У вівторок, 26 червня, о 19.30 в приміщенні Музею совєтської окупації (вул. М.Стельмаха 6-а) відбудеться відкритий показ фільму "Кундун" відомого режисера Мартіна Скорсезе про Далай-ламу XIV.
Виробництво: США. Жанр: драма, біографічний фільм (художній)
Тривалість: 128 хв.
Фотовиставка «Сила співчуття: історія Далай-лами XIV, присвячена духовному та політичному лідеру Тибету, мала відкритися ще 15 червня у Культурно-мистецькому центрі Києво-Могилянської академії, а також був запланований перегляд стрічки "Кундун". Однак через втручання представників Посольства Китайської Народної Республіки в Україні керівництво Академії стало на вимоги громадян іншої держави і погодилось закрити вже розміщену виставку, чим, фактично, знехтувало свободою слова і сумління в Україні.
Біографічний фільм «Кундун» - це реалістичне оповідання про життя і трагічну долю чотирнадцятого Далай-лами, одного з найвеличніших борців за мир нашої епохи. Це історія про дивовижного хлопчика, наділеного багатовіковою мудрістю і знаннями, чия непохитна воля і віра є гідним прикладом для всіх, кому дорогі свобода і справедливість.
Посольство Китаю вже не вперше втручається у діяльність українських організацій. Раніше посольство КНР вимагало від Української Гельсінської спілки з прав людини припинити демонстрацію "неправдивих" фільмів про Тибет.
Музей запрошує 26 червня на екскурсію о 18.00, після чого, о 19.30 перегляд фільму «Кундун». Огляд музею та екскурсії безкоштовні.
Дуже хотіся б мати адрес такого підприємства яке проводить роботи по установці карток на ліфти.
...››› Василь| 04.09.2011, 18:19
В це важко повірити, але, схоже, що В. Янукович теж нібито читав інтерв’ю Бондаренка, бо в трансльованій сьогодні святковій промові в палаці „Україна” говорив майже тими ж словами про Київську Русь як державу міст, як шановану колись країну. Принаймні, може,...››› Наталі| 23.08.2011, 17:49
Там іще є про маму пронизливий ліричний вірш-паліднром в розділі „ПАЛІНДРоскоші”. Починається рядком „І то сива нива – ви на висоті...”.Він давніший, написаний, коли ще мама була жива. І пам’ятаю, що Ліна Костенко ще десь у 2002 році прийшла на презентацію...››› Подільський| 20.08.2011, 17:43
На виставці в Українському домі на стенді видавництва "Ярославів Вал" можна придбати книжку Станіслава Бондаренка "Кирилиця київських вулиць" за ціною видавництва 27 грн.
(у книгарнях дорожче) :)))
До речі, сьогодні, 17-го серпня, о...››› Іванченко Ірина| 17.08.2011, 15:12