На головну На головну На головну
 
 
Google

 


[ Реклама ]
Реклама від "Порталу українця"
Запрошуємо до співпраці[ Про сайт ]  

Про нас Про нас
Статистика та рейтинги Статистика
Новини сайту Новини сайту
Друзі та партнери Бантека
Умови використання/цитування матеріалів/інформації Застереження
Авторські права Застереження
Застереження та правова інформація Застереження

Мета

Ви завітали до порталу, який не має комерційної мети і не спонсорується жодним чином. Все, що існує у просторі домену vox.com.ua, - це своєрідна творчість близьких за духом людей, які вміють робити веб-сторінки та мають, що сказати українській громаді. Ми незаангажовані у політичному сенсі, єдине, що нас надихає - це світле майбутнє України.

Наш внесок у здійснення цієї мрії полягає у наступному:
- правдива та актуальна інформація про Україну та українців;
- популяризація веб-ресурсів (а тим самим і мас-медіа та громадських організацій, що стоять за цими http), які сприяють становленню національної ідеології, усвідомленню національної приналежності; відроджують культуру, традиції, мову; відновлюють історичну справедливість; зміцнюють авторитет держави у світі, тощо
- розміщення на наших сторінках цікавої та корисної інформації (в контексті вищенаведеного), яка зможе прислужитися нашим відвідувачам.

Якусь частину матеріалів на нашому сайті складає, так би мовити, "попса", але це - саме те, що нам допомагає ставати на ноги без залучення додаткових ресурсів. Маємо на меті максимально наближувати зміст до ідеології порталу.

Взагалі

Сайт не створювався на основі готового "движка", його не придбано у веб-студії. Він не живе своїм власним життям, а змінюється разом із нами. Практично щодня ми додаємо інформацію на сайт та правимо html-код. Так назва сайту - Vox (лат., голос) - здобула новий зміст вже після помаранчевих подій в Україні.

Нами задекларована певна кількість розділів, які з'являються на сайті в міру потреби. Наповнення їх відбувається, в тому числі, завдяки допомозі наших відвідувачів. Така собі своєрідна "Вікіпедія".

Ми позиціонуємо даний веб-ресурс, як портал. Основу його складають каталог інтернет-ресурсів та розділ публікацій. Покладаючись на ваш смак, із радістю додамо ваше посилання або статтю. Крім того з'являються нові служби та розділи, які можна відвідати за допомогою меню, або форми швидкого переходу.

Таким чином сайт є місцем зустрічі наших друзів та однодумців. І тому ми будемо дуже раді, якщо його формат та наповнення і вам до вподоби. Це може означати що ви:
а) наш друг;
б) ви ним станете невдовзі.

Ваше повідомлення про те, як вдало нам вдалося змайструвати, структурувати та наповнити сайт інформацією або про те, як примітивно ми зліпили цю купу нікому непотрібних сторінок автори будуть раді бачити у скриньці своєї електронної пошти або у гостьовій книзі.

Історична довідка

Цей проект був створений у 2004 році двома однодумцями. Сайт було створено для розміщення відомостей про вибори Президента України: важливі лінки, новини, фото та відео- бібліотеки.


Ідеї та творчі плани, які переповнювали нас, а також зрозумілі технічні аспекти змусили нас відмовитися від безкоштовного хостінгу на користь розміщення нового сайту, власне vox.com.ua. Від ідеї створення нового сайту до її реалізації пройшло три дні та чотири ночі. Таким чином 15 листопада того ж 2004 року ми святкували створення цієї оселі.


Наші новини
та зміни/оновлення/доповнення/...

18.05.2010, 00:54 Оновлення фотогалереї на сайті До розділу образотворчого мистецтва додано роботи мистецької родини Кубаїв...
28.05.2008, 00:02 Змінюємо формат співпраці із журналістами та впроваджуємо матеріальну винагороду "Портал українця" пропонує вам публікувати власні матеріали в нашій...
17.12.2007, 03:25 Увага! Звернення адміністрації "Порталу українця" Чи не думали ви про те, що можна не лише спостерігати за життям "Порталу...
27.06.2006, 00:45 Оновлений форум вже працює Форум нарешті повністю оновлено! Дякуємо за допомогу hacki, він допоміг нам...
17.06.2006, 18:11 "Портал українця" надає інформаційний простір доброчинцям Інтернет-ініціатива "Свій до свого по своє", започаткована "Порталом...
01.06.2006, 03:09 Потрібні люди! Авторський колектив сайту, що є одночасно ініціаторами створення та...
31.05.2006, 03:00 Поділися новиною з другом Будь-яку публікацію, що зацікавила тебе, відтепер можна надіслати другові....
12.04.2006, 02:10 Принцип "Свій до свого по своє" матеріалізовано і на нашому сайті "Український національний дисконт" - це традиційне web-коло та спільна...
25.12.2005, 04:03 Звернення порталу до... тебе Тобі близька тематика нашого ресурсу, ти небайдужий до долі України та...
22.11.2005, 09:23 Портал українця у твоєму мобільному телефонові Віднині у тебе є можливість читати публікації, анонси, спортивні та музичні...

Більше Більше новин

Умови використання/цитування матеріалів/інформації

Використання повне або часткове графічних, текстових та інших матеріалів, які відтворюються на сайті можливе лише за наступних умов:

1. Активне гіперпосилання Портал українця (HTML код: <a href="http://www.vox.com.ua/">Портал українця</a>) для цитування у мережі Інтернет. При цьому колір та розмір шрифта посилання повинен забезпечувати його відтворення нарівні із основним текстом сторінки.
2. Текстове посилання на джерело (Портал українця) у разі цитування іншими засобами


Авторські права

Слоган "тільки те, що має значення..." є зареєстрованим товарним знаком і належить власникам порталу. Будь-яке його використання порушує авторські права власників і карається згідно законодавства України.

Дизайн сайту та його елементи, текстові та графічні матеріали, інформація, що відтворюється на сайті, HTML-код, код програмування, технічна реалізація та узгодження використаних технологій належать авторам сайту, є суб'єктами авторського права та охороняються згідно законодавства України (Закон України “Про авторські та суміжні права”).

В той самий час, ми завжди готові до конструктивного обговорення щодо умов використання вказаного вище.

Текстові або графічні матеріали, які належать іншим власникам згідно їхніх авторських прав, відповідно позначено на нашому сайті.


Застереження та правова інформація

Використовуючи наш портал, Ви погоджуєтеся з наступними умовами:

1. На сайті публікуються статті й матеріали, які на думку редакторів/адміністраторів становлять інтерес для відвідувачів порталу. Це можуть бути як власні матеріали, так і матеріали з друкованих або електронних джерел, запозичені або отримані електронною поштою.

2. Використання запозичених матеріалів відбувається тільки за умови, що на це немає обмежень у джерела інформації, або при отриманні його згоди. Графічні матеріали, які супроводжують текст публікацій, не обов'язково є безпосередніми ілюстраціями до тексту.

3. Точка зору авторів публікацій, може не збігатися з поглядами редакторів і адміністраторів порталу. Таким чином матеріали можуть публікуватися із метою вивчення думки відвідувачів, подання альтернативної точки зору, обговорення тощо.

4. Фотоматеріали відвідувачів та підписи під ними, описи сайтів у каталозі, зміст коментарів до публікацій, повідомлень на форумі і т.п. як правило модеруються адміністрацією лише на предмет відповідності нормам моралі і можуть містити інформацію, яка відображує лише особисті погляди відвідувачів, що додали ці матеріали на сайт.

5. Адміністрація порталу не несе відповідальності за достовірність інформації, отриманої з інших джерел, або опублікованої відвідувачами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а за зміст рекламної інформації — рекламодавці. Джерело й автор указується в заголовку статті. Крім того вказується псевдонім редактора, що розмістив публікацію.

6. Служби й інформація порталу, надаються без будь-яких гарантій з боку адміністрації порталу. Адміністрація порталу може в будь-який момент і без попереднього повідомлення вносити зміни в роботу служб, зупиняти або відновлювати їхню роботу.

7. Адміністрація порталу не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки, понесені в результаті використання, невикористання або неналежного використання відвідувачами служб порталу й інформації, отриманої на сайті. Ви користуєтеся ними на свій розсуд і ризик.

8. Всі торговельні марки, які згадуються у матеріалах, й права на них належать їхнім власникам.

9. Часткове або повне відтворення інформації порталу дозволяється тільки із вказанням посилання на портал (як це зазначено вище).

10. Адміністрація порталу в будь-який момент може вносити зміни в дану угоду.


Наша статистика

Клацніть на значку, щоб перейти до сторінки з рейтингом
Google SEO
IP - проіндексовані сторінки
BL - зворотні посилання

  Умови використання та цитування матеріалів сайту
  Авторські права
  Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
Hosting by hostBe.net