IPB WARNING [2] mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50648 (Line: 131 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)
[ От і завершилася епоха - Форум українця ]
На головну На головну На головну
 
[ Форум українця ]

Вітаємо, Гість ( Вхід | Реєстрація )

Скрыть объявления

Оголошення

УВАГА! АКЦІЯ!
якщо в хочете отримати безкоштовну рекламу на головній сторінці...->

 От і завершилася епоха, Завершився період президентства Петра Порошенка
Varnak
21.05.19 - 11:01
Пост #1


Постійний відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 120
З нами з: 13.07.11
Користувач №: 1 226



Я жив за Президента-реформатора
Дмитро Вовнянко
20.05.2019

От і завершилася епоха. Завершився період президентства Петра Порошенка. Період бурхливий, кипучий, страшний і неоднозначний. Період, коли в країні було зроблено як ніколи, і коли президента шпетили як ніколи.

Петру Порошенку довелося потрапити зразу на палаючий бронепотяг. Вибори відбувалися в той момент коли у Слов’янську вже хазяйнувала банда Гіркіна-Стрєлкова, а Лисичанськ, Луганськ, Маріуполь, Бахмут та Донецьк перебували під контролем терористів ДиРи. Почин був гарний – після виборів десантники, спецназівці та авіація під спільним командуванням заступника керівника АТЦ генерала Муженка вибили терористів і чеченців з Донецького аеропорту. Потім – літня кампанія 2014 р. Перший Мінськ. Героїчна епопея Донецького аеропорту. Дебальцеве. Контратака під Маріуполем. Другий Мінськ. Майдани-3. Редути дурко-блокади. Прорив кордону нелегалом Саакашвілі. Міхо-майданчик. Здобуття Томосу для автокефальної Православної Церкви в Україні. І справа про корупцію в Укроборонпромі. Без доказів, просто роздута з журналістського розслідування.

Україна вкотре продемонструвал а, ти можеш не робити нічого, а можеш в роботі розриватися на британський прапор – результат буде той самий. Не подякують.

Чи були в президента Порошенка недоліки? Звісно були. Головна проблема – кадри. В умовах, коли дуже багато залежало від виконавців на місцях, якість кадрів ставала значущою. Хоча… Мабуть тільки оточення Ющенка вивалювали в лайні так ретельно, як оточення Порошенка – без позовів у суди, без юридичних доказів, просто на рівні побрехеньок у ЗМІ. Порошенка часто критикували за те, що він домовлявся з токсичними керівниками на місцях – Кернесом, Трухановим. Але… Не знаю, за Одесу, а в Харкові корчування Кернеса з радістю сприйняла низка одіозних місцевих політиків проросійського штибу. Що було робити – домовитися з цим чи дати обратися тим? Ви би що обрали?.. Порошенко зіпсував стосунки практично з усіма олігархами, в першу чергу з Ігорем Коломойським. Але якби не зіпсував, всі досягнення по боротьбі з корупцією пішли б у відому еротичну пригоду. Мушу нагадати, за рейтингом сприйняття Transparency, Україна поліпшила показник на 7 пунктів – подивимося на досягнення нового президента.

Та чого там? Україна здобула безвіз з Євросоюзом. В Україні було запущене Е-декларування. Була запущена система ProZorro. Став прибутковим Океанський флот України. Були скасовані обов’язкові печатки для юридичних осіб і ФОП. Була укладена асоціація Україна-ЄС. У рейтингу Doing Business Україна піднялася на 71 місце зі 112-го. Банківська система України досягла рекордної прибутковості – 21,7 мільярдів гривень. Україна увійшла до першої п’ятірки експортерів харчів до країн ЄС. До України зайшли інвестори – Ryanair, IKEA тощо. Україна стала країною-аспірантом НАТО. Збудовано 207 заводів. Було відкрито вільний доступ до державного реєстру прав на нерухоме майно. Була запущена децентралізація .

А ще Україна перестала купувати газ у Газпрому. А ще Газпром став винний Нафтогазу, а не навпаки.

А ще – розвиток української культури. Сильно пожвавилося видавництво книжок українською мовою. На телебаченні більше 75% контенту стали видаватися українською мовою. З’явилося повноцінне конкурентне українське кіно. Все це – під час війни.

Нарешті те, що я не забуду, мабуть, ніколи. Широке поле, від краю до краю заставлене військовою технікою: танки, вантажівки, системи РЛС, вертольоти, літаки… Безпілотники «Байрактар». А напроти – українські солдати. У формі «укропіксель». У берцях на мембранці (представник Канади хизувався у чорних шкіряних берцях – виявилося, що у них на мембранку тільки почали переходити). Десантники – у беретах «марун». Артилеристи – в червоних. А був ще сухпай у вакуумпакетах. Реформа харчування. 180 з гаком гуртожитків для військових. Будівництво полігону «Широкий лан».

Мене часто зараз навідує думка – а може, й треба нам керівника держави погірше? Аби порівняти. Аби згадати, що таке, коли результатів нема? Аби згадати, що таке національне приниження. Не знаю. Не про це мова.

Мова про те, що я бачив справді ефективного президента. Чи скоро ми здобудемо такого самого знову? А треба? У нас оберуть трударя, а не казкаря? Не знаю. Не про це мова.

Просто хочу подякувати. Дякую Вам, Петре Олексійовичу. Знайте, є українці, які пам’ятають зроблене Вами. Пам’ятають. І цінують.

https://tverezo.info/post/96725
-------------------------------------------

Ласкаво просимо до Венесуели
Тарас Чорновіл
20.05.2019

Ну що ж, маємо країну-картковий будиночок. Доки не вибудували інституції, стійку систему влади, незворотність реформ, усе трималося на особі Порошенка. Прийшов якийсь наперсточник, і 73% лягли йому до ніг. Рада й уряд мали показати йому його місце. Показали… Наввипередки побігли втілювати мрію новічка про дочасні вибори. Бо ж кожен думає, що й собі щось на цьому добавлять.

А тут і Гройсман схаменувся – вибори ж на носі, а на них краще йти з опозиції. Та й доки він буде готувати бюджет, інші посядуть місця в парламенті. І щойно Володимир Борисович теж заявив, що подає у відставку. А коли прем’єр іде у відставку, то це за Конституцією відставка всього уряду. Відставка, якої в принципі не могло бути! У нас будуть лише виконуючі обов’язки, які будуть виключно займатися виборами – усі ж туди кинуться.

А ще ми чекаємо на місію МВФ, а вони з виконуючими обов’язки переговори не ведуть. Розумієте, про що я? Про Бєню Коломойського. Він же чітко вам ще до виборів сказав: готуйтеся до дефолту, він вигідний, олігархам вигідний. А всім українцям пора звикатися до нової реальності. Ласкаво просимо до Венесуели!

Зупинити якогось дрібного шахрая доволі легко. А коли сильні та мудрі раптом погоджуються грати з ним в наперстки?..

https://tverezo.info/post/96722

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Повідомлення у даній Темі


Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

- Lo-Fi версія форуму Поточний час: 25.04.24 - 20:12

Умови використання та цитування матеріалів сайту
Авторські права
Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
IPS Driver Error  

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

We apologise for any inconvenience