У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів між англійськими "Челсі" та "Ліверпулем" виграла команда Жозе Моурінью. Єдиний гол на 29 хвилині зустрічі забив Джо Коул. Андрій Шевченко, який цей двобій розпочав у стартовому складі, не зміг відсвяткувати свій 60 гол в єврокубках, хоча й нагод в українця було не так і багато. У першій половині гри "Челсі" діяв активніше і справедливо повів у рахунку. До цього найбільш реальний шанс забити мав Лемпард, котрий після пасу Дрогба з 10 метрів розстрілював ворота "Ліверпуля", але виручив Рейна.
На 15 хвилині з 18 метрів з розвороту пробив Шевченко, і м`яч летить поруч із хрестовиною.
У "Ліверпуля" у першій 45-хвилинці гострих моментів біля воріт Чеха так і не було.
У другому таймі обидві команди грали у суто англійський футбол, з великою кількістю навісів, дальніх ударів і максимальною обережністю в захисті.
У "Ліверпуля" із середньої відстані пробивали Аггер та Кюйт, але не надто влучно. На 55 хвилині найреальніший шанс забити мав Джерард, але його удар з 14 метрів у кут воріт парирував Чех.
Під завісу зустрічі "Челсі" виглядав знову краще і небезпечно били Коул та Дрогба, а "Ліверпуль", схоже, мінімальна поразка в цій грі цілком влаштовувала.
Лондонці до останніх секунд намагалися подвоїти перевагу, але "мерсесайці" більше одного м`яча не пропустили і розраховують за тиждень на реванш.
Важко говорити про Геноцид. Очі наповнююються слізьми, коли уявляєш жахливі події 1932-33 років. Дякуючи Джеймсу Мейсу світ дізнався про наше ГОРЕ. Вічна йому пам"ять
...››› Ольга| 22.11.2008, 10:07
Треба проаналізувати кожного гада хто робив це криваве ... - хто він, його родословна, ...
...››› Павло| 17.11.2008, 06:52
Да, голодмор сделали коммунисты. А нынешние либералы демократы не несут ответсвенности за алкоголизм, наркоманию, развращение молодёжи? Прививки от краснухи это голодмор сегодняшний! Сколько творится чего мы не знаем. Власть была ...››› Д. Деренюха| 16.11.2008, 09:47
Здається в статті недооцінено росіян. Їхнє загально-національне нахабство ще не раз струсоне Україну.
...››› Геннадій| 15.11.2008, 23:47
Почему, мы украинцы идём вперёд с головой повёрнутой назад? Да был героизм у наших доблестных отцов и дедов. Но, это прошлое, прошлое.... А, Украине нужен героизм сегодняшний и будущий. Украине нужны героические поступки сегодня!...››› Д. Деренюха| 15.11.2008, 18:19