Є відчуття, що існує два якісно різних Юрія Щербака. Один писав до міжнародної кар'єри дипломата, другий – після. Один Щербак прагматично-приземлено вникав в українські реалії, другий Щербак отримав можливість дивитися на події з космічної висоти. Чи так?
›››
Незабаром виповниться рік від часу, коли Верховна Рада ухвалила Закон «Про судоустрій та статус суддів», що дав старт судовій реформі. За словами голови Вищої ради юстиції Володимира Колесниченка, нині завершено перший її етап. Однак на шляху реалізації задекларованих амбітних змін постала суттєва перешкода — відсутність коштів.
›››
Фестиваль – приємна штука. А от коли фестиваль ще є ефективним у соціальному просторі – то це штука вдвічі приємніша. Архітектурне бюро “Zotov & Co” вкупі з амбіційною архітектурною молоддю України та світу, за підтримки Національної спілки архітекторів України, Архітектурного клубу, ось уже вчетверте провели фестиваль «CANactions», справжню подію в архітектурному світі як Києва, так і України в цілому. Фестиваль молодіжний, бо організатори орієнтуються на майбутнє, яке зростає сьогодні в стінах архітектурних, дизайнерських та містобудівних факультетів. Сам слоган події свідчить за себе: «Архітектурний молодіжний рух у простір сучасної світової архітектури».
›››
Надія Степула – це людина-шлях. Є така особлива порода людей, які розкривають світ (а через нього себе) у подорожах. Нині багато хто мандрує, та від цього ближнім, як кажуть, ні холодно, ні жарко, бо їхня мандрівка не стає набутком-дарунком для інших. А от Степула…
›››
Ще 10-15 років тому 9 Травня не супроводжувалося політичною істерією і було лише одним із державних свят, важливим, та навряд чи найважливішим. А ще це було якесь людяне свято. Здавалося б, чим більше часу мине від закінчення Другої світової війни, тим меншою ставатиме ідеологічна складова Дня Перемоги, а на перший план виходитимуть уселюдські мотиви: скорбота, пам’ять про загиблих, турбота про вцілілих. Думалося, власне, що з бравурно-радянського свята 9 Травня еволюційним шляхом перетвориться на День Миру чи День Пам’яті, як і належало б у нормальній європейській країні.
›››
На нас чекає зустріч із провідним актором Київського академічного театру «Колесо» Олександром Бірюковим, який тільки-но відсвяткував свій черговий «задьористий» ювілей, позначений цифрами 60. Ми, зрозуміло, вітаємо артиста не з кількістю років, а із здобутками, яким ще рости і рости.
›››
«У серпні цього року світове українство з'їжджається до Києва на черговий конгрес – свій Всеукраїнський синод. Про що будемо говорити?» – з таким риторичним запитанням звертається до українського загалу у своїй публікації в УП Мирослава Роздольська, член Спілки журналістів України і Північної Америки, голова Всеамериканської громадської організації "Нова Українська Хвиля". Якщо світовий конгрес українців зможе мобілізувати всіх українців світу на дію повернення собі ролі автохтонів в Україні, він справді буде знаковим.
›››
Видатний український письменник Василь Шкляр підтримав ЗВЕРНЕННЯ Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі щодо необхідності поваги до національних символів
›››
Наш гість – президент Всеукраїнського риболовного громадського об'єднання «Громада рибалок України» Андрій Неліпа. В Україні кожен третій житель є рибалкою, тож можна уявити кількість охочих поспілкуватися з паном Андрієм. Одним із завдань, спрямованих на подолання зазначених екологічних проблем, Андрій Неліпа вважає розробку й лобіювання законопроектів, які дозволяють знизити рівень браконьєрства, яке останнім часом досягло катастрофічних розмірів.
›››
Сергія Пантюка неможливо уявити усамітненим, відстороненим, таким, що відлюдьком працює у тиші законспірованого кабінету. За своєю сутністю він – людина публічна, бунтар-організатор, обличчям і серцем завжди повергнений до подій і людей. Така в нього натура, в якій немає ні пози, ні манірності. Важко знайти серед українських літераторів більш експресивного, розкутого і веселого чолов'ягу.
›››