На головну На головну На головну
 
[ Форум українця ]

Вітаємо, Гість ( Вхід | Реєстрація )

Скрыть объявления

Оголошення

УВАГА! АКЦІЯ!
якщо в хочете отримати безкоштовну рекламу на головній сторінці...->

 
Reply to this topicStart new topic
 Спільна заява небайдужих щодо небезпечного розвитку українсько-російських відносин, Вимагаємо від Президента, парламенту, Уряду припинити зрадницьку політ
Varnak
5.02.20 - 16:59
Пост #1


Учасник дискусій
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 50
З нами з: 13.07.11
Користувач №: 1 226Спільна заява небайдужих щодо небезпечного розвитку українсько-російських відносин
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Під час передвиборчих кампаній кандидата Володимира Зеленського і «Слуг народу» нам було обіцяно стрімкий економічний розвиток, негайне припинення війни та повернення АР Крим.

Минуло майже 9 місяців з вступу на посаду нового президента, майже півроку з моменту формування нового складу ВРУ та призначення Уряду. За цей час діюча влада дискредитувала Україну, як сильну незалежну країну, в очах наших міжнародних партнерів та стала на шлях знищення нашої незалежності. Тільки за останні місяці зупинено позовну діяльність проти РФ у питаннях порушення міжнародних правових норм по енергозабезпеченню українців газом, втрати держави від цього рішення складають більше ніж 12,2 млрд. дол. США, що дорівнює 1/3 доходу державного бюджету України. Створюються передумови для відновлення закупівлі газу від агресора, який вбиває та репресує громадян України, тим самим забезпечуючи фінансування таких дій з боку РФ.

Президент України не висловив жодного заперечення стосовно вимоги Володимира Путіна надати окремий статус Донбасу незважаючи на те, що така вимога є втручанням у Конституційний лад України. Адже це найважливіше, що повинен захищати Президент України, бо саме він є гарантом Основного Закону.
Питання виведення військ РФ з території АР Крим і повернення контролю Україні над півостровом, а також припинення злочинних дій РФ щодо перекриття Керченської протоки, мабуть, не є пріоритетними для Президента України, адже під час переговорів з Путіним не порушувалися.

Всі ці дії Президента Зеленського та його команди принижують людей, які своїм життям захистили незалежність України. Крім того, робиться все аби закрити кримінальні справи по вбивствах Небесної сотні: російській стороні передають тих, кого обвинуватили у вбивстві Небесної сотні; а на посади, в компетенції яких розслідування вбивств на Майдані, призначають людей близьких до злочинного оточення Януковича.
Некомпетентні, прокремлівські дії і заяви очільників держави, підхоплені ЗМІ, численні спроби проведення зустрічей з Путіним, розведення військ призвели до деморалізації ЗСУ та патріотів України, розколу суспільних груп, розпалювання ворожнечі між громадянами.

З початку війни на Донбасі загинуло більше 15 тисяч громадян України, а поранених та постраждалих в рази більше, разом з тим для Глави нашої держави є допустимим привітати з новорічними і різдвяними святами їх вбивцю - Президента РФ Володимира Путіна.

Останньою краплею стала безвідповідальність та байдужість Президента України, а також його команди щодо збиття російськими ракетами ТОР Boeing 737-800 рейсу PS-752, внаслідок чого загинуло 176 людей, 11 з яких - громадяни України. Жодної своєчасної заяви, постійне дезінформування громадян України, загадкова історія з затримкою на добу вильоту з Оману та літаком Медведчука, свідчать про тотальну некомпетентність цих людей та дає припущення щодо координації дій з російськими спецслужбами.

Слід констатувати той факт, що протягом останніх 9 місяців, завдяки непрофесійній зовнішній політиці Президента Володимира Зеленського, Російська Федерація відновила, а й в деяких позиціях посилила свій статус у відносинах з країнами, які свого часу підтримали Україну та застосували санкції до країни агресора та її чиновників.

Нині вкрай необхідно зміцнювати обороноздатність держави та Збройних сил України, посилювати захист патріотичних цінностей та інформації щодо історичних подій завдяки яким Україна здобувала свою незалежність, зокрема Революції гідності.

Будівництво оборонно-промислового комплексу має стати змістом діяльності Уряду. Це дозволить вибудувати реальний сектор економіки та дати робочі місця.
Міждержавне будівництво регіональних систем безпеки в протидії путінській агресії здатне остудити наміри Кремля щодо відновлення повного контролю на пострадянському просторі. Ініціативи оновлення систем та міжнародних форматів безпекових організацій змусить і європейський континент і світ обєктивно оцінити нинішню ситуацію сповзання до континентальних воєн.

Пріоритетним завданням для Президента, парламенту та Уряду повинно стати позбавлення впливу олігархів на всі владні процеси.

Ми вимагаємо від Президента України, парламенту, Уряду припинити зрадницьку політику підігрування Кремлю! Памятайте, що поступки лише збільшують апетит агресора, а саме
1. Визнати помилкою рішення про розведення військ та зупинити ці дії.
2. Питання виведення військ РФ з АР Крим та повернення Україні контролю над півостровом повинно підніматись на всіх міжнародних заходах, включно з переговорами у Мюнхені та Нормандському форматі.
3. Оприлюднити документи повязані з відрядженням Президента України до Оману (програма візиту, запрошення тощо) та звіт за його результатами, стенограм переговорів.
4. Забезпечити прозорість діяльності влади та зовнішньої політики.
5. Оприлюднити Стратегію дій влади щодо захисту економічної та територіальної незалежності України.

Тільки так Україна може стати сильною та незалежною державою!

Спільну заяву підтримали:

Безсмертний Роман
Береза Борислав
Гданов Ізет
Горбач Володимир
Курінний Володимир
Матчук Віктор
Несміянов Максим
Омелян Володимир
Пелих Ярослав
Подорожній Юрій
Пташник Вікторія
Старух Олександр
Солонтай Олександр
Снєгирьов Дмитро
Стецюк Петро
Стецьків Тарас
Ходаківська Ольга
Юсупова Наталія

Приєднуйся!!!?

3 Фев 2020
spektrnews.in.ua/news/sp-l-na-zayava-nebayduzhih-schodo-nebezpechnogo-rozvitku-ukra-ns-ko-ros-ys-kih-v-dnosin/92392
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Varnak
9.02.20 - 18:36
Пост #2


Учасник дискусій
Group Icon

Група: Користувачі
Повідомлень: 50
З нами з: 13.07.11
Користувач №: 1 226Время ностальгии
Татьяна Худякова
07.02.2020

Ровно год назад мы сначала замерли в ожидании, а потом ликовали. Пороху таки удалось протянуть в Конституцию вектор ЕС+НАТО.
И это в парламенте не трускавецких моно-скакунов и поедателей козявок из Голоса Шредингера.

Хочется немножко помечтать, какой бы стала Украина, если бы

Если бы червячок по имени ХужеНеБудет остался одиноко висеть на крючке. Если бы его не захавал голый-босый электорат, которому хронически не хватает парковок.
Во-первых, международная антироссийская коалиция осталась бы в силе. Потому что с Меркель и Макроном разговаривал бы матёрый дипломат Порошенко, а не лохматенький лошарик, который путает Ирак с Ираном, а Литву с Латвией. Разговаривал бы политик, которого уважали, а не мальчик, превративший страну в международное посмешище.

Не было бы Нормандской встречи на диктуемых извне условиях: выдача преступников и сдача территорий под эгидой «отвода войск». Минские по-прежнему работали бы, но на перманентной паузе с нашей стороны. Потому что это война, а не пацанские тёрки на районе.

Коломойский сидел бы тихой мышью под тряпочкой в углу и никто не заикался бы о возвращении ПриватБанка. Под другой тряпочкой сидели бы почётные выпускники Ебанариума Портнов и Богдан, забытые и никому не нужные отрыжки Януковича.

Вокарчук бы пел, а не делал вид, что депутат. Юля находилась бы в традиционной уже оппозиции, но без сломанного маникюра и вот этого выражения брезгливого недоумения на лице.

Армия бы воевала, понимая, что за спиной у неё Муженко, а не Хомчак и приказ «перестать постреливать». Волонтёры бы не сидели по липовым бездоказательным делам, украинское кино получало бы финансирование, а на культуру выделялось бы бюджетом немножко больше денег, чем зелёные прое*али за месяц.

Пенсии потихоньку бы росли, субсидии никто бы не трогал, а Украина бы всё также не покупала газ в РФ, ни прямо, ни опосредованно, и развивала собственную энергетику.

Зеленский принял страну с экономическим ростом, а сегодня даже наш талантливый премьер ужасается скорости полёта в пропасть. Несмотря на новые налоги, бюджет проедания и неконтролируемо выпускаемые облигации.
За пять лет мы забыли словосочетание «долги по зарплате» и, несмотря на все завывания телевизора, индекс восприятия коррупции полз вниз.

Зато сейчас время ностальгии. Репрессии, полное неприятие критики, индекс снова вверх, а долги по зарплате «обязательно закроем». Потом. Если будут деньги. Просто поверьте.

Если бы Порошенко остался президентом, это означало бы совсем иную страну с гражданами, которым свойственны совсем другая градация ценностей, иное понимание событий. С гражданами, мыслящими более трезво, без ТВ-иглы в вене. Умеющими видеть мышеловку в бесплатном сыре.

Но, видимо, Украина ещё не дозрела до точки понимания высшей ценности свободы и независимости. Слишком долго в нас культивировалос ь рабство. Или мы необучаемы в принципе, как вариант.
Реальность показала, что в Украине пока доминируют желудки, а не умы. Ну штош. Опыт не бывает ни бесплатным, ни безболезненным. Видимо, мы должны пройти и через это.
Пройти не оскотинившись. Пройти, понимая, что кроме нас некому вытянуть эту страну из жопы. А другой страны у нас нет.

Так что не опускаем руки и головы. Иногда тотальный 3,14дец становится отличным субстратом для нового старта.

https://tverezo.info/post/111704
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

- Lo-Fi версія форуму Поточний час: 24.02.20 - 14:39

Умови використання та цитування матеріалів сайту
Авторські права
Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа