Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Йод в житті українця
Форум українця > Серйозне > Життя
kukla
А чи достатньо йоду ви споживаєте щодня?? мене дуже зацікавило це питання!!! На сьогоднішній день у мешканців України страшенний дефіцит йоду ((( щодня ми зовсім мало його споживаємо.

Як ви з цим боритесь?? Чи взагалі боритесь?
Що ж їсти, чи пити, щоб організм не відчував дефіциту?

Ось що цікаво:
Якщо розглянути мінімальні норми в Україні, то доба норма яку рекомдують це:
- Діти 100 мкг
- Дорослі 200 мкг
- Вагітні та годуючі жінки 250 мкг.

ОДНАК ...

У Японії добова доза рекомендована 2000 мкг ... а реально в середньому споживається близько 3000 мкг на добу!!

При цьому, японці визнані однією з найздоровіших націй у світі, в Японії найвищий відсоток довгожителів у світі і середній вік життя.
Я думаю, слід замислетись!!!!
Malinka
цікава інформація про Японію! Ніколи б не подумала, що можно стільки йоду за день наїсти))) все, їдемо до Японії та будемо жити до 100 років)))))

Я дома готую з йодованою сіллю + кожного дня п'ємо Йодомарин і дітки, і ми с чоловіком...тьху тьху тьху...зараз проблем з дефіцитом не має, а ось пару років тому у чоловіка були проблеми з щитовидною залозою, вже тоді йому сказали пити Йодомарин і рекомендували і всю сім'ю на нього "підсадити" так як ми живемо в йододефіцитвому регіоні((( більш менш пощастило тим хто живе хоча б біля моря
mila23
погоджуюсь с тим, що добре приймати Йодомарин, він містить в одній таблетці добову норму йоду, тому якщо регулярно приймати,то не буде ніякого йод дефіциту!)
також добре їсти морську капусту, вона надзвичайно насичена йодом, але ж це на любителя))))))
kukla
дякую за відгуки. Щодо морської капусти то це відпадає, в мене в сім'ї її ніхто їсти не буде)) а ось заставити пити щодня по одній таблетці це варіант!!) треба спробувати)))
Також прочитала, що корисно їсти частіше рибку, теперь щотижня в нас буде рибний день)))
ввечері куплю Йодомарин, завтра почнемо))побачимо що з того вийде)))
selchuk
(mila23 @ 24.12.12 - 16:29) *

добре приймати Йодомарин, він містить в одній таблетці

одну таблетку для профілактики, саме Йодомарин200?
mila23
(selchuk @ 28.12.12 - 13:38) *

одну таблетку для профілактики, саме Йодомарин200?

різниці в Йодомарині100 і Йодомарин200 не має, це просто дозування, як вже вам зручніше))) чи дві по 100, чи одну 200 ))))))
selchuk
А хто що казав про йодованну сіль? Чи вистачає її для боротьби з йододифіцитом?
mila23
(selchuk @ 16.01.13 - 15:10) *

А хто що казав про йодованну сіль? Чи вистачає її для боротьби з йододифіцитом?

Я чула, що вона недовго зберігається, місяця 4 після відкриття упаковки. Тому треба як слід дивитися дату виготовлення,фасування і щільно закривати її. Не факт, що тій кількості йоду, яку вона містить, вистачить вам, тут вже треба орієнтуватися на слова лікаря.
Malinka
До речі, якщо не має можливості проконсультуватись з лікарем про прийом Йодомарину, то вдома можна зробити невеличкий тест "йодована сітка" і вже по її результатам буде зрозуміло чи потрібно вашому організму йод,чи він в нормі!
kukla
Malinka, о, я чула про цю сітку, потрібно будет спробувати.

Хотіла поділитись з вами про свої враження. Ми же місяць п'ємо Йодомарин, загальне самопочуття справді покращилось! Меньше втомлююсь, сонливість зникла...дитина стала більш активної, не даром кажуть що він допомагає с памятю (вірш вивчили без пробелам! а раніше це була каторга).
selchuk
я вже також його приймаю!!!) а ось руки до йодованної солі ще так і не дійшли)
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.