Допомога
-
Пошук
-
Користувачі
-
Календар
За що ви сплачуєте, купляючи Macintosh
Форум українця
>
Наші Protégé (хостинг, технічна підтримка, ...)
>
coolchevy's faq
coolchevy
14.12.08 - 23:54
Цей кумедний комікс відтворив Joy of Tech. Це його особистий погляд на це питання, яке постає перед багатьма, хто вагається у ціні на продукцію від Apple
[читати повністю]
.
Invision Power Board © 2001-2026
Invision Power Services, Inc.