали мирні угоди Польща, Швеція, Німеччина та інші країни, до яких нам ще рости й рости – вони власне й стали сильними тому, що на угоди йшли лише тоді, коли вже не могли битися. І можу нагадати, де поділися народи, які погоджувалися діяти так, як хочете ви. Переважно – їх не існує.

Але існуємо ми – ті, хто не хоче гнути спину, і тим більше – перед ворогом. Весь рік ми збиралися. Ми виходили. Ми нагадували про себе. Ми зупиняли вас. І зупинятимемо далі – це вже не сумнівайтеся.

А ще в річницю вашої інавгурації я дякую вам за те, що повернули мене з небес на землю. Розумієте, після 2014 р., після Майдану, після рухів добровольців та волонтерів, після реальних перемін у країні, які я бачив на власні очі, мушу визнати – я перебував у ейфорії. Мені реально здавалося, що країна захотіла перемін, що розумних людей багато і вони все збагнуть, а ті убогі протести, які відбувалися протягом президентства Порошенка – не більш ніж перфоманси Москви та наших політиків, яким муляє, що при владі – не вони. Смішна чисельність тих протестів – переконувала.

Це була помилка. Виявилося, що можна розбудувати армію, запустити децентралізацію, підняти Україну в рейтингу корупції зі 144 місця на 120, завести інвесторів та створити помісну церкву – і тобі плюнуть у спину під регіт і глузи. І навпаки. Можна обвалити промисловість, створити діру в бюджеті, довести енергетику до загрози віяльних відключень, кинути лікарів на доплату у 300%, саботувати прийняття закону про компенсації лікарям, розсадити скрізь своїх друзяк з «Кварталу», а коли твій голова Офісу влітає в корупційний скандал – заявити: «Ми таким не займаємося». І всі будуть задоволені. Головне – покричати на камеру на чиновників та запиляти якісний відосик. Піпл – схаває, лох – зачепеніє. Дякую, що повернули у реальність. Певно – не забуду цього ніколи.

Насправді все – от так. Насправді – в такій країні я живу. Так, я бачу, успішною та багатою моя країна стане ще дуже не скоро. Під вашим керівництвом – так точно.
-----------------------------------------------

Підсумки: що дізнались українці за три години буботіння Бубочки

Опубликовано в republic.c*m.ua
https://republic.c*m.ua/article/pidsumki-sh...a-bubochki.html
15:43 2020-05-20

У перші роковини свого президентства Зеленський провів нудну тригодинну пресконферецію під наглядом Єрмака та Мендель.

Показово, що одному з перших дозволили поставити питання Гордону, якого в Офісі президента навіть після інтерв’ю з Гіркіним вважають журналістом, а не зрадником.

Також дали слово псевдожурналістам від Шарія, а з журналісткою медведчуківського к*у Зеленський взагалі влаштував найдовший діалог. Зовсім не зрозуміло, як за такого формату проведення пресконференції не отримали акредитацію провідні проукраїнські ЗМІ.

Давайте ж підіб’ємо підсумки, що дізнались українці за три години буботіння Бубочки:

! Зеленський збирається узурпувати незалежну банківську систему;

! В Зеленського нема армійських друзів та кумів, а кварталівці на посадах не рахуються;

! Зеленський відчуває кадровий голод настільки, що готовий пропонувати посади першому зустрічному, як було з журналістом УП;

! Зеленському не подобається, коли переходять на особистості, хоча всю свою передвиборчу програму будував саме на цьому;

! Зеленському не подобаються розслідування незалежних ЗМІ про нього ж;

! Зеленський досі боїться критики та порівнянь з Порошенком;

! Зеленський готовий втягнути Україну у внутрішній конфлікт США, аби насолити Порошенку;

! Зеленський досі вірить в 75%, які готові його підтримати навіть зараз;

! Зеленський переконаний, що українці отримують менші платіжки, хоча тарифи підвищують;

! Поїздка в Оман – це вам не Мальдиви тому що просто так;

! Україна перемогла в іранській трагедії;

! Зеленський не відчуває провини, що невинні люди сидять півроку в СІЗО у сфабрикованій справі Шеремета;

! Зеленський вважає Авакова потужним міністром, Венедіктову – класним прокурором, а Баканова – найкращим керівником СБУ;

! Зеленський відпрошується у Мендель, щоб сходити в туалет;

! Зеленський приймає душ і любить дітей.
* * *
Я б взагалі звів цю пресуху до трьох моментів:

! Говорити без сценарію так і не навчився — випадкова генерація слів і думок на вільні теми.

! Продовжує як вогня боятись Порошенка. Значить останній робить все правильно.

! От нахрєна я це дивився?

Helgi Sharp


P.S.
За результатами пресухи:
1. Живе у вигаданому світі і в повному отріцалові
2. Абсолютний інфантил
3. Жодних досягнень за рік
4. Жодних планів на майбутнє, окрім судорожного чіпляння за владу.
5. Жодних перспектив для України
6. Живе минулим змаганням з Порошенком
7. Дуже хотів би помститись Порошенку, але не може
8. Низький інтелектуальний рівень, купа ляпів. Цим та іншим нагадує Януковича
9. Очевидно протирічить собі в дуже багатьох речах. Ознаки шизофренії?
10. Вата
11. Останнє опитування контори «Рейтинг» було сфальсифіковане заради цієї сцянини
12. Відчуває себе і веде себе як приречений. Поки не уявляє що на нього чекає в майбутньому, але дуже цього майбутнього боїться

Mason Lemberg
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

- Lo-Fi версія форуму Поточний час: 25.04.24 - 21:22

Умови використання та цитування матеріалів сайту
Авторські права
Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
IPS Driver Error  

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

We apologise for any inconvenience