Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Які книжки Ви читаєте?
Форум українця > Несерйозне > Теревені
charly
Хотілося б дізнатися, яка книжка була останньою, яку ви прочитали та Ваші враження про неї.. ;)
Inspirator
Молодець! Гарна ідея! Треба терміново щось прочитати, аби було що розповісти :cheerful:
charly
Першим розпочну я....

Книга, яку я прочитав останньою, був "Соляріс" С. Лема.

Перше враження - книга набагато краща американського фільму (шкода, що рядянської версії не бачив). Ніразу за час читання не хотілося зробити паузу. Книга наскільки цікава, що відірватися було важко. До того ж, багато думок автора заставляли задуматися, а отже, книга виконала свою найголовнішу функцію - достукатися до серця читача.
Мух@
Остання книжка була популярного зараз автора Коельо "Заір".
Не знаю, цей автор або дуже подобається публіці, або отримує дуже негативні відгуки.
Можливо цей автор когось і копіює, або краде чіїсь думки, але мені дуже подобається його світогляд, дуже близький до мене...

Зараз читаю Ремарка "Три товарища", теж доволі цікава книжка з роздумами про сенс життя і кохання!
charly
Зараз читаю Агату Крісті - в котре переконуюсь, що вона не дарма називається майстром детективу.... :)
Маленька
Не чекала, що тут так мало повідомлень буде :)))
Відчуваю себе просто закінченою інтелектуалкою;)
З останнього, що прочитала:
Фаулз - Колекціонер
Жадан - Депеш Мод
ну і трохи Ірени Карпи, щоб зовсім весело жилося
Моя остання книжка була "Гаррі Поттер" 6.
charly
Маленька
Гість
а де ж ваші враження? ;)
charly
Зараз читаю "Хроники Нарнии".
Виявилось, що ця книга у мене була ще з 2-го класу.. )

Легко читається... цікава.. ТАка собі казочка.. )
Nev_vilniy
Остання книга - "Фройд би плакав" І.Карпи. Двояке враження. Вона збіса талановита, але місцями забагато пошлятини.
charly
Nev_vilniy
Дай почитати? ;)
Inspirator
Борис Антоненко-Давидович - письменник, мовознавець, якого переслідували в СРСР за супротив викоріненню української мови та культури.
"Як ми говоримо"

Будемо розміщувати окремі розділи на сайті.
Серьожка
Я взагалі люблю читати, і читаю все, що під руку попаде! І взагалі, читаю всюди де тільки можна... Це мене реально зацепило з самого дитнства... Спочатку я так втікав від реальності, і це залишилось зі мною на все життя! Тепер мене ломає без книжки в руках! У мене в рюкзаку по три чотири різні книжки постійно. (одну читаю в автобусі, іншу у метро, третю перед сном і т.д.)
Коротше : люблю я це діло! Зараз всього Дюму перечитую... Вражень ціла купа! Респект за топік!!!oops.gif
Sofia
Останню книжку обирала чисто з інтуції, оскільки бібліотекарка не те, що порадити, вона творчість письменників знала досить розпливчасто (от Марк Твер, на її велике здивування, написав не тільки про Тома Соєра), а в основне приміщення бібліотеки мене не допустили, аби вибрати книжку самій. У віддділі жіночого роману вдалося таки знайти книжку без солодкої парочки на обкладинці та банальної назви. Взяла книжку з цікавою назвою " Я хочу зараз". Я, на жаль, не запам`ятала її автора, але твір досить цікавий, мені сподобався: немає сльозливих романтичних сцен, ніяких кровопролитних баталій. Хоча мушу визнати, школа відбила бажання читати. Тепер проходжу курс літературної реабілітації і читаю лише за власним бажанням. А найулюбленіший твір - "Він та Вона" Ольги Кобилянської.
Sofia
Все-таки вирішила дописати про Марка Твена. Тим, хто вважає, що вже виріс з « Тома Соєра », раджу не корчити носа, а читати далі… З врахуванням того, що твір було написано більше ста років тому, Вам пропонується прочитати про речі, які оточують читачів навіть нараз, у сучасному суспільстві. І все це приправлене гострими жартами не менш гострого розуму Марка Твена.
Називається твір «Листи з Землі». Він містить 11 листів Сатани до своїх друзів-архангелів. Надзвичайно кумедне і водночас правдиве бачення людської релігії. Кому сподобається, може продовжити твором «Архів сімейства Адама».

P.S. : Суворо забороняється читати набожним та щиро віруючим людям, особливо примірники з бібліотеки, оскільки книжка ризикує бути спаленою на вогнищі.
Оптиміст з України
Я прочитав всі чатини Гаррі Поттера, читав "Дика Енергія", та читав "Ритуал", книги всі суперові, взагалі люблю читати пригодницькі романи
Antin
Рекомендую всім прочитати "Шлях Аріїв" Юрія Канигіна і "Арійський стандарт" Ігора Каганця, щоб знати хто ми!!!
тамрико
Прочитала книжку Д.Бондаренка "Симнадцятий поверх" Захоплююче! Рекомендую

"Історія молодого дніпропетровця, який дуже любив свою дружину,
але …..
http://dmytro-bond.narod.ru/tvory/allpoverh.htm
karpovichs
(тамрико @ 9.12.07 - 01:30) *

Прочитала книжку Д.Бондаренка "Симнадцятий поверх" Захоплююче! Рекомендую

"Історія молодого дніпропетровця, який дуже любив свою дружину,
але …..
http://dmytro-bond.narod.ru/tvory/allpoverh.htmКлас! Дякую Тамрико! Дуже повчальна історія насправді. Треба буде замовити і собі цю книжку. read.gif Просто не могла заснути вчора, все думала про цю тему.
тамрико
(karpovichs @ 12.12.07 - 10:07) *

(тамрико @ 9.12.07 - 01:30) *

Прочитала книжку Д.Бондаренка "Симнадцятий поверх" Захоплююче! Рекомендую

"Історія молодого дніпропетровця, який дуже любив свою дружину,
але …..
http://dmytro-bond.narod.ru/tvory/allpoverh.htmКлас! Дякую Тамрико! Дуже повчальна історія насправді. Треба буде замовити і собі цю книжку. read.gif Просто не могла заснути вчора, все думала про цю тему.


Прочитай ще оповідання
http://dmytro-bond.narod.ru/tvory/dyvan.htm

http://dmytro-bond.narod.ru/tvory/chereshni.htm
Думаю, тобі сподобаються!
Hardmetalgirl
не люблю читати not_i.gif
Lastivka
Нещодавно прочитала "Корабель дурнів" Бранта. Таке враження, що він творив не в добу Реформації, а нині. У своєму творі "оспівав" усі людські пороки. Ця книга дає достатньо матеріалу для роздумів. читайте і не пошкодуєте.
jara
А мої улюбленi книги:
Хіба ревуть воли як ясла повні, Холодний Яр, Армія без держави, Літопис УПА, Історія нескорених, Сто років самотності, Алхімік, Вероника решает умереть, Аквариум, Мастер и Маргарита, Преступление и Наказание, Don't ever wonder
mila23
Обожнюю Пауло Коельо!!! хТОСЬ ЧИТАЕ?
Malinka
(mila23 @ 26.04.10 - 12:42) *

Обожнюю Пауло Коельо!!! хТОСЬ ЧИТАЕ?

good.gif good.gif good.gif Я ТОЖЕ clapping.gif clapping.gif clapping.gif
transfer
(' date='3.01.06 - 12:56 @ 3.01.06 - 12:56) *

Моя остання книжка була "Гаррі Поттер" 6.

clapping.gif обожнюю дану казку - читаю її в трьох виданнях))) англомовному, русифікованому і українському)))

остання моя книжка була виключно психологічного профілю

Колін Тіпінг "Радикальное прощение"

раджу усім read.gif
Asko
Вчера дочитала книгу В. Спиваковского "Образовательный взрыв", а перед этим прочитала его же "Двухходовки". Автор и книги реально крутяцкие!!!!А прочитала их по совету старшей сестры, у нее дочь моя ровесница ( моя племяха)Закончила в этом году университет,проработала учясь еще пол года, приходит домой и говорит, мам, я работать по профессии не буду, она мне не нравится...Сестра в шоке!!Что делать не знает...И прочла по совету своей знакомой эту книгу ...Теперь вот мне посоветовала)))))
В книге описывается сегодняшняя система образования...Какие школы сегодня??Какое образование дают??Страшно просто...Я согласна с мнением автора, в этой шикарной книге "Образовательный взрыв",он рассказывает о том что школьникам, студентам мало дают практики... :-( Выбирая себе профессию многие дети даже не представляют на что они идут...Вот например, если взять профессию модели, которая так популярна среди девчонок 10- 11-х классов, барышни хотят быть такими же красивыми, так же красиво одеваться, чтобы у них было столько же поклонников и чтобы о них знали все, как например знают о Клаудии Шиффер , но…они не знают, что твориться за той стороной кулис...недоедание, недосыпание, сплошные стрессы, постоянные конфликты и т.д. Прежде чем выбрать себе профессию, нужно узнать о ней как можно больше и если есть возможность, то попробовать себя в ней, хотя бы 1месяц, этого Вам буде достаточно ,для того чтобы понять Ваше это или нет.
Непременно нужно давать школьную и студенческую программу, только больше внедрять ребят в реальную жизнь, показывать её сложности.
Нужно прививать детям то, что им нужно будет в жизни, приучать их к правильной системе: «Надо создавать в школе умный менеджмент, чтобы ученик жил в структурированной среде. Изюминка хороших школ заключается в том, что большинство хаотических процессов там систематизированы: система питания, система чередования уроков, система регламентирования домашних заданий, система доставки детей,
система наказаний и поощрений, система отбора учеников и учителей, система оплаты и другое …» - это золотые слова. «Образовательный взрыв» отвечает на вопрос, как реально можно создать систему образования «с человеческим лицом». Чтобы дети не становились лузерами по жизни или, по крайней мере, лузеров было меньше.
Я думаю, что только за такой системой будет хорошее будущее наших детей!
Почитайте эту книгу, вы, во-первых, не пожалеете, а во-вторых, будете знать что отвечать ребёнку, чтобы не быть в такой дурацкой ситуации как моя сестра!!!


mila23
Недавно начала читать книгу интересную, называется фрикономика! Трудно обьяснить о чем там, лучше в инете поищите инфу, но меня очень заинтересовала!)))
Malinka
Почала читати "Чарівна казка Нью-Йорка"
Дещо сумна, але цікаво)))
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.