На головну На головну На головну
 
[ Фотогалереї ]
Умови
Хоча адміністратори 'Фотогалереї' намагатимуться якнайшвидше редагувати будь - який небажаний матеріал все одно неможливо переглядати всі долучення і коментарі. Ви підтверджуєте, що всі повідомлення показують Вашу, а не адміністраторів сайту, позицію.

Ви обіцяєте не надсилати образливої, брутальної, неправдивої і т.д інформації, і погоджуєтесь з тим, що всі Ваші повідомлення буде записано в базу даних, адміністратори можуть корегувати та видаляти Ваші повідомлення та долучення на свій розсуд. За всі спроби зламати сайт чи базу даних, і за пов`язані з цим втрати інформації, які можуть зашкодити роботі фотогалереї, ні вебмайстер, ні адміністратори відповідальності не несуть.

Галерея використовує технологію 'cookies' для покращення перегляду. Адреса E-mail використовується тільки для підтвердження Ваших реєстраційних даних та паролю.

Натиснувши на "згоден", ви погоджуєтесь з усім вищепереліченим.
Права на фотознімки належать їхнім власникам. Використання та відтворення повне або часткове без дозволу та посилання на джерело - заборонене.
Більшість із опублікованих фотознімків наявні у високій розподільності та форматі не меншому за 800х600px.
З приводу оригіналів звертайтеся до адміністрації порталу.

  Умови використання та цитування матеріалів сайту
  Авторські права
  Застереження
© AnViSer 2004-2006. Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа