Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Якісне українське інтернет-радіо
Форум українця > Серйозне > Аудіовізія
Віталікк
Вітаю!

Шукаю українських музичних фанатів, що живуть музикою і вболівають за своє, і просто людей які хотіли б долучитись до створення і просування якісного в усіх відношеннях українського інтернет-радіо (при бажанні з нього можна утворити щось більше). Провідна ідея цього радіо — хіти і нічого зайвого!

Існуючі інтернет-радіо не задовільняють моїм вимогам (очевидно, що не тільки моїм) і за своїм наповненням, і за оформленням, і за технічним рішенням сайту. І водночас є величезна кількість нашої хітової музики, яку мало хто чує. Хочу змінити цей стан! Хочу чути і ділитися вишуканою українською музикою!

Юридичні питання з авторськими правами залагоджено. Фінансові також (вартість сайту та дизайну, хостинг та авторські права). Скоро буде функціонувати сайт (з потоковим форматом мовлення) і наразі стоїть питання про його наповнення. На початок — це 2500-3000 треків + постійне доповнення. Тому в першу чергу потрібні відповідальні люди з гарним музичним смаком на посади музичних редакторів на громадських засадах. Всі, кого зацікавила ідея — зголошуйтесь на мило: Ridneradio@gmail.com; повідомлю деталі та узгодимо всі питання; якщо будуть пропозиції — буду вдячний.

Чекаю на листи!

На все добре!
Malinka
прекрасна ідея!! good.gif
.
Invision Power Board © 2001-2022 Invision Power Services, Inc.