IPB WARNING [2] mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50648 (Line: 131 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)
[ Гурт "ВЕРЕМІЙ" - Форум українця ]
На головну На головну На головну
 
[ Форум українця ]

Вітаємо, Гість ( Вхід | Реєстрація )

Скрыть объявления

Оголошення

УВАГА! АКЦІЯ!
якщо в хочете отримати безкоштовну рекламу на головній сторінці...->

 
Reply to this topicStart new topic
 Гурт "ВЕРЕМІЙ", нарешті щось справжнє! melodic-heavy-folk!
Hanna
15.04.07 - 19:08
Пост #1


Новачок
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 1
З нами з: 15.04.07
Користувач №: 312



ЯК вам таке! Давно я такого гурту чекала!

ВЕРЕМІЙ
Творча біографія:

Веремій – безладний виплеск енергії; ім`я дракона, що за легендами жив на Західній Україні в ХIII-XIV ст.; (зараз дане слово розповсюджене як прізвище або ім`я)...

<br>…гурт було створено восени 2002 року із досить типовою рокопопсовою стилістикою (виступи проводились переважно з напівакустичною програмою в різних вузах та навчальних закладах, творчих вечорах столиці та передмісття, почалася робота над запланованим альбомом(було записано лише 2 пісні з репертуару в 19 пісень)), але в середині 2004 року гурт кардинально змінює свій формат,змінивши репертуар та склад, і починає працювати в нетиповому (як не дивно) для України напрямку, представників якого майже не існує в нашій державі: melodic-heavy-folk(з елементами power,doom,progressive,etc), хоча до гурту додають іноді ярлик “варязький метал”.
<br> Маючи за спиною великий досвід нових учасників проекту, підсилений фундаментом всіх напрямків розвинутої в світі важкої, мелодійної та технічної музики, ВЕРЕМІЙ починає творити доволі цікаві й оригінальні муз.твори.
<br> Музика, як вже зазначалося, відзначається вишукано-барвистою мелодикою, високою гітарною технікою, фолковим настроєм, похмурим романтизмом, в піснях знаходять своє місце й стародавні легенди, і епічно-героїчні оповіді, а в поєднанні з прекрасною лірикою – все це наповнює музику суто рідним, українським духом. Все це робить її неповторною, цікавою, мелодійною, сильною – неформатним форматом за своєю суттю…
Сучасна програма нараховує творів на один-два альбоми…
Виступи за останні роки переходять від вузів до клубів та різноманітних концертних майданів та ін.

стиль:
melodic-heavy-folk (варязький метал)



знайту додаткову інформацію можна тут http://utm.in.ua/bands.php?mode=band&bid=607
там є і фрагменти пісень

а ось тут можна пошукати тексти до деяких пісень
http://www.pisni.org.ua/persons/723.html
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tolik
23.10.07 - 14:44
Пост #2


Новачок
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 1
З нами з: 23.10.07
Користувач №: 418



Запрошуємо всіх до обговорення творчості та й просто спілкування на форумі гурту Веремій http://veremij.4bb.ru/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Фейм
5.11.09 - 02:41
Пост #3


Відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 23
З нами з: 4.11.09
Користувач №: 804



(Tolik @ 23.10.07 - 14:44) *

Запрошуємо всіх до обговорення творчості та й просто спілкування на форумі гурту Веремій http://veremij.4bb.ru


такий український гурт - і такий НЕ український домен сайту


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AleksanderII
11.11.09 - 21:29
Пост #4


Відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 14
З нами з: 6.11.09
Користувач №: 808



Я написав в кого є 10 улюблених хай пишуть..в кого більше хай пишуть більше, менше? - менше...а як тема називається мені всеодно. Я взагалі вже думав її переіменовувати в: 16 Моїх улюблених гуртів, так-як ніхто нічо не писав. Забий на назви і пиши свої гурти
Ruleless написав:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AcroxSleere
24.12.09 - 04:09
Пост #5


Відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 26
З нами з: 10.12.09
З: Россия
Користувач №: 835



Рон, прочитай другий пост зверху сторінки. Тоді зрозумієш чому я так говорив. Радий що зараз вже є нормальні демо в вас і в інших гуртів. без демок тяжко кудись рухатися


--------------------
Я сегодня самая счастливая !!! Мне мой мужчина приобрел
такой костюм снегурочки
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Labia
19.06.10 - 06:13
Пост #6


Відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 21
З нами з: 17.06.10
З: Россия
Користувач №: 934



Як не крути, але ця тема ніщо інше як спам і реклама, яка помоєму правилами тут заборонена.
Але це певно перший випадок, коли я радий з такого спаму
Знаєм Ваш гурт вже давно. Нечув тільки пісню "Брат".. щось зразу подумав, що Ви переспівали одноїменну пісню гурту "Опіум"


--------------------
В сознательной любви женщины есть и внезапность, и молния, и тьма рядом со светом /Фридрих Ницше/
Все кино новинки 2010 года я качаю на FilmDream.Org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

- Lo-Fi версія форуму Поточний час: 25.04.24 - 23:12

Умови використання та цитування матеріалів сайту
Авторські права
Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
IPS Driver Error  

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

We apologise for any inconvenience