Ім’я Святослава Гординського звучить знайомо. Але чи говорить воно нам бодай щось навіть зараз, після 16 років незалежності? Тим часом він усе своє життя як ніхто успішно ширив світом добру вість про Україну.
›››
Ідея проведення Фестивалю-конкурсу молодіжного бачення творчості Т.Шевченка взяла свій початок з наявного стану справ у сучасній українській культурі, зокрема пов’язаній з творчістю Т.Шевченка.
›››
21 лютого, у середу - показ стрічки "Загадка Норильського повстання". Після показу відбудеться зустріч з режисером фільму М.Ткачуком та публіцистом, громадським діячем і правозахисником Євгеном Сверстюком. До відкритої дискусії запрошені також знана письменниця Оксана Забужко та режисер Станіслав Чернілевський. Читайте тут також анонси наступних заходів.
›››
28 лютого о 18.00, спілка письменників України (м. Київ, вул. Банкова, 2). Олег Сухарєв (гурт «Самі Свої»), Павло Нечитайло (гурт «Пропала грамота»), Володимир Кучинський (гурт «Ворождень»), Олександр Музика (гурт «За вікном»), Едуард Драч, Ігор Жук, Володимир Нестерук.
›››
15 лютого, четвер, Стрітення, Масляна. Співають «Божищі». 22 лютого, четвер, презентація диску гурту «Божичі» «Любиш - не налюбишся». 22 лютого, четвер, вечірка фестивалю Шешори - всюдихід відкритого типу для мандрівок Великими Болотами. Виступають: „нагУаль”(Білорусь), а також Тайко Драммерс (Україна, Київ). 23 лютого, п’ятниця, Олег Скрипка запрошує на Вечорниці в галереї «Лаврі».
›››
У четвер, 15 лютого, Хвиля української музики “Молоде радіо” презентує блок програм суспільно-інформаційного мовлення. Серед перших програм, які запускає радіо у цьому форматі, – щоденна інформаційна програма “Хроніка дня”, ток-шоу “Політична реформа: що відбувається?” та перший в Україні тижневий огляд блоґів (інтернет-журналів) – „Блоґерський тиждень”.
›››
Опубліковано: Оксана | 15.02.2007, 01:07 Розділ: Анонси, Події
Дуже хотіся б мати адрес такого підприємства яке проводить роботи по установці карток на ліфти.
...››› Василь| 04.09.2011, 18:19
В це важко повірити, але, схоже, що В. Янукович теж нібито читав інтерв’ю Бондаренка, бо в трансльованій сьогодні святковій промові в палаці „Україна” говорив майже тими ж словами про Київську Русь як державу міст, як шановану колись країну. Принаймні, може,...››› Наталі| 23.08.2011, 17:49
Там іще є про маму пронизливий ліричний вірш-паліднром в розділі „ПАЛІНДРоскоші”. Починається рядком „І то сива нива – ви на висоті...”.Він давніший, написаний, коли ще мама була жива. І пам’ятаю, що Ліна Костенко ще десь у 2002 році прийшла на презентацію...››› Подільський| 20.08.2011, 17:43
На виставці в Українському домі на стенді видавництва "Ярославів Вал" можна придбати книжку Станіслава Бондаренка "Кирилиця київських вулиць" за ціною видавництва 27 грн.
(у книгарнях дорожче) :)))
До речі, сьогодні, 17-го серпня, о...››› Іванченко Ірина| 17.08.2011, 15:12