Жовтневий районний суд міста Луганська задовольнив позов студента Сергія Мельничука і зобов’язав Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля здійснювати навчання цього студента українською мовою.
›››
На смерть він чекав давно — ще з 30-х, коли почалися репресії, і його друзі, один за одним, почали зникати з життя. По нього мали прийти — рано чи пізно. Є моторошна статистика втрат... За деякими підрахунками з 259 українських літераторів, які друкувалися у 1930 році, після 38-го лишилося тільки 36. Загалом у 30-ті роки винищено приблизно 80 % діячів української культури (Ярослав Грицак. Нариси історії України, с. 177-178). Хто лишався «на ходу», незрідка починав боятися навіть власного голосу.
›››
У вівторок 28 листопада 2006 року відбудеться засідання Апеляційного суду України у справі книгарні «Сяйво» Запрошуємо всіх взяти участь у гепенінгу: «Книжки-бомжі»
›››
Опубліковано: Оксана | 27.11.2006, 20:45 Розділ: Анонси, Події
Апеляційний господарський суд Севастополя сьогодні ухвалив повернути Україні 77 утримуваних Росією маяків та інших навігаційних об’єктів, розташованих у Севастопольському регіоні. Рішення не підлягає апеляції, і вже набрало чинності.
›››