Жарт про те, що проблема Москви в тому, що вона межує з Росією, можна спокійно перенести на Україну - проблема Києва в тому, що він межує з Україною. Прірва між українською столицею і регіонами з кожним роком стає дедалі глибшою. 15 років вистачило Україні, щоб утворити систему держави за радянським принципом, коли увесь союз працював на Москву. Останні 15 років триває відтік кадрів - талановитих і професійних - у Київ.
›››
Два дні – 20 і 21 жовтня - в Київському будинку вчителя тривав Міжнародний конгрес “Українська мова: вчора, сьогодні, завтра”. На конгресі працювали 9 секцій. Серед понад 500 запрошених для виступів була і львівський мовознавець Ірина Фаріон. Тема її доповіді видалася вельми цікавою ведучому радіо "Свобода"
›››
27 жовтня Віктор Ющенко призначив президентом Національної телекомпанії України Віталія Докаленка, вслід за чим віце-президент НТКУ Андрій Шевченко подав заяву про відставку.
›››