На головну На головну На головну
 
 
Google
Google
 


[ Реклама ]
Реклама від "Порталу українця"
Запрошуємо до співпраці

  [ Каталог сайтів ]  


 Каталог сайтів » Інтернет » Портали
Регіональні (16)

Сортування за: датою надходження | популярністю | назвою | оцінкою

На початок каталогу | Додати сайт | Про каталог


  1. ФеліЧіта
   [Популярність: 1439/1685] [Оцінка: 8] [x] Прямий лінк
   Харківський інформаційний портал. Для Вас публікуються лише вибрані і різной тематики новини. Незвичайні новини в світі. В розділі для чоловіків та жінок - ексклюзивні статі про секс. Здоров'я. Новинки мобільных телефонів (IT- технології). Каталог сайтів. Таролог разгадає будь-який Ваш сон і дасть відповіді на усі питання езотерики. Незвичайне оформлення форуму.
   [Мова: Російська] [Регіональна приналежність: Україна » Харківська]
   http://www.felicita.com.ua

  2. Інфонавігатор
   [Популярність: 527/439] [Оцінка: 8] [x] Прямий лінк
   Багатопрофільний міжнародний портал Інфонавігатор, є інформаційнім ресурсом, який об'єднує різні можливості по просуванню в інтернеті матеріалів учасників порталу. Портал інфонавігатор включає бізнес-блок з каталогом підприємств, каталогом сайтів, рубрикатором, дошками об'яв та інформаційній блок, який включає тематичні статті, групи по уподобанням, персональні сторінки учасників.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Київ]
   http://infonavigator.biz

  3. Націоналістичний Портал
   [Популярність: 2/2615] [Оцінка: 0] [x] Прямий лінк
   Український ренесанс Сьогодні Націоналістичний Портал щоденно висвітлює діяльність організацій, що спираються на ідеологію чинного націоналізму, публікує актуальні публіцистичні та аналітичні статті. На Порталі функціонує Бібліотека, яка охоплює 24 видання „Бібліотечки молодого націоналіста” та інші праці з історії України, історії націоналістичного руху, ідеології українського націоналізму; книги, видані за сприяння Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Бібліотека також містить відеоархів націоналістичних організацій України та розділ „Книжкова полиця”, мета якого – сприяти розповсюдженню української патріотичної літератури. Портал висвітлює історію та сьогодення українського націоналістичного руху, націоналістичні рухи інших держав світу. У відповідному розділі „Націоналістичний рух” ви можете знайти фотоальбоми ОУН, УПА та їх чільних діячів, так само як і підбірки праць, статей та монографій провідників ОУН-УПА, що їх розташовано у „Персоналіях”. У розділі „Інтерв’ю” публікуються актуальні думки українських політиків, істориків, діячів культури, мистецтва, церкви, молодіжних лідерів. Розділ „МНК” висвітлює програмові засади та діяльність Молодіжного Націоналістичного Конгресу, який за короткий час став на передові позиції серед націоналістичних організацій та є єдиною всеукраїнською молодіжною організацією, що сповідує ідеологію українського націоналізму. Націоналістичний Портал містить каталог українських ресурсів, що охоплюють усі сфери життя українського народу.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Київ]
   http://www.ukrnationalism.org.ua/

  4. Україна в усіх її проявах
   [Популярність: 2/1835] [Оцінка: 8] [x] Прямий лінк
   Український ренесанс Ресурс присвячений Україні та українцям. В ньому можна знайти фотографії, відео та розповіді на тему, що якимось чином пов'язана з Україною.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Київ]
   http://allukraine.co.ua/

  5. Iнформацiйний портал
   [Популярність: 1/1198] [Оцінка: 8] [x] Прямий лінк
   Iнформацiйний портал — є вiртуальний iнформацiйний ресурс у мережi Iнтернет і є політично нейтральним. Погортавши сторінки цього сайту, ви знайдете останні новини про події в Україні та світі, дізнаєтеся, що нового пропонується на ринках товарів і послуг, прочитаєте зведення про події в країні і за кордоном.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Україна » Івано-Франківська]
   http://infoport.at.ua

  6. В Чорткові оголошення безкоштовно,без реєстрації Чортків
   [Популярність: 1/896] [Оцінка: 7] [x] Прямий лінк
   "В Чорткові" - портал, безкоштовна дошка оголошень а також знайомства, фото, відео, новини, погода, карта міста Чорткова. Все про місто Чортків.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Україна » Тернопільська]
   http://vchortkovi.in

  7. Домівка
   [Популярність: 0/2533] [Оцінка: 9] [x] Прямий лінк
   Український ренесанс Domivka.NET є проектом української об'єднаної громадської ініціативи, який відроджує в українцях почуття поваги і любові до власних надбань та історії, мови, рідної землі, розвиває гордість та бажання відстоювати все те, що з душею робиться в ім'я України. Стати учасником проекту може кожен, хто вважає, що його ідеї перегукуються з ідеєю порталу.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Україна]
   http://www.domivka.net/

  8. Майдан
   [Популярність: 0/2194] [Оцінка: 9] [x] Прямий лінк
   Український ренесанс Пульс Громадянської Дії України. Інтернет-портал української опозиції. Сайт не належить і не контролюється жодною політичною силою, не обмежується якоюсь однієї ідеологією (консервативною, ліберальною, соціал-демократичною), хоча за напрямком є націонал-демократичним та антикомуністичним. Гаряча лінія. Новини, статті, бібліотека, культура, гумор, мова, форум. Анонс програм радіо Нарт. Експорт новин.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Україна]
   http://maidan.org.ua/

  9. Українське життя в Севастополi
   [Популярність: 0/2026] [Оцінка: 9] [x] Прямий лінк
   Український ренесанс Сайт поєднує українську регіональну тематику (відділення "Просвіти", газета "Дзвін Севастополя", "Союз українок" Севастополя, ТРК Бриз, Культурно-інформаційний центр, дитяча радіопрограма "Ластів'ятко", Севастопольський "Пласт") та загальнонаціональну (галерея, гумор, каталог лінків, бібліотека творів, приказок та афоризмів, статті)
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: Україна » Крим]
   http://ukrlife.org/main/index.html

  10. Вікіпедія
   [Популярність: 0/1895] [Оцінка: 9] [x] Прямий лінк
   Український ренесанс Українська ВІКІПЕДІЯ (Wіkіpedіa) - це відкрита багатомовна онлайн-енциклопедія, де будь-який користувач може редагувати існуючі статті і додавати власні. Близько 100 мов та велика кількість статей різноманітної тематики: Україна (Видатні особи - Міста - Кінематограф - Міфологія - Література - Традиції - Всі категорії...), Математичні та природничі науки (Астрономія - Біологія - Екологія - Геологія - Інформатика - Медицина - Математика - Логіка - Статистика - Фізика - Хімія), Гуманітарні науки та філософія (Антропологія - Археологія - Економіка - Географія - Історія - Мовознавство - Філософія - Політологія - Психологія - Соціологія - Релігія), Інженерія (Авіація - Винаходи - Військова справа - Електротехніка - Космонавтика - Інформаційні технології - Техніка - Транспорт), Культура та мистецтво ( Культура - Кіно - Міфологія - Література - Музика - Театр - Образотворче мистецтво), Суспільство (Бізнес - Освіта - Економіка - Комунікації - Право - Політика - Влада - Сільське господарство - Фінанси), Людина (Професія - Суспільство - Анатомія - Здоров'я - Харчування - Спорт - Біографії). Довідкові таблиці та списки.
   [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: ...]
   http://uk.wikipedia.org/

  Посилань у поточній категорії: 19

  | 1 | 11 |  »

  На початок каталогу | Додати сайт | Про каталог
    Умови використання та цитування матеріалів сайту
    Авторські права
    Застереження
  © AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
  Hosting by hostBe.net