Як виявляється це не баг, а фіча)) Фактично, всі Unix-Команди й імена користувачів уводяться малими літерами. Однак деякі дуже старі термінали могли писати тільки літерами у верхньому регістрі, що не давало можливості їх використовувати з Unix. Якщо ввести ім'я користувача повністю символами верхнього регістру, getty(8) припустить, що ви використовуєте один з подібних старих терміналів і [...] [читати повністю]