На головну На головну На головну
 
 
Google
Google
 


[ Реклама ]
Реклама від "Порталу українця"
Запрошуємо до співпраці

  [ Каталог сайтів ]  


 Каталог сайтів » Наука і освіта » Мови

Сортування за: датою надходження | популярністю | назвою | оцінкою

На початок каталогу | Додати сайт | Про каталог


  1. Інтелектуальна кнайпа «Чудова Мова»
   [Популярність: 532/464] [Оцінка: 9] [x] Прямий лінк
   Український ренесанс Ми створили місце в уанеті, яке має надавати питво та їжу для розуму, – інтелектуальну кнайпу. Виходячи з назви – "Чудова мова" – зрозуміло, що основна тематика обговорення в кнайпі – це мова. У всіх її найширших проявах, включаючи математику, адже математика – це мова науки.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Україна]
   http://chumova.com

  2. Курси іноземних мов від Європейської школи
   [Популярність: 89/1155] [Оцінка: 7] [x] Прямий лінк
   Європейська школа іноземних мов пропонує на Ваш вибір: курси англійської, німецької, французької, італійської мови. Навчання ведуть кваліфіковані викладачі з багатолітнім досвідом роботи і чудовим знанням мов, заняття проводяться в комфортних приміщеннях у центрі міста Ужгород по вулиці Швабська, 25. Окрім курсів для дорослих у нас також є курси англійської мови для дітей.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Україна » Закарпатська]
   http://europeanschool.com.ua

  3. Англійська мова з Liuro! Граматика, тексти, вправи.
   [Популярність: 1/353] [Оцінка: 9] [x] Прямий лінк
   Liuro – це блог, спрямований на вивчення англійської мови. Тут ми зможемо поділитися всім, що знаємо, а Ви зможете навчитись тому, що до сьогодні здавалося Вам важким та незрозумілим.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Україна » Львівська]
   http://liuro.com.ua/

  4. Нова Мова
   [Популярність: 0/1985] [Оцінка: 8] [x] Прямий лінк
   Український ренесанс Освітньо-інформаційний проект оновлення української мови. Журналістові, вчителю, абітурієнту, службовцю, науковцеві, студентові, учню. Посібник з дистанційного вивчення української мови. Веб-газета про мовну ситуацію і політику в Україні. Он-лайн енциклопедія про мови. Блок суспільно-важливої й цікавої інформації загальної тематики.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Україна » Вінницька]
   http://www.novamova.com.ua/index.html

  5. Українські онлайнові словники
   [Популярність: 0/1927] [Оцінка: 8] [x] Прямий лінк
   Декілька словників допоможуть у перекладі з української на англійську мову та з англійської на українську. Для тих українців, що вивчають англійську та тих, хто, володіючи англійською, вивчає українську. Також посилання на сайти-перекладачі з інших мов, лінгвістичні портали.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: ]
   http://www.cybermova.com/online/index_ua.htm

  6. Бюро перекладів ''Київ Переклад"
   [Популярність: 0/1518] [Оцінка: 7] [x] Прямий лінк
   Бюро перекладів "Київ Переклад"/"Киев Перевод" надає професійні послуги з перекладу текстів будь–якої складності та документації будь–якої направленості для підприємств, організацій, компаній та фізичних осіб у Києві та Україні. Бюро перекладів відрізняє: - штат компетентних, досвідчених та талановитих перекладачів, що працюють у Києві та за його межами(спеціалістів - лінгвістів англійської, арабської, болгарської, угорської, голландської, грецької, грузинської, івриту, іспанської, італійської, китайської, німецької, перської (фарсі), польської, португальської, румунської (молдавської), російської, словацької, турецької, української, французької, чеської, японської та інших мов). - помірні, прозорі та чесні розцінки – фіксовані ціни в залежності від складності тексту , а також нотаріальне посвідчення перекладів у Києві в найкоротші терміни. - можливість виконання великого об’єму роботи – швидко та зі збереженням належної якості. Надання послуги корекції перекладів, що виконані іншими бюро (агенціями) або штатними перекладачами компаній-замовників. перекладацький супровід компаній, організацій та підприємств Києва та інших міст України на постійній основі по «програмі лояльності», вибір єдиного стандарту перекладу, термінології, створення глосарію для поточних та майбутніх замовлень тої чи іншої організації або постійного приватного клієнта.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Київ]
   http://www.kievpereklad.com.ua/ua

  7. Школа іноземних мов ЗНАТОК
   [Популярність: 0/1132] [Оцінка: 7] [x] Прямий лінк
   Школа іноземних мов ЗНАТОК (Київ) проводить навчання на курсах для дорослих та дітей в групах та індивідуально (приватні уроки в Киеві) а також Корпоративні мовні тренінги. Бюро перекладів ЗНАТОК виконує термінові переклади будь – якої складності та тематики – художні, технічні, юридичні, фінансові переклади, переклади документів з нотаріальним посвідченням, переклад сайтів на англійську та інші мови (більше 30 мов перекладу). Ми виконуємо переклади для замовників не тільки в Києві, але й в усіх містах України. На нашому сайті також представлені безкоштовні ресурси для тих, хто вивчає іноземні мови (і вони постійно поповнюються) – література в оригіналі, скоромовки, фразеологізми, пісні з текстами в оригіналі + аудіо та багато іншого
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Київ]
   http://znatok.ua/ua

  8. Навчання української в Польщі
   [Популярність: 0/498] [Оцінка: 8] [x] Прямий лінк
   Kurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną uczyć się Ukraińskiego od podstaw oraz pogłębić jego znajomość. Oferujemy indywidualistyczny program zależnie od zadań, celi i życzeń. Treść programu nauczania jest skorygowana wspólnie z wykładowcą.
   [Мова: Польська] [Регіональна приналежність: Польща]
   http://jezyk-ukrainski.blogspot.com/

  9. БТС Груп
   [Популярність: 0/349] [Оцінка: 8] [x] Прямий лінк
   Український ренесанс Культурно-освітні програми за кордоном, зокрема, навчання в Польщі, Литві, США, Чехії та Великій Британії, а також англомовні курси на Мальті. Компанія "BTS Group" є офіційним партнером польських, литовських та чеських ВНЗ, а також провідних університетів США та Великої Британії. Ми уповноважені приймати документи абітурієнтів для зарахування.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Україна » Рівненська]
   http://btsgroup.com.ua

  Посилань у поточній категорії: 9


  На початок каталогу | Додати сайт | Про каталог
    Умови використання та цитування матеріалів сайту
    Авторські права
    Застереження
  © AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
  Hosting by hostBe.net