На головну На головну На головну

[ Форум українця ]

Вітаємо, Гість ( Вхід | Реєстрація )

Скрыть объявления

Оголошення

УВАГА! АКЦІЯ!
якщо в хочете отримати безкоштовну рекламу на головній сторінці...->

Reply to this topicStart new topic
 Зеленський дав інтерв'ю The Guardian: головне, Короткий виклад змісту і коментарі в мережі
Varnak
13.03.20 - 17:48
Пост #1

Учасник дискусій
Group Icon

Група: Користувачі
Користувач №: 1 226

Катастрофічні проблеми з'являються, як прищі у підлітка. Зеленський дав інтерв'ю The Guardian: головне
nv.ua

7 березня, 16:21

Британське видання The Guardian опублікувало інтерв'ю з президентом України Володимиром Зеленським.

Голова держави розповів про те, як почувається на нинішній роботі, як до неї ставиться сім'я, а також про повернення Донбасу, роль олігархів та інше. НВ наводить його головні заяви.

Робота президентом. Різниця між тим, щоби грати роль президента на екрані, та бути ним у реальному житті, невелика. Але справжня робота триває цілих пять років, за які постає набагато більше проблем, ніж може вміститися в один сезон телевізійного шоу, і вони катастрофічні: зявляються, як прищі у 18-річної дитини і ви не знаєте, де вони спливуть і коли. Скрізь діри, і руками і ногами ти намагаєшся їх закрити. Так ми живемо. Ми закриваємо діри. Але ми не тонемо!

Міністр охорони здоровя Зоряна Скалецька в санаторії з евакуйованими з Уханя через коронавірус українцями. Це був її вибір, але запропонував це я.

Скандальна розмова з Дональдом Трампом, яка ледь не призвела до імпічменту президента США. Я думаю, що Україна пройшла через цю історію з гордо з піднятою головою.

Росія і Путін. Звісно, там зявиться новий президент. Звісно, це станеться. Який це буде президент, я не знаю. Але ми бачимо, що всі тоталітарні режими закінчують однаково.

Відсутність запрошення до Білого дому. Мені сказали, що воно готується. Мені важко це чути. Я людина, яка поважає дедлайни. Наші дипломати обговорюють це з американськими дипломатами. Я хотів би, щоби наша зустріч з Трампом була плідною.

Переїзд Офісу президента з вулиці Банкової, який так і не відбувся. Я навіть не можу сидіти за цим столом, це жахливо. Хоча попередники, мабуть, почувалися тут як вдома. Я не можу зробити ремонт: це історична будівля, тому це було би незаконно. І починаєш звикати до цього.

Старі обличчя у владі. Я зрозумів, що без досвідчених людей неможливо управляти країною. Але ці люди на середньому рівні. Це чиновники, які знають, куди поспішати, що робити, кому приносити папери.

Президент не може змінити країну самостійно. Але що він може зробити? Він може показати приклад.

Ставлення сім'ї до роботи президентом. Це важко. Їм не подобається моя робота. Я прийшов додому кілька днів тому і запитав: «Чому ніхто не вітається зі мною?». І почув власний голос по телебаченню. Це була моя промова. А мій син каже: «Не турбуйте нас, ми слухаємо президента!».

Ціна повернення Донбасу. Для кого це все робиться? Для людей. Який сенс повернути нашу територію, якщо помер мільйон людей?

Переговори з Росією. Час спливає. У нас є рік на досягнення мети. Якщо це триватиме довше, нам потрібно змінити формат і вибрати іншу стратегію.

Рух до Євросоюзу. Ми повинні дати людям впевненість, що Європейський Союз чекає на Україну. Люди не дуже вірять словам. Точніше, люди вірять у слова лише певний час. Потім вони починають чекати на дії.

Роль олігархів. Хочу, щоб вони виконували другорядні, а не головні ролі. Якщо ми обрали демократію, ми, звичайно, не можемо повісити людей. Хоча! Іноді дуже хочеться. Знаєте, чому? Бо було би швидше. Набагато швидше. Звісно, ми жартуємо.

Оригінал

---------------------------------------------------

Халатность в горошек
10 Мар 2020 06:17:00

Статья в «Гардиан» - это ваш приговор, Владимир Александрович. Точка невозврата, после которой западные лидеры не будут относиться к вам, как человеку из одной с ними лиги. Они не смогут воспринимать вас не только как равного, но и вообще как руководителя государства. В вас будут видеть исключительно ошибку, случайность, актера, играющего роль президента, но не президента. Уже хотя бы только потому, что вы сами это в интервью признаете, говоря, что реальное президентство «очень похоже» на фиктивное сериальное, только проблем больше. Что прямо свидетельствует о том, что президентом вы так и не стали.

Разумеется, можно поиграть в занимательную конспирологию. Вспомнить, например, о том, что компания-владелец «Гардиан» (Скотт Траст Лтд) входит в орбиту влияния Ротшильдов. В партнерстве с которыми вообще и в Украине в частности действует Джордж Сорос. Можно удивиться тому, что статья, где Зеленского размазывают, как джем по английскому тосту ровным тонким слоем, выходит аккурат после увольнения Кабмина и Генпрокурора. И что в статье мимоходом, но озвучивается неформальная позиция Сороса о том, что Зеленский уволил Кабмин, якобы «состоящий в основном из авторитетных реформаторов», которые «на удивление хорошо справлялись, несмотря ни на что».

Можно вспомнить и статью в «Файнэншл Таймс», которая транслирует *огичные тезисы о «будущем реформ» и «зачистке Кабмина» напрямую и даже цитирует партнера Сороса Томаша Фиалу.

Но вернёмся к «Гардиан». Интересно, что журналист на момент взятия интервью не совсем готов например, спрашивает, сколько лет дочери президента. Ну или тема Коломойского рассматривается как третьестепенная, ей посвящен абзац, и раскрыть ее журналист не пытается. Что говорит либо о том, что в «Гардиан» изначально рассматривают Украину как зулусов, либо поездка в Киев была срочной, и журналист не успел подготовиться в полной мере.

Но даже если предположить, что статья была спланированной местью за зачистку соросят, то это никак не отменяет того, что все сделанные журналистом выводы (кроме хорошо справлявшихся авторитетных реформаторов) чистое попадание в десятку. Эта статья «Гардиан» - крик английского мальчика «а король-то Украины голый!». А точнее, его нет вообще.

До статьи об этом знали в Украине. Теперь знают в мире. И Зеленский своими ответами и своим уровнем сознания сделал это знание абсолютным. Ну а люди, которые выпустили Зеленского на это интервью, судя по всему, недалеко от него ушли. Если не понимают, что ничего путного он сказать не в состоянии. К слову, в Украине это интервью какого-то бурного обсуждения не вызвало. Как и предыдущее «Интерфаксу». Казалось бы, человек, обладающий максимально возможной властью. Общество должно ловить каждое его слово. Анализировать его высказывания. Но уже давно этого нет. Потому что все вменяемые наблюдатели давно поняли, что *изировать там нечего. И в этом смысле Гончарук был прав. Нельзя *изировать пустоту, невежество и ограниченность.

Ведь, положа руку на сердце, ровно те же ответы на вопросы «Гардиан» мог дать любой другой актер «Квартала 95». Или футболист киевского «Динамо». Или продавщица из супермаркета. Или любой другой обыватель, не слишком умный, не слишком эрудированный, не слишком образованный, но любящий поговорить о политике.

«Длинный, запутанный и в значительной степени бессмысленный ответ» - эта оценка интервьюера применима ко всему интервью президента Украины. Как глубоко заблуждались те, кто говорил, что можно обучить Зеленского. Что он быстро учится, легко схватывает. Прошел год с момента его входа в большую политику, а ничего не поменялось. Чему президент хорошо обучился так это читать с суфлера, как это было во время его последнего выступления в Раде, когда снимали Гончарука.

Ответы Зеленского показывают, что у главы государства нет ни понимания, куда должно двигаться это государство, ни стратегии этого движения. В чем ваша позиция, где красные линии, каков вектор? «Мы лодка, дыры в которой приходится затыкать руками и ногами. Куда-то плывем». «А куда в Евросоюз?». «А почему вы у меня спрашиваете вы у людей спросите. А людям тяжело, они разочаровываются. И когда видят, что мы не нужны, то разворачиваются». «Куда разворачиваются к России?». «Нет, они по своей оси разворачиваются. Просто Россия наш сосед, у многих там родственники, нам надо им дать уверенность, что ЕС нас ждет, а то они не верят. Мы ж не тупые, мы ж понимаем, что такое ЕС. Это такая компания, собралась вечерком посидеть, поляну накрыли. А один пацанчик пришел, звонит-звонит, и его не пускают. Обидно!».

Риторика (если это слово уместно) Зеленского по Донбассу это просто оживший Голохвастов. Да, но нет. У Порошенко была позиция радикальная, но понятная и вызывающая уважение Запада: ждём, пока сдохнет Путин, хотите разговаривать возвращайте контроль над оккупированными территориями. Зеленский говорит, что надо быть «флексибл». Давайте переставим местами пункты «Минска». США далеко, Россия близко. Нам нужен товарооборот и взаимоуважение. Это ж сосед. Давайте возьмем и выведем оттуда войска. Все.

Президент Украины прямо говорит об уважении к России, стране-агрессору, которая аннексировала территорию возглавляемой им страны, убила свыше 13 тысяч граждан и нанесла чудовищный экономический ущерб. И это не вызывает никакой реакции общества. Потому что никто в интервью не вчитывался никому не интересно, что он там несет.

Напрасно. В деталях этого «флексибл» кроется чистый Коломойский пополам с Ермаком. Кровь забудется, начнём торговать. Россия сильнее. Главное экономика. Нужна вода дадим. Ушлый мальчик решил поиграть в наперстки с киллером. На карту ставит свою страну.

Кейс Зеленского наглядно показывает Западу опасность прихода к власти подобных, как политкорректно формулирует «Гардиан», нонконформистов, а если называть вещи своими именами кухарок. Вся эта достоевщина о носителях правды из народа утопия. Иванушка-дурачок из дырявой лодки строил летучий корабль только в русских народных сказках. Это единственная реальность, где дурак может быть успешным. А в нашем случае, когда дурак становится президентом 40-миллионной страны, воюющей и бедствующей, то эта страна просто теряет управляемость, стабильность и пусть малый, но рост. Мы летим с горы, набирая скорость, уважаемые избиратели комика. Зробимо їх разом. Только вы не поняли, кто «їх». А это вас. И нас.

У западных демократий все полегче, у них есть предохранители защита от дурака. У нас, как оказалось нет. И в канун, похоже, начинающегося мирового экономического кризиса, падения рынков, обрушения цен на нефть, становится очень не по себе от того, что у руля нашей лодки находится парень, место которого на сцене с микрофоном, а не со штурвалом на капитанском мостике. И парень, похоже, не понимает, что если лодка начнет тонуть, то вместе с ним. И единственный честный выход для парня это извиниться и уйти.

"Страсти" (facebook)
spektrnews.in.ua

------------------------------------------------

Не його війна
Роман Кулик
10.03.2020

Певною мірою підсумкове, бо горить уже другу добу.

От ми довго *ізували сказане і зроблене президентом Зеленським у сфері війни, щоби бути об'єктивними. Тільки тут із самих початків усе було ясно. А в інтерв'ю для The Guardian він остаточно задекларував свою позицію і йому на фронтове протистояння з росіянами реально пох*й. Інакше цю єресь витрактувати не можна:

Я досі вважаю, що заморожений конфлікт це зараз. Там стріляють, ну, пострілюють. На жаль, гинуть, але так скрізь (де є конфлікти). У Грузії, Абхазії теж стріляють. Буває. Просто більше часу минуло, менша межа, менша територія, інший рельєф. Тобто інші умови. Люди все одно втомлюються воювати. З роками, звісно, кількість жертв зменшуватиметься. Але наше завдання це закінчити.

Було важко підступитись прокоментувати цей шматок абсолютного нерозуміння подій. Що зробив би нормальний Верховний Головнокомандувач ЗСУ, розповідаючи про війну британським журналістам?

Нагадав би про російську агресію, останні втрати армійців; серйозні бої 18 лютого неподалік ділянки розведення в Золотому і загибель Максима Хітайлова на СП Баня; загибель Клавдії Ситник із 93 омбр (13-та жінка-військовослужбовець, яка загинула за роки війни); зрив росіянами усіх домовленостей, досягнутих у Парижі і так далі. Список величезний.

Це я не беру останні новини типу трьох випадків обстрілів наших транспортних засобів із ПТУРів, бо просто не знаю, коли саме записувалось інтерв'ю. Але і так матеріалу достатньо. Нормальний президент підготувався б і видав на гора щось подібне.

А що робить наше інфантильне безвідповідальне чудо? Розказує про якийсь заморожений конфлікт типу ГРУЗІЇ та втому від війни. Гррр. Неймовірно, він натурально не знає навіть базових фактів про лінію зіткнення. Ну або ж тупо спеціально применшує для іноземних журналістів, що ще гірше, набагато гірше.

БУВАЄ. ПОСТРІЛЮЮТЬ. ГИНУТЬ, АЛЕ ТАК СКРІЗЬ.

Та по цимбалах йому на втрати, пофіг на війну, армію та її проблеми. Говорить про це так, ніби там дійсно тіш да блаж, кілька загиблих на рік, і вже всі втомились каву хлєбать на о иках. Лишилось тільки порішать із росіянами за вибори у жовтні, й все буде ок.

Після брифінгу в ОП по боях в районі Хутора Вільного (де Зеленський за секунду з'їхав на тему коронавірусу), заміни міністрів оборони та ветеранів, коментарів по справі Рифа і решти, останнього інтерв'ю The Guardian у мене до цього персонажа не лишилось жодних питань. Його відношення до сектору безпеки та оборони, армії категорично зрозуміле.

tverezo.info

------------------------------------------------------------

"Є речі з якими не жартують навіть коміки" - Мирослав Гай
10 Мар 2020

36 поранених і контужених, 5 загиблих за один тиждень березня 2020.

А блазень каже, що пострілюють, а іноді когось вбивають. Іноді... По людині майже щодня.

Є речі з якими не жартують навіть коміки.

Схеми на митниці не подолали, контрабанда в сірій зоні як шла, так і йде.

Так хто заробляє на крові?

Розвалюють країну, довели її до дефолту, зруйнували те, що працювало, а нове і не почали будувати...

І це під час війни.

І при цьому продовжують лаяти Порошенка по всіх к*ах.

Зруйновано імідж країни, інвесторів закликають тікати з України... Де ж ваші няні, яких ви обіцяли?

Пенсії не проіндексовано...

ВВП падає, вперше за 9 кварталів!!!

І це ще немає епідемії коронавірусу...

Пострілюють, похворіють, попомирають...

А в кінці прозвучить сакраментальне - Я вам нічого не винен.

P.S. В іншій ситуації я зловтішався би, можливо казав "а я ж казав", або просто радів, що в іншому таборі... Але не можу, бо ми пливемо в одному човні і цей човен тоне. Доведеться вичерпувати воду, а от чи вдасться...

Побачимо.

Мирослав Гай.
spektrnews.in.ua

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

- Lo-Fi версія форуму Поточний час: 9.04.20 - 20:15

Умови використання та цитування матеріалів сайту
Авторські права
Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа