На головну На головну На головну
 
 
Google
Google
 


[ Реклама ]
Реклама від "Порталу українця"
Запрошуємо до співпраці

  [ Каталог сайтів ]  
Наша політика

Ми наповнюємо каталог як самостійно, так і долучаємо посилання, надіслані нашими відвідувачами. При цьому, обов'язкове розміщення отриманих посилань не гарантується. Умовою додання до каталогу (за деяким виключенням) є розміщення зворотнього посилання на наш ресурс на Вашій сторінці. Адміністрація сайту не має на меті створити каталог усіх можливих інтернет посилань. Реєструємо якісні ресурси, які вважаємо цікавими та корисними для широкого загалу українців (також див. "Правила..." нижче). Посилання з'являється у каталозі тільки після того, як буде розглянуте адміністрацією сайту.

Реєстрація в нашому каталозі є одним із способів збільшення відвідуваності Вашого веб-ресурсу: результат нашої праці - це доволі високий рейтинг нашого порталу у більшості відомих пошукових систем. Наші рейтинги та статистика - тут. (Для веб-майстра: незважаючи на те, що url у назві ресурсу в каталозі не відображає гіперлінк на Ваш ресурс, прямий лінк (<a href="http://ваш.сайт>") для індексації присутній на сторінці у прихованому від користувача вигляді.)

Рейтинг Вашого ресурсу у каталозі залежить від кількості переходів із Вашого сайту до каталогу (перше число у дужках поряд із назвою ресурсу) та кількості переходів із каталогу на Ваш сайт (друге число). Причому, перший параметр має вищий пріоритет. Тому посилання на наш каталог краще вказувати наступним чином: http://www.vox.com.ua/cat/from.php?ID, де "ID" - це ваш персональний номер, отриманий поштою після реєстрації. Ви можете у будь-який час відновити його - він є числом, яке ви побачите, навівши курсор на назву свого ресурсу. Також на рейтинг впливають дата останнього звернення до Вашого посилання та оцінка модератора.

Будь-ласка повідомляйте нас про посилання, які не працюють або змінилися, за допомогою символа [x]. З будь-яких інших питань звертайтеся до адміністратора порталу.


Правила для розміщення посилань у каталозі:

 • Принаймні одна із сторінок Вашого сайту повинна містити посилання на наш портал у будь-якому із трьох нижченаведених форматів. Тому, перед доданням ресурсу, переконайтеся, що він містить код, який представлений нижче. Виключення робимо тільки для україномовних, некомерційних, розташованих у зоні UA-IX ресурсів, що відповідають критеріям нашого "українського ренесансу" (також після заповненя форми додання).
  текст:
  [Vox.com.ua] Портал українця

  <!-- Start Vox code --> <b><a href="http://www.vox.com.ua/" title="[Vox.com.ua] Портал українця - Українська національна ідея; популярізація українських інтернет-ресурсів; культура, освіта, мистецтво; каталог сайтів; публікації, новини; фотогалереї; погода; курси валют; гумор; flash; форум; e-mail; SMS" target="_blank">[Vox.com.ua] Портал українця </a></b> <!--End Vox code -->

  банер 88*31:  <!-- Start Vox code --> <a href="http://www.vox.com.ua/" target="_blank"><img src="http://www.vox.com.ua/button.gif" alt="[Vox.com.ua] Портал українця" width="88" height="31" hspace=0 vspace=0 border="0"></a> <!-- End Vox code -->
  [Vox.com.ua] Портал українця

  банер 100*100: 
  <!-- Start Vox code --> <a href="http://www.vox.com.ua/" target="_blank"><img src="http://www.vox.com.ua/ban100.gif" alt="[Vox.com.ua] Портал українця" width="100" height="100" hspace=0 vspace=0 border="0"></a> <!-- End Vox code -->
  Портал Vox
 • Інформація про ресурс повинна бути викладена українською мовою, незалежно від мови (див. нижче) самого ресурсу. У виключних випадках і лише на власний розсуд ми виконуємо переклад самостійно.
 • У назві й описі сайту не допускаються:
  - зазначення лише сукупності ключових слів
  - гіперпосилання (http://)
  - слова, написані заголовними літерами, за винятком загальноприйнятих абревіатур
  - слова на зразок "найбільший", "найліпший", "найперший" тощо
  - загальні фрази на зразок "наш сайт пропонує...", "цей сайт присвячено...", "на нашому сайті ви знайдете...", "цей сайт містить інформацію про..." тощо
  - контактна інформація (електронні або поштові адреси, номери телефонів)
  - псевдографіка (типу ":."), "смайлики", зловживання знаками пунктуації (знаки оклику тощо)
 • Назва сайту повинна починатися з заголовної літери, складатися із однієї фрази і не містити знаків пунктуації в кінці.
 • Опис ресурсу не повинен дублювати його назву. Він має бути викладений логічно ув'язаними реченнями. Намагайтеся давати докладний опис сайту, а не фразу на зразок "Портал розваг". Від цього прямо залежить скільки відвідувачів буде йти за Вашим посиланням.
 • Не допускається розміщення "редиректів" та посилань на "дзеркала", які дублюють основний ресурс та мають однаковий опис. Посилання у межах каталогу не дублюються.
 • Ми залишаємо за собою право переміщувати та редагувати надані посилання (як правило для кращого представлення Вашого ресурсу). Видалення сайтів, які не відповідають правилам каталогу, відбувається без попереднього обговорення. Повідомлення про видалення надсилається на електронну адресу, вказану під час реєстрації.
 • У каталозі не розміщуються:
 • - посилання, що є відвертою рекламою/спамом
  - посилання, які містять тематику, заборонену для вільного розповсюдження чинним законодавством України
  - посилання на персональні сторінки, які не містять інформації, цікавої широкому загалу відвідувачів, а також ресурси, переважна частина сторінок яких, знаходиться у стадії розробки
 • Посилання з'являється у каталозі тільки після того, як буде розглянуте і опубліковане адміністрацією сайту.
 • Розміщення у каталозі відбувається лише за умови відповідності наданої інформації запропонованим вище вимогам (це пов'язано із необхідністю обробки значної кількості нових надходжень). Термін публікакції на сайті - 5-12 днів.
 • Радимо звертати увагу на підписи під полями пропонованої форми реєстрації.


На початок каталогу | Додати сайт | Про каталог
  Умови використання та цитування матеріалів сайту
  Авторські права
  Застереження
© AnViSer 2004-2013.  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа
Hosting by hostBe.net