Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Наш президент - байкер
Форум українця > Несерйозне > Гумор
coolchevy
Монтаж, чи ні, вирішувати вам

Оптиміст з України
Ні, Ющенко коротко стрижений, а на фотошопі я можу нічим не гірший прикол замутити
.
Invision Power Board © 2001-2026 Invision Power Services, Inc.