Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
12-13 квітня веломандрівка "Червоне сонце пустелі" в Олешківські піски
Форум українця > Несерйозне > Мандрівки
SvitZaOchi

Маршрут: Херсон – Козачі Лагері – пустеля – Абрикосівка - Херсон
Туди їдемо потягом №28 (в 20.21 з києва, в 5.46 в Херсоні).
Одразу по прибуттю вирушаємо в напрямку Цюрупинська, переїжджаєм міст через Дніпро, виїздим до місця, де колись була Олешківська Січ. Сніданок на березі річки.
Далі рухаємось в сторону с.Піщанівка. Проїхавши Козачі Лагєря, повертаєм в посадку, що нею обсаджена пустеля. Так опиняємось в Кучугурах Попереду – 17 км через піски, оазиси і бархани.. У нас буде достатньо часу, щоб пофоторгафуватись, покататись вниз з кучугур, словом, вповні насолодитись цим дивовижним місцем на мапі України. Перший день рухаємось по повному бездоріжжю і в повній самотності. Ночуємо посеред пустелі.
Другий день проїздимо центральну частину кучугур, багату на воронки від вибухів різного роду снарядів і бомб. Далі – знову пісок, пісок і часті оазиси у вигляді кількох берез, а то і цілої березових гайків.
Так непомітно наближаємось до південної частини Олешківських пісків – найбільш піщаної її частини. Кучугури тут помітно вищі, ніж були на початку. Оазисів також поменшає. За наявності часу спробуєм роршукати засипаний піском хутір.
Врешті-решт, все колись завершується, так і наша пустеля. Проїхавши лісопосадку, виїздимо в село Абрикосівка, звідти асфальтованою дорогою їдемо назад в Херсон.
Вечеряємо в піццерії Чілінтано, дегустуєм місцеве вино і сідаєм на потяг додому.
Отож, потяг №102 (о 20.36 з Херсона, в 9.20 ранку в Києві)
Загальна дистанція 154 км, з них:
115 км – асфальт
20 км – лісові дороги
19 км – піщана пустеля, переважно їдем за принципом: на бархан вєл виводим, з нього з’їжджаєм, і по інерції викочуємось на наступний:p

Звіт про осінню мандрівку в Олешки читаєм ТУТ
Фотозвіт дивимось ТУТ

Приєднуйтесь;)
Всім спорядженням і велосипедом забезпечуємо.
Умови участі можна подивитись ТУТ
jara
Виявляється в Україні пустеля є, щей найбільша в Європі.
.
Invision Power Board © 2001-2022 Invision Power Services, Inc.