Національний музей Тараса Шевченка запрошує відвідати виставку творів Івана Марчука, який є лауреатом Національної премії України ім. Тараса Шевченка. Вона триватиме з 27 червня до 15 серпня 2006 року. Його називають легендою українського образотворчого мистецтва. Це митець-новатор, поборник найпрогресивніших течій світового образотворчого мистецтва, відкривач власної техніки в малярстві (“пльонтанізму” – від своєрідної транскрипції слова “плести”). За словами мистецтвознавиці Наталки Сухоліт, діапазон творчих пошуків майстра багатогранний.
Сюрреалістичні полотна постають майже у “чистому” енциклопедичному вигляді. Тонкі, самозаглиблені портрети, унікальні за своїм живописним вирішенням українські пейзажі, експресивні абстрактні полотна складають лише невеликий перелік напрямків у творчому доробку І. Марчука. Митцеві властиві схильність до відвертої фантазії та неординарне сприйняття світу, що робить його твори неповторними і самобутніми. Ось як характеризує своє сприйняття світу сам митець: “Мій світ не схожий на жоден інший – можуть бути в ньому антигармонія, антималюнок, антикласичність, але то світ мій, я ним живу – розширюю, поглиблюю, вдосконалюю. Він земний, фантастичний, схоплений інтуїтивно, має чуття міри й красу”.
Національний музей Т. Шевченка бульвар Т. Шевченка, 12 т.:234-25-56, 234-25-23
Треба проаналізувати кожного гада хто робив це криваве ... - хто він, його родословна, ...
...››› Павло| 17.11.2008, 06:52
Да, голодмор сделали коммунисты. А нынешние либералы демократы не несут ответсвенности за алкоголизм, наркоманию, развращение молодёжи? Прививки от краснухи это голодмор сегодняшний! Сколько творится чего мы не знаем. Власть была ...››› Д. Деренюха| 16.11.2008, 09:47
Здається в статті недооцінено росіян. Їхнє загально-національне нахабство ще не раз струсоне Україну.
...››› Геннадій| 15.11.2008, 23:47
Почему, мы украинцы идём вперёд с головой повёрнутой назад? Да был героизм у наших доблестных отцов и дедов. Но, это прошлое, прошлое.... А, Украине нужен героизм сегодняшний и будущий. Украине нужны героические поступки сегодня!...››› Д. Деренюха| 15.11.2008, 18:19
ого, снова будуть драть задницы наших политиканов ))))
...››› антон| 14.11.2008, 21:59
Інші публікації
«Свічка пам 'яті» Програма заходів за участю Президента України В.А.Ющенка у зв’язку з 75-ми...