IPB WARNING [2] mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50648 (Line: 131 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)
[ Юріq Бадзьо "Бойові генерали, сивоусі парубки з української вулиці і троянська кобила історичного процесу" - Форум українця ]
На головну На головну На головну
 
[ Форум українця ]

Вітаємо, Гість ( Вхід | Реєстрація )

Скрыть объявления

Оголошення

УВАГА! АКЦІЯ!
якщо в хочете отримати безкоштовну рекламу на головній сторінці...->

 
Reply to this topicStart new topic
 Юріq Бадзьо "Бойові генерали, сивоусі парубки з української вулиці і троянська кобила історичного процесу", Про троянську контрреволюцію після Помаранчевого Майдану
Varnak
27.12.15 - 12:31
Пост #1


Постійний відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 120
З нами з: 13.07.11
Користувач №: 1 226У попередньому повідомленні (від 16.10.15) я посилався на монографію Юрія Бадзьо "Бойові генерали, сивоусі парубки з української вулиці і троянська кобила історичного процесу" (varnak.psend /Yurij_Badzio.html). Прошу вибачення - цієї сторінки вже немає. На "psend " цей текст протримався не більше місяця і потім пропав разом з ресурсом "psend ". Натомість згадану публікацію Юрія Бадзьо можна переглянути на сторінці varnak.16mb /Yurij_Badzio.html (поки що). Історія публікації нагадує детектив. За свідченням автора працю було опубліковано ще в 2009 році у вигляді книги, але увесь її тираж відразу ж зник невідомо куди. Восени цього 2015 року текст книги було викладено на сайті "Нашої України” (*.razom.org.ua/opinions/15104/), а невдовзі його також не стало, як і сайту "razom”. Подібна історія, пам"ятаю, була з книгою Дмитра Чобота "Макуха". Текст книги з"явився на ресурсі "kin.43i.net" восени 2006 року, а в січні 2007 сервер зазнав якихось там атак, і ресурс "43i.net" також припинив діяльність (див. "Таргани бояться світла?" - на "farysei.narod /about.html"). Веб версія тієї книги вижила, на мій погляд, завдяки тому, що була миттєво розтиражована в Інтернеті. Втім активність інтернет фанів тривалий час була ще такою високою, що деякі провайдери в США взагалі перекрили доступ до своїх сайтів відвідувачам з пострадянського простору й Китаю.

Загальне уявлення про зміст книги Юрія Бадзьо можна скласти з поданої нижче цитати.

"Відомий політичний мислитель, ідеолог українського визвольного руху, дослідник суспільно-політичних процесів у СРСР та Україні, радянський дисидент-політв'язень, від 1993 року співробітник Інституту філософії імені Гр. С. Сковороди НАН України Юрій Бадзьо у своїй новій праці розкриває історичний смисл Майдану (Помаранчевої революції) та подальшої політичної реальності в країні. Позиція та громадянська поведінка багатьох відомих політиків та державних діячів, а також засобів масової інформації розглядається у контексті політико-філософських узагальнень. Наукова ґрунтовність *ізу та прозорість викладу роблять твір цікавим як професійній громадськості, так і рядовому читачеві, адже порушені в дослідженні проблеми стосуються самих основ сучасного становища країни та держави і перспектив історичного буття нашого народу" (varnak.16mb /Yurij_Badzio.html).

,P.S. Чомусь не відтворюються належно посилання (обрізано .com), ба, навіть, у слові *із обрізано три перші букви (а, н, а). Це глюки, свідома політика чи я щось неправильно пишу?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Varnak
31.12.15 - 11:51
Пост #2


Постійний відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 120
З нами з: 13.07.11
Користувач №: 1 226Якщо одним реченням, я сформулюв би тему книги Юрія Бадзьо запитанням: "Як ви дожились до такого?" Інколи я задаю це питання у приватній розмові, коли співрозмовник дістає скаргами на життєві негаразди. На мій погляд, це чи не найважливіша проблема, яка мала би обговорюватися в суспільстві, бо не поставивши діагноз, не вилікувати хворобу. Ця тема, на жаль, була і залишається актальною для України протягом багатьох століть. Червоною ниткою, як я це відчуваю, ця тема проходить через двотомний "Нарис історії України" Дмитра Дорошенка (varnak.16mb /narys/), власне це тисячолітня історія про самознищення української нації. Ось один приклад.

"Ранньою весною 1659 року більш як стотисячна московська армія під проводом князів Трубецького, Ромоданославського й Пожарського вирушила з Путивля на завоювання України, руйнуючи й нищучи все на своїй дорозі вогнем і мечем... У кривавому бою 28 і 29 червня 1659 року московська армія була розгромлена... Але... Виговський не міг використати своєї блискучої побіди. В його за плечима кувалася зрада й підготовлялося повстання... прийшла звістка, що Сірко напав на Крим, поруйнував ногайські улуси й забрав там велику здобич. Хан чим швидше поспішив із усією ордою додому, залишивши Виговському всього яких 2-3 тисячі татар... Починався той період української історії, який уже від сучасників дістав характеристичну назву "Руїни". ..."Так сумно скінчилося, каже Костомарів, гетьманство Виговського, а з ним скінчилося й Велике Князівство Руське. Українці показали, що вони не в стані зрозуміти й оцінити цей продукт голів, які стояли вище від рівня цілого народу". (varnak.16mb /narys/ch3.html)". Але й донині український загал знає Івана Сірка як народного героя, а Івана Виговського в кращому разі як агента польського впливу в Україні.

Після розпаду СССР країни т.зв. народної демократії дистанціюються від колишньої імперії й розвивають ринкову економіку під проводом своїх лідерів Леха Валенси, Врацлава Гавела та ін., а українські "патріоти" воюють зі своїм найбільшим ворогом Вячеславом Чорноволом замість нести освіту "братам назрячим гречкосіям", (особливо в південно-східних областях) і фактично розпинають його аж до загибелі в автокатастрофі (див. varnak.16mb /whoiswho/apostles.html).

Після Помаранчевого майдану головною мішенню "патріотів" став Президент України Віктор Ющенко, а 17 січня 2010 року Україна розміняла його на двох путінських холуїв, чужих Україні і байдужих до неї.

"Мне всю жизнь стыдно за Россию, но сейчас еще дополнительно стыдно за Украину. Ведь Янукович — это клеймо. Это диагноз. Это порок сердца, души, мозгов для тех избирателей, которые им не побрезговали. ...

Панове, почему вы не бежите на Майдан, обгоняя Ющенко и Тимошенко? Зачем тогда было в 2004 году его городить? Был у вас тот же Янукович, а за ним тот же Путин. Совет да любовь. Вы разочаровались? А в чем? В Ющенко? Разве он не тащил вас на Запад, в НАТО, в ЕС? Разве он не вернул вам вашу историю? Разве не он воздал должное Степану Бандере, ОУНу и УПА? Ах, вы хотели, чтобы он вас поил и кормил? Значит, и вы такие же: "Накормите нас и поработите"? Значит, прав был Великий Инквизитор из Достоевского? И вы выбирали, как пропащие россияне, по схеме: кусок — глоток — паек? " (Валерія Новодворськая - С /agony.html#b2)

Саме події 2005-2009 року розглядає Юрій Бадзьо і починає з запитання: "Що відбувається в нашому суспільстві, з нашим суспільством? Чому? Яким може бути наше завтра?" Нижче один з розділів книги.

"Кут зору (історичний контекст), критерії та орієнтири

Генерали. «Російські спецслужби працюють набагато ефективніше та професійніше, ніж наші спецслужби. Вони, безперечно, працюють і в Україні на достатньо високому рівні, причому дуже делікатно. Росіяни мають великий успіх, майже повністю контролюючи наш парламент, уряд, Збройні сили. Вплив на українську політику російської та американської розвідок становить 90% на 10%».

Олександр Скіпальський, генерал-майор, колишній начальник Головного управління розвідки Міноборони України, нинішній (на час виходу газети) заступник Голови СБУ («Газета по-киевски», 02.08.2006. Після цитати газета додає: «Александр Скипальский уверен, что вся Украина в руках у российской разведки»).

Парубки. «Рідні шлаки даються взнаки і тут - безліч хохлів, начинених комплексом неповноцінності, жовтодзьобе завзяття парубоцтва і тундрова вічна мерзлота самоусвідомлення».

«Все-таки психологія недорослого парубка - знакує наш дух - і знакує повсюдно. Так рідко бувають винятки в пошесті національного інтровертизму (не точно висловлююсь: інтровертизм недоростка)...».

«І все зрозуміло, і від зрозуміння не легшає на душі.

Багато - до цього в тон - я надивився і там, звідки прибув на Колиму [з політтабору в Мордовії – примітка автора]. То був теж рентген і теж було тяжко переглядати знімки. І це так впадало в очі на строкатому фоні інших типів. Плохенькі, плохенькі - це запримічено точно. Все краще або усохло, або викорчуване, або пішло шукати відповідніших для себе умов, або заниділо, заплюскло в залуженому ґрунті, досягши блаженної несамості, призвичаївшись до ранжиру з надовкола. А це хіба легко - в інтересах вищих за самого себе - вічно підраховувати на рахівниці: як же краще 'ддатися на втинання голови» (Василь Стус. З листа «до Рити, Бориса та Катерини Довганів» від 18.03.1977 р. - Василь Стус. Твори в 4-х томах, шести книгах. - Т. 6, книга 2. - С. 95. - Львів. Видавнича спілка «Просвіта». - 1997).

Троянський кінь (те саме - кобила): «дар врагу с целью его погубить, обманные действия»; «хитрі, підступні дії» (словники).

Спочатку висновки, деякі - несподівані.

1.На території колишнього СРСР Україна - єдина країна, яка пережила і переживає політичну кризу (нестабільність) такої, як наша, глибини і тривалості. Це має свої причини: Україна - центральна ланка російської імперії, вона зазнала від неї найбільшого погрому.
2. Російський наступ на Україну триває, в його авангарді - партійний клан Тимошенко-Турчинова.
3.Першопричина та основа політичної нестабільності в Україні - двовладдя, антагоністичний (непримиренний, тобто сторони якого не можуть бути примирені) конфлікт між українською владою (Президент В.Ющенко та його соратники) і владою окупаційною (Партія регіонів, КПУ, СПУ та їхні союзники, зокрема в органах місцевої влади).
4.Отже, це означає, що перед нами - не опоненти, а вороги. А Україна - ще не країна, ще не держава. Іншими словами, країну не звільнено, державу не утверджено.
5. Машину русифікації не зламано, більше того - вона запрацювала потужніше. У випадку нашої поразки нам загрожує національна смерть, зникнення з історичної арени як історично-культурної спільноти (народу, нації, народу-нації, нації-держави)."

Вітаю всіх з Новим Роком, бажаю міцного здоров"я, добробуту, щастя.

P.S.
Сайт <a href=" varnak.16mb " target="_blank"> varnak.16mb </a> вже індексовано в Google.Ласкаво прошу до його сторінок.
Варнак.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

- Lo-Fi версія форуму Поточний час: 27.09.20 - 06:09

Умови використання та цитування матеріалів сайту
Авторські права
Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
IPS Driver Error  

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

We apologise for any inconvenience