вчора працював на південному в газетному кіоску..визирнув у вікно і побачив водія тролейбуса в противогазі))))
сталкер-труповоз нах )))


Сьогодні в аптеці:
- Доброго дня! Дайте мені будь ласка Зинерит(це така фігня від прищів).
- НЕМАЄ!!! Шо? А... є, зараз принесу.

ххх: я сьогодні забув, що ходжу в масці…
ууу: чхнув?
ххх: плюнув…

Після епідемії грипу та тритижневого сидіння в інеті, розпочнеться епідемія геморою.

Статус друга в асьці.
Глянув на вулицю а там всі в Сталкера грають

Коли я в аптеці сказав, що мені потрібна пачка презервативів, на мене, чомусь, здивовано подивилася уся аптека...

Діалог в Тернополі, в аптеці.
Фармацевт (ф) і покупець (п).

п: Доброго дня, маски є?
ф: Нема.
п: А якісь ліки від грипу є?
ф: Нема.
п: То дайте револьвер і один патрон…

Якби реклама «Лазолвану» знімалась під час епідемії свинячого грипу:
— Тату, а чому ти більше не кашляєш?

— Тату?
— ТАААТУУУУ!!!!

А знаєте, після місяцю лимончиків, часничків, хрінчику, горілочки, салатику з редьки і чаю з шипшиною українці стануть незнищенним біологічним видом.

Стою у черзі в маркеті. Передімною стоють хлопчина років 7-8 з мамкою. Малий задивився на дівчину яка стояла біля нього в марлевій масці і питае у мамки:

— Мамо, а чому ця тьотя у наморднику? Вона що, кусається?)))



джерело: ukrbash