IPB WARNING [2] mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50648 (Line: 131 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)
[ Позитивний приклад Прикарпаття може бути запровадженим і в Одесі - Форум українця ]
На головну На головну На головну
 
[ Форум українця ]

Вітаємо, Гість ( Вхід | Реєстрація )

Скрыть объявления

Оголошення

УВАГА! АКЦІЯ!
якщо в хочете отримати безкоштовну рекламу на головній сторінці...->

 
Reply to this topicStart new topic
 Позитивний приклад Прикарпаття може бути запровадженим і в Одесі
Олесь Вахній
10.05.16 - 01:05
Пост #1


Учасник дискусій
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 84
З нами з: 28.12.11
Користувач №: 1 410Четвертого травня, в часі планових відвідин Національного природнього парку «Гуцульщина», розташованого у Косівському районі Івано-Франківської області, до міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака звернулись громадські активісти з пропозицією відвідати ті ділянки, котрі приймаюча сторона (себто місцеві бюрократи) для огляду йому не пропонували. Шлях котрим рухався міністр в супроводі міністерських челядників й місцевої влади, був перекритим, тож в міністра не лишалось іншого виходу як відреагувати на вимоги небайдужих до долі природнього ландшафту регіону.

Огляд проблемних територій виявився нерадісним. На території, котру так старано приховувала місцева знать від міністра, здійснювалась незаконна вирубка лісів у межах природно-заповідного фонду без отримання відповідних лімітів. Численні ледь прикриті пеньки, лисі схили гір у межах парку, самовільно захоплені та здані у приватне користування з порушенням норм законодавства лісові земельні ділянки.

За результатами масштабів побаченого та враховуючи численне ігнорування рішень ряду міністерських комісій Державною екологічною інспекцією в Івано-Франківські області, Остап Семерак дав доручення негайно звільнити начальника Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Ігоря Стефурака. Голос небайдужих і принципових був почутий. Прикро, що заповзята в справі підлабузництва й запопадлива в справі виконання найабсурдніших вказівок пресслужба Міністерства екології та природніх ресурсів інформуючи громадськість про подію, подала відвідини території де здійснювались незаконні й несанкціоновані вирубки виключно ініціативою Остапа Семерака. Ну що ж, панове з лакейською душею. Прийде і на вас кара.

Дещо раніше, а саме 15-го квітня, під тиском справедливо обуреної громадськості, Генеральною прокуратурою був звільненим з посади прокурор Одеської Області Микола Стоянов. Згідно слів прокурора ГПУ Владислава Куценка, виконуючий обов’язки Генерального прокурора України Юрій Севрук врахував пропозицію президента і звільнив особу з заплямованою репутацією з посади. Звільнення відбулося відповідно до положень Закону України «Про прокуратуру» та Закону України «Про очищення влади». Обидва приклади звільнення з посад осіб до діяльності яких представники патріотично налаштовваної громадськгості мали претензії, є позитивним прикладом в справі побудови держави на принципах демократії та врахування думок широкого загалу.

Як і передбачалось, факт звільнення прокурора Одеської області, спричинив дискусію як в середовищі високопосадовців, так і в патріотичних колах щодо кандидатури на посаду. Небайдужі до долі України громадські активісти вже озвучили ім`я Сергія Василенка. Останній, за недовгий час праці в прокуратурі області зарекомендував себе належним чином. Згідно слів самих активістів, надісланий до Одеської обласної прокуратури з Києва Сергій Василенко не належав і не належить до місцевої корумпованої номенклатури, а його вміння шукати компроміси з громадськістю й прагнення дотримуватись в діях чітких рамок закону певно і стали причиною виникнення до нього симпатій. Ну що ж… Пане Президенте! Народ не вперше озвучує власні думки, поради і вимоги. Раджу почути їх.
Олесь Вахній
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

- Lo-Fi версія форуму Поточний час: 20.09.20 - 12:10

Умови використання та цитування матеріалів сайту
Авторські права
Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
IPS Driver Error  

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

We apologise for any inconvenience