Спілка Української Молоді в Україні. Київський осередок
[Популярність: 0/1538] [Оцінка: 1] [Повідомити про зміни]
Спілка Української Молоді в Україні -
всеукраїнська молодіжна громадська організація, що об’єднує українську молодь на добровільних засадах, виховуючи свідомих, чесних і працьовитих громадян, відданих українців-державників, що виробляють світогляд на національно-християнських традиціях та ідеалах, виплеканих українською нацією протягом століть.
Київ
http://www.cym.org/ua
ky-ukraine@cym.org
Пласт
[Популярність: 0/1013] [Оцінка: 1] [Повідомити про зміни]
Національна Скаутська Організація України
Київ
http://plast-scouting.org/
ukraine@plast-scouting.org
Народний Рух України
[Популярність: 0/922] [Оцінка: 1] [Повідомити про зміни]
Відкидаючи тотальну заідеологізованість суспільного життя, Народний Рух України визнає право на існування за різними системами цінностей.
Водночас Рух переконаний, що основою стабільності й розвитку українського суспільства є загальний консенсус щодо ідеї національної державності та демократії, закладених у Конституції України. На цій основі можуть базуватися різні ідеологічні позиції. Саме в такому сенсі Рух визнає ідеологічний плюралізм в українському суспільстві.
Ідеологія як система базових цінностей є основою політичної позиції й діяльності партії. Політичні партії не виростають безпосередньо на базі класів чи інших соціальних груп, а відображають суспільні інтереси більш опосередковано – через уявлення, переконання, світогляд, ідеологію. Тому лише умовно можна говорити про соціальну базу партії.
Всіляко сприяючи утвердженню національної, демократичної, правової, соціальної держави, структурованого громадянського суспільства, появі економічно незалежного громадянина, Рух визначає своєю суспільною базою весь український народ.
Роль політичних партій – концентрувати, узагальнювати та об’єднувати висловлені в суспільстві ідеї й погляди в цілісну послідовну систему (програму партії) на певній ідеологічній базі, пропонуючи суспільству більш означений вибір. Ідеологічну базу партія перетворює в програму дій і конкретну політичну діяльність. Партія, чиї програма й політична діяльність базуються на певних ідеологічних засадах, має постійних прихильників, які не лише схвалюють методи її діяльності чи симпатизують її речникам, а й, насамперед, поділяють ідеологію, що її репрезентує партія.
В країнах, котрі щойно звільнилися від тоталітаризму і розподільчої економіки, формування підприємницької еліти супроводжується створенням лоббістських партій, які не мають чітких ідеологічих засад, а покликані через політичний вплив забезпечувати економічні інтереси певних груп.
Київська область
http://www.nru.org.ua
kmonru@i.com.ua