В 1978 році було зроблено перше розсилання непрошених електронних листів, її одержали сотні користувачів державної мережі Arpanet. Саме ці повідомлення пізніше назвуть спамом, який стане основною проблемою електронної пошти по усьому світу. Днями ця невід'ємна частина Інтернету буде святкувати своє 30-ліття. Перше історичне розсилання зробив Гери Терек (Gary Thurek), що працював у відділі маркетингу компанії [...] [читати повністю]