Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Яким видом спорту ви займаєтесь?Що відвідуєте?
Форум українця > Серйозне > Життя
mila23
Як Ви тримаєте своє тіло в формі??? Які спортзали відвідуєте? smile.gif
kukla
Я займаюсь йогой в фітнес-студії, так класно! І тіло, і голова, взагалі нерви приходять до тями.
mila23
Йога це класно, спостерігала за неймовірними результатами своїх подруг!У мене ж на це терпіння не вистачає... cray.gif
Malinka
Результаты да... особенно у парней делается "фигура плавца". широченные плечи, узкие бедра. Ну это у тех кто давно занимается. От йоги фигура получается такая, какую сама захочешь. Девушки, которые запросто стоят на руках, делают сложные силовые упражнения, все равно выглядят хрупкими и женственными. blush.gif
kukla
Радує той факт, що на цому форумі є люди, які розуміють і підтримують важливість йоги в житті :) :) :)
kukla
доречі, mila23, а чим займаєшся ти?
mila23
Займаюсь аеробікою.Іноді плаваю в басейні. Дуже хочу зайнятись пілатесом victory.gif Можливо хтось порадить хорошого тренера? dance.gif
kukla
яка ти різностороння mosking.gif так тримати!!! Можу порекомендувати тобі фітнес-студію "Силует" на Стельмаха, де я займаюсь. У них є пілатес. good.gif
mila23
(kukla @ 26.04.10 - 14:50) *

яка ти різностороння mosking.gif так тримати!!! Можу порекомендувати тобі фітнес-студію "Силует" на Стельмаха, де я займаюсь. У них є пілатес. good.gif

Дуже дякую...... victory.gif
kukla
та нема за що clapping.gif
Amubrenub
А ви спортом займаєтесь.?

Люди, хто піде зі мною бігати.?

шукаю мотивацію і обмін враженнями.

А взагалі є на форумі спортивні студенти

Якшо так то який ваш улюблений вид спорту не розуміти як спортивну передачу, яку ви любите дивитись по ТВ
bigoDrergeDic
А ви спортом займаєтесь.?

Люди, хто піде зі мною бігати.?

шукаю мотивацію і обмін враженнями.

А взагалі є на форумі спортивні студенти

Якшо так то який ваш улюблений вид спорту не розуміти як спортивну передачу, яку ви любите дивитись по ТВ
selchuk
Дуже люблю спорт!!! Завжди дивлюсь бокс та футбол, але займаюсь жилізяками
Malinka
(selchuk @ 6.10.10 - 14:09) *

Дуже люблю спорт!!! Завжди дивлюсь бокс та футбол, але займаюсь жилізяками

Настоящий мужчина good.gif good.gif good.gif blush.gif
Malinka
А где Вы занимаетесь и чем именно? Может и я к Вам присоединюсь blush.gif
selchuk
Я тільки ЗА!!!!! Займаюсь в "Мастер Фит" на Троещині, влаштуємо побачення там? поєднаємо приємне з корисним! :)
Malinka
Можна попробовать kiss.gif
transfer
відвідую виключно тренажерку
сестра займається фітнесом

ну якщо можно віднести сюди - сноуборд - то ще він є
хоч це і сезонний вид спорту
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.