IPB WARNING [2] mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50648 (Line: 131 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)
[ Скандал як передвиборна технологія - Форум українця ]
На головну На головну На головну
 
[ Форум українця ]

Вітаємо, Гість ( Вхід | Реєстрація )

Скрыть объявления

Оголошення

УВАГА! АКЦІЯ!
якщо в хочете отримати безкоштовну рекламу на головній сторінці...->

 
Reply to this topicStart new topic
 Скандал як передвиборна технологія, Дежавю антидержавного заколоту 2015 року
Varnak
8.03.19 - 13:30
Пост #1


Постійний відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 120
З нами з: 13.07.11
Користувач №: 1 226Скандал як передвиборна технологія

"За даними розслідувачів (журналістів Bihus.Info - V), компанія "Укрспецекспорт", яку раніше очолював чинний директор "Укроборонпрому" Павло Букін, свідомо переплатила за поставку авіаційних запчастин із Росії у сім разів більше їхньої ринкової вартості. До схеми причетний і син Олега Главдковського Ігор, і його бізнес-партнери.

Зокрема йдеться про поставки до України російських високомірів - дуже потрібних приладів в авіаційній сфері. "Укрспецекспорт" не має можливості напряму здійснювати поставки з Росії, тому Букін і звернувся до Главдковського та Жукова.

11 липня 2016 року Букін надіслав Жукову перелік висотомірів. У приватній переписці з Жуковим Букін вказав, що бюджет складає 800 тисяч доларів.

Журналісти додали транспортні витрати, а також 160 тисяч доларів на хабарі, транзитну роботу тощо. У підсумку вийшла сума чистого прибутку для родини Гладковських і Жукова в 300 тисяч доларів. 10 тисяч доларів заплатили Букіну.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секратаря Ради національної безпеки і оборони України.

Це відбулося після резонансної першої частини розслідування щодо корупції в оборонній сфері України, до якої ймовірно причетний сам Гладковський, його син, керівники оборонних підприємств та низка інших осіб."

https://tsn.ua/ukrayina/300-tis-na-postavka...ci-1306950.html

"Такий шкандаль був, цілий імпічмент Порошенка з трибуни на 1+1 Юля оголошувала, а Луцька міська рада навіть проголосувала."
https://tverezo.info/post/89690

Питання, чи справді тут є масштабна корупція, і якми чином до неї причетний Петро Порошенко.
------------------------------------------------------------------

Насправді це на 100% дежавю антидержавного заколоту 2005 року. Ось як ці події описує Дмитро Чобіт у книзі "Фарисеї, або Неоголошена війна Україні" ( varnak.psend /farysei.html).

Передумовою стали провальні результатм урядування кабміну Юлії Тимошенко, цукрової, м'ясної, бензинової криз, а особливо гучний скандал навколо приватизації Нікопольського феросплавноо заводу, у який була вплутана прем'єрка. "Конфлікт виник не лише через непрофесійні і безвідповідальні дії уряду, а й внаслідок явної зацікавленості вищих урядовців у розв’язанні цієї проблеми на користь фінансово-промислової групи ”Приват” ...Аби викрутитися із халепи, в яку потрапила Ю.Тимошенко, ввечері 1 вересня 2005 року на ”5-й к*” було відправлено її радника Михайла Бродського".

1 вересня 2005 року в прямому телеефірі вечірньої програми ”5-го к*у” член політради ВО ”Батьківщина” і одночасно радник Прем’єр-міністра України Михайло Юрійович Бродський виголосив скандальну заяву, з якої фактично і розпочався так званий корупційний скандал щодо так званого ”оточення президента”.... ключовими у заяві М.Бродського були такі слова: ”Я утверждаю, что вокруг Ющенко – одна корупция. Петя Ющенко, ваш брат, Виктор Андреевич,... Миша Дорошенко, Петя Порошенко, Саша Третьяков. Много еще расскажу… они все занимаются переделом в пользу себя. ”( varnak.psend /farysei.html#b5)

"Вранці 3 вересня прямо на засіданні Кабінету Міністрів України Прем‘єр-міністр України Юлія Тимошенко приголомшила всіх заявою, що російський бізнесмен Абрамов особисто повідомив їй про те, що він дав хабар у розмірі 50 млн. доларів секретарю Ради Національної безпеки і оборони України Петру Порошенку і голові фракції ”Нашої України” у Верховній Раді України Миколі Мартиненку. ...Голова фракції ”Наша Україна” Микола Мартиненко, обурений отриманою інформацією, негайно розшукав і зв’язався телефоном із Абрамовим, а той здивовано відповів, що нічого подібного він Юлії Тимошенко не говорив.

...5 вересня відбулася прес-конференція Олександра Зінченка, де він повторив, як папуга заяву Бродського. Виступ і звинувачення О.Зінченка стали темою № 1 в усіх ЗМІ. ”... всю свою заяву він прочитав із листочка, не відриваючи очей. Він так і не назвав конкретних фактів у переліку корупційних дій оточення Ющенка. І не подивився в очі Порошенку, коли говорив свої гучні фрази”. (”Українська правда”)*

"По дорозі до своєї дачі у Кончі-Заспі Юлія Володимирівна запросила туди своїх близьких соратників та друзів. Впродовж ночі з 7 на 8 вересня на її дачі побували радник Прем’єр-міністра України Михайло Бродський, голова СБУ Олександр Турчинов, Генеральний прокурор України Святослав Піскун, міністр оборони України Анатолій Гриценко, віце-прем’єр-міністр України Микола Томенко, відома журналістка Юлія Мостова із протимошенківського ”Дзеркала тижня”, яке ”мочило” Президента більше ніж усі опозиційні видання. Побували на дачі у цю тривожну ніч й інші високі достойники. ...Тоді обговорювалися дії на завтрашній і наступні дні. ...Як згодом заявив, перебуваючи у Львові, Віктор Ющенко, ”на нічній нараді у лісі пророблялися плани організації імпічменту”.
...
8 вересня 2005 року була прес-конференція віце-прем’єр-міністра Миколи Томенка, який висловив свою солідарність із О.Зінченком та заявив про свою відставку. Того ж дня кабмін Тимошекко було відправлено у відставку."

Немає потреби нагадувати, що всі згадані вище звинувачення виявилися примітивною брехнею.

-Вы слышали, все говорят, что у Рабиновича дочь ка?
- Позвольте, но у него ж два сына и нет дочери! –
- Ну и что?! Теперь пусть попробует отмыться перед всем Привозом.
---------------------------------------------------------


"Гладковського звільнили з усіх постів.
Ось реакція справжньої європейської держави.

А ось тепер давайте порівняємо це з реакцією інших кандидатів у скандалах за останні дні. А також їх фактаж.

Проти Порошенко – це скандал про ”розкрадання грошей оборонки сином Гладковського”.
Проти Тимошенко – ”2 млрд грн на підкуп виборців і російські політтехнологи” , а також підставні особи, через яких мільйонами заводилася брудна готівка на партію.
Проти Зеленського – ”$41 млн, вкрадених з Приватбанку”.

Найпростіше з Тимошенко. Піраміду з підкупу виборців, на яку йшло 2 млрд грн, розкрила СБУ. Тут розписки, відео, аудіо. Російські політтехнологи взагалі присутні на фото зі з’їзду Тимошенко. Прямо на фоні псевдо”кіборгів ”. А брудний кеш через підставних осіб на партію вона визнала сама, виправдовуючись при цьому, що це через владу, що одразу нищить середніх підприємців через їхню допомогу партії (однак не назвавши жодного такого знищеного).
Тож оборудки і схеми Тимошенко можна вважати доведеним фактом.

В випадку з Зеленським і Порошенком складніше. І в тому, і в іншому випадку джерело витоку скандальних даних невідоме. Ми не знаємо, звідки у Ар’єва ці дані, як і не знаємо, хто скинув Бігусу ці переписки – його російські родичі з російських спецслужб, що проводячи розслідування, як Україні вдалося обійти їхній супер спецконтроль, зробили перехоплення і потім їх скинули Бігусу, щоб хоч якось відповісти нам. Чи хтось із наших правоохоронців злив матеріали слідства 2016-17 року.

Ми також не знаємо як ці матеріали правили перед зливом. Бігус не збирається показувати дамп. Тож можна взагалі ігнорувати ці переписки як такі. Та якщо зануритися глибше, то ми не побачимо в них злочинів саме Порошенка, про що натякали журналісти. Більше того, там немає і злочинів Гладковського-старшого. Лише якісь матюки і що треба щось попросити батька Гладковського. Ми не знаємо, чи виконав Гладковський це, як і не знаємо, чи взагалі син просив. Все, що в тих переписках є, – це розмови ділків нижчого рівня, що треба задерти суму в 3 рази. І знову-таки невідомо, чи заплатили заводи по цій сумі. Більш того, якщо заплатили, нам навіть невідомо, чи є це порушенням закону, враховуючи, що це закупка в одного постачальника, і російські деталі купити більше нема де.

Отже. При детальному розгляді цього скандалу ми бачимо, що насправді в ньому нічого нема. Тільки вирячені очі Бігуса і таємниче освітлення в кадрі з Івановою. Це 100% передвиборна технологія.

А от у випадку з 41 млн дол з ПриватБанку у Зеленського все набагато цікавіше. Тут депутат Ар’єв також не повідомив джерела. Це може бути Генпрокурор, що їздив нещодавно до Кіпру і міг отримати ці дані там. Це могла бути допомога американців, що не дозволять розкрадати допомогу МВФ на рефінанс Приватбанку. Але якщо знову-таки сприйняти ці звинувачення, то що в цих даних є? А є в цих даних схема всього руху грошей, дати транзакцій, маршрути із Приватбанка до фірми Зеленського. Це набагато значніший фактаж.
Зеленський міг не знати, що Коломойський платить йому крадені гроші. Та тоді він повинен зараз повернути їх. Зараз повинен вийти і сказати, що не знав, і що добровільно повертає до бюджету.

І яка реакція слуги олігарха на звинувачення? А реакції нема. За 3 дні досі не вийшов зі спростуваннями і звинуваченнями влади у брехні. Він не знає, що є ще у опонентів в цій справі. І це лише підтверджує, що скандал таки правда.

Тож можна однозначно стверджувати, що це зовсім іншого рівня звинувачення. Це не опосередкована вина за можливі гріхи підлеглих. Це пряма співучасть у злочині. І якщо Зеленський знав про походження коштів, то Зеленський – співучасник злочину. Він розікрав 41 млн дол державних грошей, які ми всі заплатили на рефінансування банку і порятунок його від обвалу. Більше того, Коломойський має на кандидата в Президенти убойний компромат.

І от тепер при детальному розгляді прекрасно видно, хто де крав. Слуги олігарха Коломойського – Зе і Ю – прямо залучені в злочини, в яких їх звинувачують. Не їхні підлеглі, не діти підлеглих, не знайомі дітей підлеглих. А саме вони.

Та ми чомусь не бачимо істерик в ЗМІ і поїздок беркутівських курток до їхніх домів. Ось і вся боротьба з корупцією."

Джон Смит
04.03.2019
https://tverezo.info/post/89339
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Varnak
17.03.19 - 20:33
Пост #2


Постійний відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 120
З нами з: 13.07.11
Користувач №: 1 226
"Маразм крепчал". Як вам така політтехно-лохія і чия це рука?

"Ввечері 11 березня у Facebook почали поширювати світлину житомирського фотографа Леоніда Шевчука з мітингу президента Петра Порошенка у Житомирі.

«Користувачі соцмережі обговорюють фото президента Петра Порошенка в Житомирі, який біжить по калюжі. Відповідний знімок з'явився у Faceboоk. За їхньою інформацією, президент "втік" зі свого передвиборчого мітингу в Житомирі, після того, як місцеві мешканці досить холодно його зустріли. На фото видно, як Порошенко біжить по калюжі, тоді як його наздоганяють охоронці», - пише сайт «Кореспондент».

Згодом цей же сайт повідомив, що фотографія стала темою для фотожаб, які також розповсюджували у соцмережі.

Така реакція змусила Леоніда Шевчука вранці 12 березня пояснити, що фото зроблене до початку мітингу, і президент не «тікає», а йде до людей.

«Всім зрадофілам присвячується. Я - автор фото з Президентом, який ЙДЕ ДО ЛЮДЕЙ! Не тікає, а йде в натовп тисяч людей, в тому числі і натовп c опонентами. Ці фото, зроблені ДО мітингу, коли Порошенко тільки виходить до людей», - наголосив Леонід Шевчук."
https://*.zhitomir.info/news_182145.html
---

"Люблю такие истории. Люблю смотреть, как наши #сучукрмедиа, урча и причмокивая, кушают… не, не шоколад. И вместе с ними, тоже урча и причмокивая, кушают тот же самый “не шоколад” противники Петра Алексеевича.

Сбежал с митинга? Испугался “националистов” (это кто? типа нацжены – националисты?)? Боится выходить к людям?

Инфузории, этот Президент не боится обедать на передовой и награждать военных в 800 ме* от забора ДАПа. Этот Верховный приезжает к вооруженным до зубов армейцам, спокойно и комфортно себя среди них чувствует. Это единственный политик, который поехал в 2014 году в Крым, когда УЖЕ начиналась оккупация. Кого боится, мухи вы жужжащие, зрадофилки?

А так, да. Взять одну фотку из ряда. Обрезать ее и выдать желаемое за действительное – единственное, на что хватает ума у некоторых наших журналистов. В реальности же – он, как всегда, нашугал собственную охрану, рванув пообщаться с людьми.

Упссс…"

Юрий Бирюков
12.03.2019
https://tverezo.info/post/90273
----------------------------------------------------

Олександр Палій:
"На сьогодні у нас є один кандидат у президенти, який реально може виграти війну в Росії, який реально її виграє. Різноманітні внутрішні і зовнішні вороги нашої країни намагаються поставити нам некомпетентне керівництво країни у цю виборчу кампанію, яке зіллє все, розпродасть, яке буде маріонеткою Росії.

Тому роздмухуються такі історії, абсолютно на рівному місці. Історія не роздмухана, якщо вона існує з 2015-го, з 2016 року у слідстві. Але вона виникає перед виборами.

Все, що міг президент, відповідно до своїх повноважень, зробив – відправив у відставку Гладковського, закликає провести негайно розслідування і незалежний аудит найвпливовішими фірмами у світі. Він – не суд, навіть не прокуратура.

Те, що робить «Нацкорпус» зараз, – це просто політична гра. «Нацкорпус» висуває апріорі нездійсненні вимоги, зокрема, щоб президент нібито підняв трубку і наказав судді і прокурору якісь здійснити дії. Свідомо провокується загострення, щоб відпрацювати те, що замовлено проти кандидата в президенти Порошенка."

11 Березень 2019
https://*.radiosvoboda.org/a/vasha-svobod...a/29815584.html
---------------------------------------------------------------

Тимошенко про долю Авакова у разі її перемоги: «це не дівчаток міняти»
04 Березень 2019, 15:22

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко «не поспішатиме» змінювати Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ у разі її перемоги на виборах президента України. Так вона відреагувала на питання журналіста програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телек*у «UA:Перший»), чи залишиться Аваков головою правоохоронного відомства, якщо вона виграє вибори.

«Я думаю, що коли президент прийде, буде у президента дуже мало депутатів у парламенті, якщо ми переможемо, там 20 людей всього буде, 20 депутатів. І тому наше завдання – не одразу перетасовувати кадри, наше завдання – негайно прийняти нову Конституцію через всеукраїнський референдум… І тому я думаю, перше, що треба робити – це не «дівчаток міняти», а систему», – зазначила Тимошенко.

https://*.radiosvoboda.org/a/news-schemes...v/29802606.html

------------------------------------------
А ви дивуєтеся, чому провокаторів з «Нацкорпусу» до сих пір не притягнули до відповідальності.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Varnak
24.03.19 - 19:55
Пост #3


Постійний відвідувач
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 120
З нами з: 13.07.11
Користувач №: 1 226Убрать эмоции! Включить рацио!
Светлана Самборска

Снова фейки, снова истерики, снова марши, снова заряженная МВД титушня, снова кликуши давят на эмоции. Фото убегающего Порошенко – эмоция. Полноразмерное фото, на котором видно, что Порошенко шел к людям, а обрезка – осознанная фальшивка по заветам Геббельса. И тут эмоция.

И так по кругу. Череда акций, череда манипуляций, череда фейков, череда вранья – всё, всё идет в ход, лишь бы выдавить эмоцию, лишь бы раскачать на реакцию, лишь бы поднять ненависть хотя бы на градус.

Эмоция – любимый инструмент пропагандонов. Везде. Те вагнеровцы, которых зарыли в донбасскую или сирийскую землю, они ведь пошли не только за зарплату наемника, они добывать величие своей стране – пушечное мясо эффективнее всего заготавливать под высокий имперский пафос. А те 30 тысяч русских, что в прошлом году вышли хоронить погибшего в Сирии летчика, считали, что хоронят героя, а не людоеда, бомбившего рынки и больницы в далекой стране. И те идиоты, что из года в год то Рейхстаг берут, то Паулюса в плен, то макет католического собора жгут, то младенцев в коляске в виде БУКа возят – их тупую ненависть тоже взращивали высокими призывами – за дидов, за духовность.

Эмоция – эффективный инструмент пропаганды. Вот только с результатами этой пропаганды дело имеют сами распропагандированные. А Геббельсы, публикующие обрезанные фотки или смешивающие правду и ложь в выверенной пропорции, себе соломку стелют заранее. А если что – оп, и он уже в Польше, Германии, Израиле, Австрии, США.

Вот, скажем, Аваков с Тимошенко исполняют дуэтную арию из оперы Коломойского в театре Пинчука, – они точно делают это из любви к избирателю? Или, может, какая-то еще цель есть? И она нам – этим самым избирателям – не очень выгодна? Когда гопота, одетая в форму с надписью “Национальные дружины”, устраивает погромы, а тот же Аваков, который ну совсем никакого отношения к ним не имеет, рассказывает, тем не менее, что будут и что не будут делать эти “дружины”. Может, они раскачивают страну еще и потому, что у них, если вдруг что, есть запасной аэродром? В отличие от нас.

Ну, допустим, все получится у Авакова, даст он полковнику МВД Билецкому команду “Стоп”, а Билецкий ему в лицо рассмеется – зачем ему останавливаться, если раскачано? Если его альтернатива: отдать Авакову всё и вернуться в стойло или послать Авакова и строить тут ДНР с Перуном и зигами. Что будет с Аваковым в таком случае? Да ничего. Будет благоденствовать в Италии. Что будет со мной и с вами? Понятно, что – инфу о жизни в ДНР видят все.

Ну не выйдет у Арсенборисыча, ну заварится здесь кровавая каша вместо завариваемой заварушки с новыми возможностями для эффективного министра – так он сдрыснет, и всё. И Геращенко с собой заберет. Это нам здесь кровавую кашу расхлебывать. Мы точно хотим рискнуть? Тогда опыт наших прадедов ничему нас не научил. Да что прадедов – опыт жителей Донбасса, которых успешно разагитировали накалом эмоций и которые хлопали глазами, не веря, что рушится ИХ жизнь.

Агитируют накалом эмоций – значит, пытаются отключить рациональность. И здесь лучшая тактика – убрать эмоции. УБРАТЬ ЭМОЦИИ. Выключить ТВ и вспомнить, как дергали за те же ниточки и 100 лет назад, и 25, и 10 лет назад. И 5 лет назад. И как всякий раз на эту агитацию велись. И что было там, где велось большинство.

Давайте вспомним школьные уроки истории и подумаем, зачем в 1914-1917 велась оголтелая пропаганда против царя. И когда распропагандированные люди царя сбросили, что для них началось?

Зачем велась оголтелая пропаганда против Скоропадского? Во время войны. Что обещали? Что получили? Земельки хотелось? Ну, земелькой наелись. До отвала. Те миллионы жертв Гражданской, потом коллективизации, потом Голодомора – это точно то, чего они хотели?

Давайте спросим у родителей, как демонизировали Кучму. Зачем? А чтоб ослабить, чтоб олигархи у ослабленного Кучмы могли бы выкрутить для себя получше условия. Себе они выкрутили, а стране пришлось снова ориентироваться на Кремль. И в преемники Кучме пришлось двигать дуболома Януковича.

Вспомним, как на наших глазах велась оголтелая пропаганда против Ющенко в 2005-2009. И когда распропагандированные люди проголосовали за двух российских ставленников – половина за Тимошенко, половина за Януковича – к чему это привело? Ведь выбрали бы Ющенко – ничего бы этого не было бы. Ползли бы медленно в сторону Запада. Медленнее, чем в 2014-2018, конечно, с коммунистами и рыгами, конечно, но без потерь.

Вспомним, как демонизировали Ющенко так, что его возненавидела вся страна. За что? Он что, накрался? Нет. Он что, не был патриотом? Был. Он что, сдал России страну? Сдал напрямую, как Янукович? Или подписал банкротящий страну кабальный контракт, как Тимошенко? Нет. За что ненавидели-то? А ни за что. За то, что по условиям политреформы лишился полномочий и вынужден был крутиться между БЮТом и рыгами.

Кстати, в таком же положении окажется любой Президент без крупной фракции в Раде. Например, Гриценко, будь он избран. Или, скажем, Вакарчук в альтернативной версии реальности. Хоть того, хоть другого возненавидят года за два максимум. Пропагандоны-то те же. И так же им надо будет вкусно кушать. А желающие покормить всегда найдутся.

Пропагандоны четыре года ненависть к Ющенко вдалбливали, капали капля за каплей – и вдолбили. Нравится результат, соотечественник? Ну, побежали, повторим тогда. С каждым разом ведь всё лучше и лучше получается. Всё ярче искры из глаз и всё живописнее растекается кровь по лбу с каждым новым ударом старых украинских грабель.

Светлана Самборска
13.03.2019
https://tverezo.info/post/90363
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

- Lo-Fi версія форуму Поточний час: 20.09.20 - 12:35

Умови використання та цитування матеріалів сайту
Авторські права
Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
IPS Driver Error  

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

We apologise for any inconvenience