Закінчення релігійних свят ознаменувалося святом для українських меломанів. Кілька тисяч прихильників автентичної української рок-музики зібралося у столичному Палаці спорту заради одного: послухати рок-гурт “Брати Гадюкіни”. Слідуючи світовим музичним традиціям після багаторічної перерви легендарні музиканти знову зібралися разом.

Легенди, монстри, першопрохідці та провідники українського року в маси. На один день фенікс під назвою “Брати Гадюкіни”, повстав з попелу перед кількома тисячами своїх шанувальників. Десятирічна розлука, наче не вплинула на “Гадів”, як самі себе називають музиканти. Як і забутий голос лідера гурту Кузі, який нишком прослизнувши на сцену залишив колег віддуватися перед журналістами.

Безсмертне “гадюкінське” “Було не любити”, “Звьоздочка” і “Наркомани на городі” гімном лунали не лише для пересічних фанів, а й для нинішніх флагманів естради, чи не кожен з яких зізнавався, що поштовх до творчості їм дала саме музика “Гадюкіних”.

Чи збереться команда “Гадюкіних” бодай ще раз мабуть не скаже ніхто, але ми будемо в це дуже вірити. Однак вже найближчим часом їхнє “Славне місто Тернопіль” по-новому зазвучить з вуст Тіни Кароль у відбірковому турі участі у Євробаченні.

Хочу сказати, що концерт пройшов на славу, було все чотко!!! :what:

тут можна поабичити фотки з концерту