IPB WARNING [2] mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50648 (Line: 131 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)
[ І знову вибори - Форум українця ]
На головну На головну На головну
 
[ Форум українця ]

Вітаємо, Гість ( Вхід | Реєстрація )

Скрыть объявления

Оголошення

УВАГА! АКЦІЯ!
якщо в хочете отримати безкоштовну рекламу на головній сторінці...->

 
Reply to this topicStart new topic
 І знову вибори, І знову Юлька й К пруть як на буфет
Varnak
13.10.15 - 10:02
Пост #1


Постійний відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 120
З нами з: 13.07.11
Користувач №: 1 226Незабаром вибори і знову Юлька й К намагаються взяти під свій контроль столицю України. Їхня виборча кампанія стартувала задовго до офіційно встановленої дати, а активність їхніх політтехнологів на радіо і тролів в Інтернеті вельми висока, зокрема, на радіо представники "Батьківщини" тусуються чи не щодня. А нижче приклад однієї з публікацій в Інтеренет порталі "Воля народу".

"Реальних кандидатів на посаду мера Києва двоє – Володимир Бондаренко і Віталій Кличко, - журналіст
Середа, 19 серпня 2015
...
Жодна політсила, крім «Батьківщини», не має достойного кандидата на посаду мера. Це підтвердили нещодавні партійні з’їзди, на яких в муках народжувалось ім’я висуванця. Партії ніяк не можуть збагнути, що початок виборчої кампанія – це не старт, а підведення підсумків їхньої роботи МІЖ ВИБОРАМИ. Ця робота має бути постійною і системною. Тоді б не вискакували «як Пилип із конопель» випадкові мисливці за мерським кріслом.

Фактично, єдиний політик, який постійно вболіває за Київ, робить конкретні справи – це Володимир Бондаренко. Він відкритий для людей, фаховий менеджер, який володіє тонкощами великого столичного господарства. Він добре знає всю складну систему Києва, включаючи питання історії та культури.
...
Павло Січкар, журналіст, для порталу "Воля народу"

volianarodu.org.ua/uk/Polityka/Real...hurnalist"


До Віталія Кличка маю також багато претензій, як, наприклад, за безтурботно спалений Києвом газ минулої теплої зими (а Сєня Кролик віддав за нього Міллеру біля 10 млд баксів восени), за нахабну забудову Києва висотками, за невпровадження роздільного збирання побутових відходів тощо, однак, якщо доведеться обирати між Бондаренком і Кличком, підтримаю Кличка. Юлька зі своєю свитою нанесла Україні більше шкоди, нж усі "проффесори" Януковичі з Азіровими й Ахметовими разом узяті, до речі, вони й зараз правлять країною, адже ж "фронтовики" Яценюка й Турчинова, радикали Ляшка і "Батьківщина" були і є зараз підрозділами БЮТ, що, підозрюю, розділився перед виборами з тактичних міркувань.

"Не ссорься с глупыми юльками –
Тупым убогим дураком -
Трясёт в угаре кулачками,
Как шут – звенящим колпаком,

Не спорь с продажными юльками -
Лахудрами на Окружной -
Сучат гнилыми языками,
Продать готовы дом родной,

Не ссорься с злобными юльками –
Рассадник низости и зла,
Кучкуются уроды в стаю -
Напасть толпой из-за угла,

Не спорь с бригадными юльками –
Любую подлость оправдать
Готовы с честными глазами,
Продать, купить и вновь продать,

Не трожь белосердечных кучу –
Вовек подошвы не отмыть,
Займись полезным делом лучше,
Дай в перегной им перегнить!"

Семён Битый

seniabity.blox.ua/html/1310721,262146,169.html
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Varnak
16.10.15 - 10:29
Пост #2


Постійний відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 120
З нами з: 13.07.11
Користувач №: 1 226Про Юлію Григян-Тимошенко та її "соратників" (це лише у Віктора Ющенка "любі друзі") вже стільки написано й сказано, тим не менше, як у театрі абсурду, вона сидить не на довічних нарах за державну зраду разом зі своїм спаринг-партнером проффесором Януковичем, а в парламенті (див., нижче [*]. Як довго ще будемо ходити по колу і садити собі на шию по черзі отаких вождів! Процитую ще одне звернення - чи маєте щось заперечити?

«Панi Тимошенко, залишiть Україну в спокої»
Людина, яка виплекала неперевершене «я», не може принести щастя iншим

Очевидно, Господь змилувався над вами: дав волю для того, щоб ви покаялися у своїх грiхах перед цiлим народом. Яка ж ви лицемiрна i лукава жiнка! Прикривалися тяжкою хворобою, що не дозволяла вам навiть являтися на суд, а коли вас звiльнили, через кiлька днiв вам уже захотiлося Президентом стати. Керуєте своєю командою i зовсiм забули про хворобу.

Вибачте, але такої аферистки, напевно, свiт ще не бачив. Однак треба вам пам’ятати, що нашi хлопцi–герої не вмирали за вашi амбiцiї, безмежну жадобу до влади, грошей i особистого збагачення. Вони вiддали своє життя за Україну, за наш скривджений народ i дуже хотiли йому добра, кращої долi. Панi Тимошенко, ви ж у добрих стосунках iз Путiним, чому не звернулися до нього, щоб не загарбував нашої територiї? Тепер називаєте ворогом №1, а коли були при владi, їздили до нього вдень i вночi. Вiн вас пiдтримав у президентських виборах, як i Януковича. Йому було все одно, хто з вас переможе. Ви обоє його влаштовували. Страшенно ненавидiв В. Ющенка, все робив, щоб його дискредитувати, i ви йому допомогли. Всi пам’ятаємо, як ви разом iз Путiним стояли поруч, i вiн глумився над нашим Президентом. Усi бачили: з яким сяючим обличчям, з радiсною усмiшкою ви сприйняли цю зневагу над Президентом i нашою державою. Це був показовий момент, який повнiстю викрив вас, хто насправдi ви є, що для вас Україна, вiд кого ви залежнi й для кого працюєте.

Я дуже хочу, щоб наш народ жив у злагодi й любовi, а щоб так сталося, нам потрiбно жити по правдi, керуючись християнською мораллю й людськими чеснотами. Змушенi про деяких людей говорити неприємнi речi, особливо тих, котрi дуже рвуться до влади. Людина, яка виплекала в собi неперевершене «я», не може принести щастя iншим. Такi люди не мають права займати високi посади, бо вiд них залежить доля людей. Ви, п. Тимошенко, якраз належите до такої категорiї, у вас те неперевершене «я» не дає вам спокою. Не терпите критики на свою адресу — вiдразу слiдує помста (згадайте Єханурова, Огризка та iнших). Це все було вже у вашому урядi — незгода i розбрат. Замiсть пiдставити плече Президентовi, коли було йому важко, ви вставляли палицi в колеса, абсолютно iгнорували всi його вимоги. Згадайте, як вiн наполягав, що армiю треба достатньо фiнансувати, ви ж його не слухали. За вашого правлiння армiя була на голодному пайку, не кажучи про оснащення всiм необхiдним озброєнням. Панi Тимошенко, послухайте, будь ласка, доброї поради. Їдьте за кордон, до свого чоловiка. Там є у вас бiзнес, бо в Українi не хотiли його створювати i дати людям можливiсть заробляти якусь копiйку. Так ви дбали про нашу державу. Правду казав покiйний довголiтнiй полiтв’язень, правозахисник І. Гель: «Україна для Тимошенко — це полiгон для наживи, а українцi для неї — сiро–бiла маса». І тепер усi переконалися, що це правда. Перед президентськими виборами я поцiкавилася у ваших фанатiв, чому вони так захопленi вами, вони вiдповiли: «Юля — файна жiнка, файно виступає, ще дала їм по 1000 гривень». «І що ще доброго зробила?» — запитала я. Довго дивилися й усмiхалися, так вiдповiдi вiд них i не почула.

Ось такi, п. Тимошенко, вашi заслуги перед нашим народом. Але Бог iз вами, живiть собi на здоров’я, насолоджуйтеся всiма благами, що придбали собi, вiдвiдуйте всi найпрестижнiшi курорти свiту, бо капiталу для того у вас вистачить.

А Україною керуватимуть люди достойнi, чеснi та жертовнi, якi по–справжньому люблять свiй рiдний край i її багатостраждаль ний народ.

Майдан зробив українцiв нацiонально свiдомими i навчив вiдрiзняти, де фальш i де iстина. Вони хочуть правди i справедливостi. Вiрю, що тепер виберуть достойних, перевiрених людей, якi в потi чола працюватимуть i творитимуть нове життя в оновленiй Українi. А вам, п. Тимошенко, бажаю всього доброго i ще раз просимо: залишiть Україну в спокої.

Марiя ПУТРОЩУК–КУШПЕТ А,
полiтв’язень, учасник Кенгiрського повстання, член Всеукраїнської
координацiйної ради «Союзу українок»

Україна молода, Номер 055 за 16.04.2014
*.umoloda.kiev.ua/number/2447/363/86952/

[*] Див. наприклад,
Фарисеї. (Юлія Тимошенко та її ”оточення” ( farysei.narod )
Юрій Бадзьо. Бойові генерали, сивоусі парубки з української вулиці і троянська кобила історичного процесу ( varnak.psend /Yurij_Badzio.html)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Varnak
11.11.15 - 11:35
Пост #3


Постійний відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 120
З нами з: 13.07.11
Користувач №: 1 226
Київська територіальна виборча комісія опублікувала персональний склад Київської міської ради після місцевих виборів 2015 року. Про це сказано в публікації "Хто є хто в Київраді 2015".
2015-11-03

Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" отримала 52 місця з 120, "Об'єднання "Самопоміч" - 22, "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" - 17, "Єдність" - 15, "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" - 14.

ukranews /news/188020.Kievskiy-t...viborov-2015.uk


Подейкують, що в середньому по Україні ВО "Батьківщина" також отримала біля 10% голосів. За які ж успіхи така підтримка?

Нижче ще одна оцінка діяльності команди в період до президентських виборів в Україні 2014 року.

"Измена. Юлия Тимошенко планомерно сдает Украину России
(2014-04-5)

Сегодня уже очевидно, что действия высшего руководства государства явно неадекватны ситуации в стране. Россия аннексирует регион за регионом, но и.о. главнокомандующий Александр Турчинов и коллегиальный орган принятия решений — Совет национальной безопасности и обороны лишь имитируют работу по защите Отечества.

Без единого выстрела сдан Крым. Где даже верные присяге офицеры и воинские части так и не дождались внятных приказов из Киева. Пока их не разоружили. Новоназначенный Главком ВМФ оказался предателем и сразу перешел на службу к врагу, а сменивший его военачальник не считал нужным общаться с командиром каждого блокированного корабля. Флот, как и вся сухопутная группировка были сданы не то, что без боя — без единого выстрела.

Сегодня уже очевидно, что армия и спецслужбы России заходят в Украину, будучи твердо уверенными, что в них стрелять никто не будет. События последних двух дней на Донбассе объясняют эту уверенность захватчиков: руководство МВД и СБУ лишь имитирует противодействие агрессору, обманывая украинцев то «подготовкой к штурму», то самим «начавшимся штурмом», то двадцать пятым по счету «последним ультиматумом», то очередными россказнями о перманентных трудностях и том, что, якобы, уже сделано.

На самом деле истина очевидна: Украина теряет регион за регионом, никакого физического противодействия захватчикам — нет. А есть ложь, ложь и ложь со стороны высших должностных лиц Украины.

Понятно, происходящее в Украине имеет единый руководящий центр. И центр этот давно известен — это Юлия Владимировна Тимошенко. О том, что Юлия Тимошенко перебрала руководство страной на себя вскоре после выхода на свободы, сегодня говорят и эксперты, и политики.

Понятно, что Юлии Тимошенко, чтобы участвовать в политических торгах, нужно что-то для этой самой торговли. Собственных капиталов и активов у нее с 1999 года нет: последние 15 лет дама жила только за счет госбюджета. У нее нет влиятельной партии с широкой поддержкой народных масс. У нее лично нет государственных постов, и нет шансов в честной борьбе стать Президентом Украины.

Все, что есть сегодня у Ю.Тимошенко — это ее ближайшее окружение, на волне народного протеста и в силу обстоятельств сумевшее вцепиться зубами в ряд ключевых государственных должностей. Разделив другие высшие должности с союзниками по коалиции на эйфории победившего Майдана

То есть никакой легитимной власти у самой Ю. Тимошенко — нет, и вряд ли уже когда-нибудь будет. Единственный, хоть какой-то шанс задержаться во власти — расплачиваться должностями и активами государства со своими очевидными и скрываемыми от широкой публики партнерами.

С тем же Владимиром Путиным, газовая сделка с которым, подписанная Ю. Тимошенко, действительно загнала Украину в глухой экономический «угол». Но до сих пор служит, по уверению многих экспертов и политиков, персональной «кормушкой» Тимошенко, принося ей «откат» с каждой тысячи кубометров газа, «проданного Россией в Украине по космической» цене.

Вероятно, поэтому мы и наблюдаем сегодня возмутительное для патриотов Украины, для каждого сознательного гражданина поведение Александра Турчинова, Арсена Авакова, Сергея Пашинского. Каждый из этих назначенцев от «Батькивщины» делает словно все для того, чтобы аннексия Крыма, а теперь — и Донбасса, прошли для России наименее болезненно, без какого-либо сопротивления врагу. Приказы не отдаются вообще, а если отдаются, то только тогда, когда ситуацию изменить уже нельзя. И Турчинов, и Тимошенко лишь имитируют переговоры с сепаратистами, затягивая время, которое спецслужбы РФ используют для расширения плацдармов агрессии.

При этом украинцам предлагаются объяснения вроде «зато мы выиграли время для мобилизации армии», «попытка дать отпор была бы самоубийством», «сначала нужно заручиться помощью международного сообщества», «нужно провести переговоры с ЕС и США при участии России»... Дошло до того, что Юлия Тимошенко озвучивает последний тезис как обязательный почти синхронно с МИД РФ и Чуркиным в ООН (вместо отпора агрессору — переговоры с подоками и убийцами, стоявшими за расстрелом Майдана).

А половины армии Украины к тому времени уже не будет — выдвинутая к государственной границе с Россией, ее подразделения со всем своим имуществом будут захвачены на территории Луганской и Донецкой областей. И будьте уверены — приказы защищать свою страну не поступят вовремя, и помощь извне не придет — как это уже было в Крыму, как это случилось в той же Горловке, где милиция два дня не сдавалась, но так и не дождалась подкрепления.

Тем временем Украина — с захватом Россией Крыма и Донбасса — уже лишилась, как минимум, 15% ВВП и больше 30% объемов промышленного производства (шикарная плата Путину!). И очевидно, что следующий регион, в который устремится Россия — Одесская область. После захвата которой России останется совсем немного, чтобы вообще отрезать Украину от побережья Черного моря... И так — до самого Киева и дальше.

Хоть кто-то вопиет об этом?! Нет.

Неправое дело всегда покрывает ложь. Поэтому и лжет об «антитеррористической» операции в Славянске глава МВД, «бютовец» А. Аваков. Молчит, а когда молчать уже не получается, молотит чепуху вперемешку с проповедями с телеэкранов «бютовец» А. Турчинов. И так — по всей «бютовской» вертикали (именно поэтому Юлия Тимошенко выступает против парламентских выборов по открытым спискам?).

Вдумайтесь: только 14 апреля, на 57 сутки российского вторжения Турчинов подписал указ о проведении антитеррористической операции! Осуществлять контроль над проведением которой будет хороший хлопец, но никакой не полководец Андрей Парубий (тоже «бютовец»)...

Отмечу, что сдача национальных интересов происходит на фоне громких, антироссийских, антисепаратистских заявлений руководства ВО «Свобода». При фактическом попустительстве и подыгрывании команде Юлии Тимошенко. Не потому ли, что победа на Майдане открыла перед лидерами этой политсилы огромные финансовые возможности, в блеске которых померкли проблемы и беды государства? Пока хлопцы делили портфели от министров и ниже — враг умело использовал хуторянский кругозор патриотов, не сумевших оценить не только угрозу, но и последствия вторжения. Кровь патриотов, полегших на Майдане, слита в сточную яму кадрово-денежных договоренностей с «Батькивщиной»?

При таком отношении к Родине, к ее земле, к ее людям и к своему долгу «Свобода» очень скоро может оказаться партией государства, состоящего из трех западных областей еще вчера Великой Украины. При этом партией маргинального типа — так как откровенную тупость и предательство люди не простят.

...Захватчики цинично бахвалятся своими успехами в расстреле украинских офицеров из засады под Славянском — можете послушать радиоперехват. Они явно чувствуют себя хозяевами на украинской земле. Вместо того, чтобы паскудными трупами валяться на центральных площадях оккупированных ими НАШИХ городов — вместе с местными пособниками...

Все, что мы видим — это «договорняк».
Это измена.
И молчать об этом — стать соучастником преступления."

Сергей Федоров, «Аргумент»
2014-04-15
argumentua /stati/izmena-yuliya-...-ukrainu-rossii
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

- Lo-Fi версія форуму Поточний час: 17.01.21 - 11:13

Умови використання та цитування матеріалів сайту
Авторські права
Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
IPS Driver Error  

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

We apologise for any inconvenience