На головну На головну На головну

[ Форум українця ]

Вітаємо, Гість ( Вхід | Реєстрація )

Скрыть объявления

Оголошення

УВАГА! АКЦІЯ!
якщо в хочете отримати безкоштовну рекламу на головній сторінці...->

Reply to this topicStart new topic
 Гурт "ВЕРЕМІЙ", нарешті щось справжнє! melodic-heavy-folk!
Hanna
15.04.07 - 19:08
Пост #1

Новачок
Group Icon

Група: Користувачі
Користувач №: 312

ЯК вам таке! Давно я такого гурту чекала!

ВЕРЕМІЙ
Творча біографія:

Веремій – безладний виплеск енергії; ім`я дракона, що за легендами жив на Західній Україні в ХIII-XIV ст.; (зараз дане слово розповсюджене як прізвище або ім`я)...

<br>…гурт було створено восени 2002 року із досить типовою рокопопсовою стилістикою (виступи проводились переважно з напівакустичною програмою в різних вузах та навчальних закладах, творчих вечорах столиці та передмісття, почалася робота над запланованим альбомом(було записано лише 2 пісні з репертуару в 19 пісень)), але в середині 2004 року гурт кардинально змінює свій формат,змінивши репертуар та склад, і починає працювати в нетиповому (як не дивно) для України напрямку, представників якого майже не існує в нашій державі: melodic-heavy-folk(з елементами power,doom,progressive,etc), хоча до гурту додають іноді ярлик “варязький метал”.
<br> Маючи за спиною великий досвід нових учасників проекту, підсилений фундаментом всіх напрямків розвинутої в світі важкої, мелодійної та технічної музики, ВЕРЕМІЙ починає творити доволі цікаві й оригінальні муз.твори.
<br> Музика, як вже зазначалося, відзначається вишукано-барвистою мелодикою, високою гітарною технікою, фолковим настроєм, похмурим романтизмом, в піснях знаходять своє місце й стародавні легенди, і епічно-героїчні оповіді, а в поєднанні з прекрасною лірикою – все це наповнює музику суто рідним, українським духом. Все це робить її неповторною, цікавою, мелодійною, сильною – неформатним форматом за своєю суттю…
Сучасна програма нараховує творів на один-два альбоми…
Виступи за останні роки переходять від вузів до клубів та різноманітних концертних майданів та ін.

стиль:
melodic-heavy-folk (варязький метал)

знайту додаткову інформацію можна тут http://utm.in.ua/bands.php?mode=band&bid=607
там є і фрагменти пісень

а ось тут можна пошукати тексти до деяких пісень
http://www.pisni.org.ua/persons/723.html
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tolik
23.10.07 - 14:44
Пост #2

Новачок
Group Icon

Користувач №: 418

Запрошуємо всіх до обговорення творчості та й просто спілкування на форумі гурту Веремій http://veremij.4bb.ru/
+Quote Post
Фейм
5.11.09 - 02:41
Пост #3

Відвідувач
Group Icon

Користувач №: 804

(Tolik @ 23.10.07 - 14:44) *

Запрошуємо всіх до обговорення творчості та й просто спілкування на форумі гурту Веремій http://veremij.4bb.ru

такий український гурт - і такий НЕ український домен сайту

--------------------
+Quote Post
AleksanderII
11.11.09 - 21:29
Пост #4

Відвідувач
Group Icon

Користувач №: 808

Я написав в кого є 10 улюблених хай пишуть..в кого більше хай пишуть більше, менше? - менше...а як тема називається мені всеодно. Я взагалі вже думав її переіменовувати в: 16 Моїх улюблених гуртів, так-як ніхто нічо не писав. Забий на назви і пиши свої гурти
Ruleless написав:
+Quote Post
AcroxSleere
24.12.09 - 04:09
Пост #5

Відвідувач
Group Icon

З: Россия
Користувач №: 835

Рон, прочитай другий пост зверху сторінки. Тоді зрозумієш чому я так говорив. Радий що зараз вже є нормальні демо в вас і в інших гуртів. без демок тяжко кудись рухатися

--------------------
Я сегодня самая счастливая !!! Мне мой мужчина приобрел
такой костюм снегурочки
+Quote Post
Labia
19.06.10 - 06:13
Пост #6

Відвідувач
Group Icon

З: Россия
Користувач №: 934

Як не крути, але ця тема ніщо інше як спам і реклама, яка помоєму правилами тут заборонена.
Але це певно перший випадок, коли я радий з такого спаму
Знаєм Ваш гурт вже давно. Нечув тільки пісню "Брат".. щось зразу подумав, що Ви переспівали одноїменну пісню гурту "Опіум"

--------------------
В сознательной любви женщины есть и внезапность, и молния, и тьма рядом со светом /Фридрих Ницше/
Все кино новинки 2010 года я качаю на FilmDream.Org
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

- Lo-Fi версія форуму Поточний час: 12.12.17 - 08:41

Умови використання та цитування матеріалів сайту
Авторські права
Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа