27 жовтня (субота) о 19:00 у Будинку органної та камерної музики з нагоди відкриття 42-го концертного сезону Лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка Державна академічна хорова капела "Дударик" презентує літературно - музичну композицію "Осанна осені".
›››
Українська книгарня "Смолоскип" презентує вам нові видання -- антологію "Поезія із-за ґрат" та науково-популярне видання "Українські таємниці Франції" О. Дробахи.
›››
Наш гість – український незалежний режисер, сценарист Мирослав Слабошпицький. За плечима у Мирослава – Київський театральний інститут ім. Івана Карпенка-Карого (спеціальність – режисер кіно и телебачення). Працював репортером кримінальної хроніки. На початку дев’яностих трудився на кіностудії ім. А. Довженка. У 2000 Мирослав Слабошпицький – віце-президент Асоціації молодих кінематографістів України. Писав сценарії для кіно і телебачення. Один з них – «Чорнобильський Робінзон» – став лауреатом Всеукраїнського конкурсу сценаріїв «Коронація слова».
›››
Це вже не перша зустріч цього колективу зі столичним глядачем – у 2009 році кияни могли побачити вистави «Кавказьке крейдяне коло» та «Брати», залишивши про себе лише позитивні враження. На цей раз театр на чолі з автором п'єси та режисером-постановником Автанділом Варсімашвілі представить виставу «Люблю! Люблю! Люблю!»
›››
3 жовтня о 18 годині в київському Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) відбудеться презентація «Вибраних творів» одного з найвидатніших українських поетів ХХ століття Богдана Ігоря Антонича, що вийшла друком у видавництві «Смолоскип».
›››
Вельми цікавим є те, що затяжна дискусія навколо теми федералізації України не припиняється. Більш того, за федералізацію починають висловлюватися водночас із табору патріотів і так званих проросійських чи інших симпатиків держав-сусідів. Є серед пропагандистів федералізації і космополіти, і такі «доброзичливці», які не сприймають української незалежності досі. Безумовно така непроминуща увага до суто теоретичного питання кимось підігрівається і тому багато мудрагелів просто «ловляться» на цю тему. Після цих слів запитаємо себе - кому це вигідно?
›››
Композитор, піаніст, художник, письменник Сергій Бедусенко добре відомий в мистецькому житті не тільки нашої країни, а й за її межами. Значну частину своєї творчості він присвятив театру і міцно увійшов в історію як фундатор арт-рокового напрямку в українській музиці і автор перших національних рок-опер («Енеїда» за І. Котляревським і «Суд» за Б. Олійником).
›››
20 вересня Київський академічний Молодий театр відкриє 34-й театральний сезон. Сміливий та готовий до експериментів, колектив Молодого не припинятиме захоплювати та приємно дивувати своїх прихильників. Й головним подарунком, як завжди, стануть нові вистави. Проте розпочнеться черговий театральний рік однією з найулюбленіших та, напевне, найбільш експериментальних постановок театру – «Маринований аристократ» за п’єсою Ірени Коваль у постановці Станіслава Мойсеєва.
›››
Щиросердечно запрошуємо на море вражень та просто добру забаву, яку забезпечать Вам музичні і танцювальні гурти з Польщі та України. Одним словом, приходьте на Львівську площу Ринок на «Фестиваль Партнерства» 15-16 вересня! Оригінальні народні та сучасні танці, фолк, джаз, рок і класична музика – все це Ви почуєте та побачите у виконанні українських гуртів зі Львова та польських гуртів, що презентуватимуть міста і воєводства – партнерів Львова і Львівської області.
›››
Ім’я художника, народного дипломата й мандрівника Данила Дірова добре відоме в мистецьких і дипломатичних колах. Вже багато років він опікується екологічними проблемами, за що отримав подяки від урядів різних країн, зокрема від віце-президента США Ела Гора, від генерального секретаря ООН Кофі Анана. Нагороджений Золотою медаллю першого ступеню від уряду Росії. Влаштував майже тридцять персональних виставок в різних країнах світу. Картини художника перебувають в колекціях глав багатьох держав, у тому числі у президента Венесуели, віце-президента США, президента Албанії, короля Марокко, голови Китайської народної республіки, президента України та інших.
›››