Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Таке враження, що всі тільки у своїх домівках сидять та на кнопки натискають
Форум українця > Несерйозне > Мандрівки
Inspirator
А хто у нас у Луцьку був нещодавно? А у Львові? А? Особисто я хотів би почути враження побратимів :) Свої я вже давно виклав у фотогалереї. Чого і вам бажаю :lala:
charly
Скоро будуть враження про Чернігів.
Ніяк руки не дійдуть....
Можу написати про Львів (був там півроку назад)... На вихідних додам статті.. )

Доречі. їх писати сюди? в цьому розділі? ;)
Inspirator
Давай подумаємо. Мені потрібна допомога/порада з приводу мандрівок. Цікава тема і, думаю, будуть охочі як дізнатися так і розповісти.

Є розділ у меню: http://www.vox.com.ua/explore/index.php Але це так, ескіз.

Думаю, що коли coolchevy прикрутить новий движок публікацій, тоді зробимо мандрівки на ньому. Туди можна і тексти і хтмл і картинки заганятии як окремі статті. Відповідний розділ фотогалерей туди також затягнемо. Отоді буде cool. :what: Правда, coolchevy, зробимо? ;)

charly та всі, всі...
А тим часом пишемо в цей форум.
Мух@
Я була нещодавно у Львові, але екскурсії терпіти ненавиджу, тому нічого видатного розаовісти не можу, тільки про кафе і смачну львівську каву! :angel:
Оленка
Влітку була у Львові, а до того у Кам'янці-Подільському. Вражень безліч! :) До речі, про екскурсії. Можна брати індивідуальні ексурсії. То є дуже цікаво і зовсім не схоже на ті стандартні групові походи, які теж не люблю. Як кому цікаво, то можу дати координати по Львову та Кам'янцю. Ну і, звісно, про львівську каву щось можу порадити. :)
Дійсно, зробити б такий розділ довідковий. Де, може, навіть не у вигляді нарисів, а хоча б у вигляді довідкової інформації ми могли б свої враження давати. По собі знаю, що перед кожною поїздкою пошук необхідної інформації забирає досить таки багато часу. І немає гарантії, що вдало знайшла. А то були б вже перевірені дані.
І про Крим дещо є. Може зробимо? :)
Inspirator
Оленко

Те, що є тут: http://www.vox.com.ua/explore/index.php , це лише пропозиція. Очевидно, що інформація така потрібна. Знаю по собі.

Ми не змогли продовжити розвиток цього розділу (просто зняли його з меню порталу) - бракує часу/людських ресурсів. Адже сайт адмініструють 2 людей, для яких він не є джерелом прибутку - гроші доводиться заробляти вдень. А вночі хотілося б лягати спати раніше. Хоча б о 2 ночі :)

Якщо в тебе (чи в будь кого, хто читає цей пост) є бажання допомогти із наповненням "Мандрівок", ми відновимо розділ та надамо можливість управляти ним з а допомогою веб-інтерфейсу.

Отже - місце вакантне. Ласкаво просимо :)
Оленка
Є величезне бажання допомогти, але я поки що "мандрівник-початківець" :), тому матеріалу не так багато. Я пропоную зробити таким чином. Поки що я зберу свої записи та надішлю тобі на пошту. Ще поговорю з друзями, які можуть також допомогти у цій справі. Мені здається, потроху, спільними зусиллями можна було б наповнювати такий розділ. :)
Катюха
М-да, щось тут довго вже ніхто нічого неписав...
Мандрувати дуже люблю, це як наркотик. Сама з Луцька, подобається Львів, Дніпропетровськ, Київ. Можливо в цій темі можна писати тільки про мандрівки по Україні, не знаю... Але об"їздила багато цікавих місць. Польщу, Чехію, Німеччину, Францію, Іспанію, Ліван, Грузію, Сірію, зараз проживаю в Турції.
Мандри це супер! В порівнянні різних місць можна багато чого зрозуміти, і навчитись цінувати те, що маємо. smile.gif
.
Invision Power Board © 2001-2022 Invision Power Services, Inc.