IPB WARNING [2] mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50648 (Line: 131 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)
[ Крим - частина України. Севастополь - українське місто. - Форум українця ]
На головну На головну На головну
 
[ Форум українця ]

Вітаємо, Гість ( Вхід | Реєстрація )

Скрыть объявления

Оголошення

УВАГА! АКЦІЯ!
якщо в хочете отримати безкоштовну рекламу на головній сторінці...->

 Крим - частина України. Севастополь - українське місто.
iskander
14.07.08 - 10:52
Пост #1


Новачок
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 4
З нами з: 26.06.08
Користувач №: 569



Всім доброго здоровячка....цікаво обговорити тему того, що твориться в Севастополі...
Чому ніхто не робить ніяких заходів щоб припинити ті безглузді вилазки комуняків і так далі...

Де наша доблесна міліція?...шукає хабарі в Києві чи де?

Ось хлопці зробили цікаву заяву до правоохоронних органів, цікаво чи дадуть їм відповідь?

Звернення до правоохоронних органів
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Відповідей(1 - 5)
Bar_Boss
23.07.08 - 15:52
Пост #2


Новачок
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 5
З нами з: 23.07.08
Користувач №: 586



а я те скажу бандеровская рожа. Запомни крым всегда был Русским и твои примитивные провокационные убеждения не помогут .... как ты смеешь выгонять людей , которые прожили всю жизнь (и не одно поколение) в нем - гнать на них что они "........." , и всек такое Ты просто Урыган Долбанный
ЗЫ : ( Я Украинец)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskander
6.08.08 - 10:01
Пост #3


Новачок
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 4
З нами з: 26.06.08
Користувач №: 569



Дякую, поважаю твою думку clapping.gif Продовжуй в такому ж ритмі clapping.gif
Тільки нагадай коли це він бур Російським?
Наскільки я знаю Російська федерація з'явилася в 1991 році?
Та й росіян як таких там наскільки я знаю немає...є тільки такі,що "понапивалися як свині і по своїй наївності почали називати горілку водкой"...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dawon
6.08.08 - 10:18
Пост #4


Новачок
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 1
З нами з: 6.08.08
Користувач №: 588



Для Bar_Boss'a:
1) Поясни будь ласка яким чином тебе ще не вигнали з форуму за образу гідності та честі іншої людини?
2) Щодо Твого посту. Твоя аргументація вбиває на повал, Мене вразив основний аргумент:
твои примитивные провокационные убеждения не помогут .... как ты смеешь выгонять людей , которые прожили всю жизнь (и не одно поколение) в нем - гнать на них что они "........." , и всек такое


Моя Тобі порада: хочеш довести щось комусь так, щоб не спаскудити своє ім"я, почитай трошки кножок з історії та книжок, де вчать елементарної культури поведінки,
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shiver
10.08.08 - 16:33
Пост #5


Відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 10
З нами з: 10.08.08
Користувач №: 592



Ви всі не прави, не слід ображати співрозмовника, як наприклад:

Урыган Долбанный


А іншим грати у справедливість:
Поясни будь ласка яким чином тебе ще не вигнали з форуму за образу гідності та честі іншої людини?


Значить є питання:
как ты смеешь выгонять людей , которые прожили всю жизнь (и не одно поколение) в нем - гнать на них что они "........." , и всек такое


Моя особиста думка - в них з’явився гонор, вони почали робити собі - свої мрії, бо за ними влада. Безумовно вони понесуть покарання, у першу чергу за своєю конституцією! good.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nezgoda
9.05.09 - 13:23
Пост #6


Відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 31
З нами з: 14.04.09
Користувач №: 691



где предел толирантности?или не пускай свинью под стол она на стол залезит. в старой доброй Англии в этой гниющей под либерально дегенеративным контролем европейской стране имигранты мусульмане требуют ввести в школах и университетах отдельные туалеты для мусульман.расплодившыеся мусульманские черви открыто сидят на шее у белых дегенератах и организуя банды молодых фанатиков тероризуют коренное население Европы.в России тоже самое.это грязные обрезаные ублюдки реагируют только на грубую силу.татары НЕ являются коренными народами Украины и России. титульные словянские нации пока не поздно обязаны остановить орды диких ползущих тварей которые угрожают нашим детям и внукам.голосуйте за тех кандидатов в президенты кто обещает остановить экспансию чужеродных народов на наши земли.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

- Lo-Fi версія форуму Поточний час: 25.04.24 - 21:04

Умови використання та цитування матеріалів сайту
Авторські права
Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
IPS Driver Error  

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

We apologise for any inconvenience